2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Diloşum geçmiş olsun ya :KK43: bende korkuyorum öyle yollarda kalmaktan falan,bi daha yalnız çıkma canımcım sende.Eşimin ödü patlıyo bi yere bırakamıyo valla beni

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Canım hoşgeldin gözünaydınnnnnnnn şekerin süper çıkmış maşallah :nazar:
İnşallah istanbuldanda iyi haberler verirsin bize :1hug:

diloş canımcım dikkat et kendine artık öyle fıldır fıldır dolanma tek başına canımcım son dönemlerimiz nolur nolmaz

teşekkür ederim canlarımm ne yapayım ben her halde dışarda doğurcam bu gidişlee öyle gözüküyookaydirigubbakcemile3

Kıslar iyi akşamlar iyi haftasonları ben 3 gün uğrayamam artık pazartesi görüşürüz inş. kendinize ve yavrukuşlara çok iyi bakın öpüldünüzhihoyyyt

selamlarrrr
men geldimm hihoyyyt
şeker sonucum çıktı , Allaha çok şükür bu kez iyi bir sonuç aldım hamileliğime dair yaptırdığım bir testten :nazar:

açlık : 65
1 saat sonra : 93 çıktı :nazar:

45 dak. sonra evden çıkıcaz , ist.a uçuyoruz yine ..
yarın öğleden sonra kontrolümüz var dr.umuzla , sanırım ist.daki son kontrolüm olacak , 27. haftadan sonra uçuş sakıncalı oluyor ve rapor istiyor havayolu şirketleri :sm_confused: inşallah bir sonraki görüşmemizde dr.umuz doğum yaptırmaya gelecek İzmirimize hihoyyyt

kayınvalidemlerde internet bağlanmış diye duymuştum , bi aksilik olmazsa yarın girer paylaşırım sizinle gelişmeleri ..
inşallah paşam güzel güzel gelişmiştir :asigim:

öpüyorum herbirinizi ayrı ayrı Şeniz
size bollllllll muhabbetler :dance:

canımmm sonuçlarının iyi çıkmasınıa çok sevindimmm...
süper bi haberr..

pijama ve gecelik aldım kızlar 3 adet te hastane için iç çamaşırı aldım pijama takımım 35 ytl di 30 indirttim gecelikte normal bişey aldım işte 15 ytl verdim fena değil di malı hoşuma gitti aldım

yaa ben de bi tuhaflık mı var açlık hissetmiyorum ben.. acıkmıyorummm... karnım midem hep şiş sankii.. hani çok yersiniz rahatsız olursunuz yaa ben hep öyleyim son 3 gündür..

pijama ve gecelik aldım kızlar 3 adet te hastane için iç çamaşırı aldım pijama takımım 35 ytl di 30 indirttim gecelikte normal bişey aldım işte 15 ytl verdim fena değil di malı hoşuma gitti aldım

güle güle güzell zamanlarında giy cnm...

diloşum bende uygun fiyatlı bişeyli şeyler alacam eminönüne gidecem hafta sonu iç çamaşırı ve gecelik alacam

dılossssss resım ısterımmmmmmm nerden aldınnnnalkisalkisalkis

güle güle güzell zamanlarında giy cnm...

teşekkür ederim kızlar hüzün canım pijama takımımı c&a dan aldım geceliğimide bizim burdaki tanıdıktan aldım bi arkadaş var orda çalışan o indirim yaptırdı sağolsun hatta yeni gelmiş o modeli reyonlara yeni koyuyosengözlerimebaksanab

X