2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

gnydn kızlar
sbh uyandığımda cok ıyıydım ama yrm saat gectı suan gozlerım kararıyor ve goremıyrm kahvaltımı zor ahzırladımdaha yapamadım
yardımcı olurmusuuz ne yapmalıyım?neden bole oldu?

canım aynı şey bana da oluyor arada biraz uzanıyorum ve bir bardak su içiyorum iyi geliyor bana.. gözlerini kapat ve biraz uzan canım.. hızlı mı hareket ettin..?

geçmişolsun canım tansyondur yada açsındır belki
:CüvCüv:

Günaydınlar,nasılsınız bakalım bugünkaydirigubbakcemile3

gunaydın kızlar hoşgeldınıza.s.
nazlıcım tansıyonun dusmus sanırım bıyere uzanma ımkanın varsa bıraz uzan ıyı gelır

canım humtemelen açlıktan tansiyonun düşmüştür hemen eline bişeyler alıp uzanarak yersen yada su içersen düzelirsin

canım aynı şey bana da oluyor arada biraz uzanıyorum ve bir bardak su içiyorum iyi geliyor bana.. gözlerini kapat ve biraz uzan canım.. hızlı mı hareket ettin..?

ozellıkle sol gozumde karıncalanmalar kızım uyanmadan kahvaltıyı hazır edeyım dıye sanırım hızlı hareket ettım cok saol cnm uyanmadan prensesım bıraz uzanayım bende
bu aralar cok korkuyorum bebiş olmadan ewde bıraz tamırat yapalım dedık sanırım yoruluyorum ve bebek hala ters bu benı endıselendırıyor normal doğum ıstıyorum sankı zamanından once doğacakmıs gıbı korkuyorum cok tedırgınım
sanırım yoruyorum kendımı annemle babam kız kardesım sağolsun sureklı gelp yardım edıyoralr ama ewde olan ben olunca durmuyorum sanırım
ben bıraz uzanayım saol cnm

canım çok geçmiş olsun...
uzan birazcık geçecek.. hem kendini çok yormuşsun hemde erken doğum korkusuyla stres yapmışsın.. hepimizin böyle panikleme durumu var sanırım.. içini ferah tut canım allah ın izniyle bütün yavrukuşlar zamanında gelsinlerr inşallahh...

canım sen kendini okadar zorlama allah korusum dikkatet bende
normal doğum istiyorum bende
yormuyorum artık kendimi sadece akşamları yürümeye çalışıyorum
bu aralar zaten iyice tedirginiz en ufak bi ağrıda korkuyo insan:CüvCüv:

kıslarrr bu patigi bugun yaptım.alkisalkisalkishihoyyyt
digerıne gore daha düzgün oldu.kaydirigubbakcemile3

Çok şeker olmuş canım.Minik ayaklara minicik patikleryerimseniben

kızlarr yarın eşim çalışmıyomuşş bende hemen doktoru aradım randevu içinn akşam 6 verdii artık yarın akşam olmaz benim içinnn:asigim:

Ne güzel canım beraber görün gelin bakalım yavru kuş nasılmış

Bu aralar bende öyleyim canım hiç dinlenmiş kalkamıyorum.Sırtımda çok ağrıyor.Kuzucuklar büyüdükçe uyku zorlaşacak galiba:1closedeyes:

günaydınlarrr....

bugün son iş günüm.. artık evdeyimm :)))))))

OOOO süpersinnndelikafadulden Artık evde bol bol dinlenirsin canım.

günaydın kızlar nasılınız bu topic yeni gözüme çarptı benide aranıza alın

Hoşgeldin canıma.s.

Canım tansiyonun düşmüş olabilir bence karnını doyur sonra uzan biraz.Geçmiş olsun.

kızlarr ben sabah biraz iyiydim ama yine fena olmaya başladımm bi ara terliyorum bi ara üşüme geliyoo sıkıntıdan ne yapcağımı şaşırdımm burnum halen tıkalı boğazımda kızarık hepp üffffbenneyaptımki

geçmişi olsun tatlım büyük bi ihtimal ya şekerin düştü yada tansiyonun düştü uzanmak gerçekten iyi gelcek

diloşumm sen yat dinlen cnm..
daha fazla tutulmadan bol bol limonlu açık çay iç. portakal suyu iç. kıyamam yaa...

ya kızlar diğer topikleri dolaştım geldimde anam herkes 34 le başlamış doğurmaya ya hazırlıkları tamamlayalım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…