2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlarr ben sabah biraz iyiydim ama yine fena olmaya başladımm bi ara terliyorum bi ara üşüme geliyoo sıkıntıdan ne yapcağımı şaşırdımm burnum halen tıkalı boğazımda kızarık hepp üffffbenneyaptımki

Aman canım dikkat et kendine.Bol bol limon iç.Portakal ye.Yap işte birşeylerde hasta olmaaaaa.:kahve:

günaydın güzel anneler

Günaydın canım.Hoşgeldin.

bugün kızımı görmeye gidices dr a..ama sabahı göremiycem sandım dun gece..inanılmaz kasıntılarım vardı:KK43: nst ye sokar bugün sanırım..inş bişi olmas herşey yolundadır..

İnşallah her şey yolundadır canım.iyi haberlerini bekliyoruz.

kızlarr ya çok bitkinim elim kolum kalkmıyo acaba doktora gittiğimde bi serum taktırsammı yaparlarmı yoksa gittikçe fena olcam sanki-tatlicadiarzu-

Aman canım dikkat et kendine.Bol bol limon iç.Portakal ye.Yap işte birşeylerde hasta olmaaaaa.:kahve:

sağol canım bi kere şifayı kaptınmı ne yapsan nafilee:1no2:

inşallah kuzucuklar zamanında gelir:Saruboceq:

34 35 haftalarda doğan bebekler küvezde kalıyomuki acabaamirmirmirmir

Bebeğin akciğer gelişimine bağlıdır.Geçen muayenede dr.erken doğum riskine karşı muayene etti beni eğer öyle bir riskim olsaydı akciğer geliştirici iğne yapacaktı(29.haftadaydım)34 te kalınmaz diye düşünüyorum.

sağol kuzeydenizcim..bu buradaki dr umuza son ziyaretimiz..

kuzeydeniz bişi dicem senn avatrdaki bebek ve senin nikin çok bilge gelio bana..bebeğin bakışları olgun, büyükmüş gibi ve bilge b duruş var..isme bakıncada kuzeydeniz..e buda öle b atmosfer katıyo..sanki sanki..ımm..eski yunan filozofları gibi..amaan ne biliim işte saçmaladım kasıntı kafama vurdu ama hep böle düşünüodum wallakaydirigubbakcemile3

dılos cok kötuysen sımdı gıt acıle hem bebısı daha erken görmus olursun:icecream:

eşim dışarı çıktı şimdi gidemem mecbur beklicem bakalım öyleden sonra giderim akşama kalmadan:bbo:

kızlarr ya çok bitkinim elim kolum kalkmıyo acaba doktora gittiğimde bi serum taktırsammı yaparlarmı yoksa gittikçe fena olcam sanki-tatlicadiarzu-

canımm bence mutlaka söyle...
eğer bi serum takarlarsa daha iyi hissedersin kendini... umarım bir an önce geçer..

ya kızlar 34-35 te doğuranlar istisnalar
ama millet 36-37-38 de dökülmüşler sezeryanla
korkun diye sölemedim beeeeee
hazırlıklarınızı tamamlayın diye söledi:teselli:m

Bebeğin akciğer gelişimine bağlıdır.Geçen muayenede dr.erken doğum riskine karşı muayene etti beni eğer öyle bir riskim olsaydı akciğer geliştirici iğne yapacaktı(29.haftadaydım)34 te kalınmaz diye düşünüyorum.

ben 38.haftamda doguracagımı hıssedıyorum nedense sureklı çınarla konusuyorum sakın erken gelme dıyekaydirigubbakcemile3:nazar:

inşallah herşey yolundadır 4 hafta bitti görmedim bende banada nedense 36 haftayı anca beklerim gibime geliyo:sm_confused:

1 hafta sonra baslıyorum hazırlıklara allahın ıznıyle ınsallahhihoyyyt
cıcılerı yıkayıp ütü yapcam cantasını hazırlıcam artıkalkisalkisalkis
besıgı ust katta annemın evınde onu sımdı ındırmıcem ama kırlenmsesın bosuna
evde tatılat olucakmıs su saatlerı ayrılıcakmıs offff şu evımı alıp gıtseydım surdannn Çok üzgünüm çoook

canımm bence mutlaka söyle...
eğer bi serum takarlarsa daha iyi hissedersin kendini... umarım bir an önce geçer..

sağol tatlım bakalım dicem ben kednimi hiç iyi hissetmiyorum diye inşallah bişeyler yaparr beni böyle geri göndermezmirmirmirmir

ya kızlar 34-35 te doğuranlar istisnalar
ama millet 36-37-38 de dökülmüşler sezeryanla
korkun diye sölemedim beeeeee
hazırlıklarınızı tamamlayın diye söledi:teselli:m

ayy zaten birimiz doğurmaya başlarsa çorap söküğü gibi gelir gerisi açılış bakalım kim yapacakdelikafadulden

benim bi sonra ki randevum 34. haftamda.
o zaman doğum hakkında konuşuruz herhalde.. ondan sonra da son hazırlıkları tamamlayıp oğlumu beklerimmm ayy ne güselll...

1 hafta sonra baslıyorum hazırlıklara allahın ıznıyle ınsallahhihoyyyt
cıcılerı yıkayıp ütü yapcam cantasını hazırlıcam artıkalkisalkisalkis
besıgı ust katta annemın evınde onu sımdı ındırmıcem ama kırlenmsesın bosuna
evde tatılat olucakmıs su saatlerı ayrılıcakmıs offff şu evımı alıp gıtseydım surdannn Çok üzgünüm çoook

bende hemen biraz kendimi iyi hissedeyim hazırlıcam aslında bugün yıkıcaktım daha beter oldum yok böyle heyecandan ölecemm bari hazır dursunda acil bişeyde valizi kapar giderizkaydirigubbakcemile2

X