2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

diloşum kendine dikkat et canım tansiyonun düşmüştür yalnız otobüse binmemeye çalış

canımm sağoll.. iyiyimm iştee sıkılyorum sadece bugün.. pazar günü sabah saat 11 de eşim gidiyo 1 ay yok sanırım onu da taktım kafama senağlama

ben çalışıcamm veee sonra evdeyimm.. yarın son iş günüm..

canımm çok yorma kendini.. inan bazen bende yoğunluktan gitmiyorum wc ye ama çok riskli tutmak onun için sistit oldum ben...

benim oğlummm da bugün nedense durgun.. ... akşamları daha hareketli ama.. :nazar:

canımm geçmiş olsunn... :1hug:
kendine çok dikkatt et..

teşekkür ederimm canlarımmŞeniz

bugun canım herseyı yemek ıstıyo ama yapıpta yıyecek halım yok keske sıhırlı bı degnegım olsaydı canımın ıstedıgını soyleseydımde hemen önume getırseydı-tatlicadiarzu-

selamlarrrr
men geldimm hihoyyyt
şeker sonucum çıktı , Allaha çok şükür bu kez iyi bir sonuç aldım hamileliğime dair yaptırdığım bir testten :nazar:

açlık : 65
1 saat sonra : 93 çıktı :nazar:

45 dak. sonra evden çıkıcaz , ist.a uçuyoruz yine ..
yarın öğleden sonra kontrolümüz var dr.umuzla , sanırım ist.daki son kontrolüm olacak , 27. haftadan sonra uçuş sakıncalı oluyor ve rapor istiyor havayolu şirketleri :sm_confused: inşallah bir sonraki görüşmemizde dr.umuz doğum yaptırmaya gelecek İzmirimize hihoyyyt

kayınvalidemlerde internet bağlanmış diye duymuştum , bi aksilik olmazsa yarın girer paylaşırım sizinle gelişmeleri ..
inşallah paşam güzel güzel gelişmiştir :asigim:

öpüyorum herbirinizi ayrı ayrı Şeniz
size bollllllll muhabbetler :dance:

stardust hayırlı gidin hayırlı haberlerle dönün canımcım ist.daki doktorunmu izmirde doğum yaptırcak vavvv ş.arası çalışıyo senin doktor desene gamyoncuiremsu

stardust sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim bu arada ne güsel rahat rahat yemeğe devam kaydirigubbakcemile3

selamlarrrr
men geldimm hihoyyyt
şeker sonucum çıktı , Allaha çok şükür bu kez iyi bir sonuç aldım hamileliğime dair yaptırdığım bir testten :nazar:

yarın öğleden sonra kontrolümüz var dr.umuzla , sanırım ist.daki son kontrolüm olacak , 27. haftadan sonra uçuş sakıncalı oluyor ve rapor istiyor havayolu şirketleri :sm_confused: inşallah bir sonraki görüşmemizde dr.umuz doğum yaptırmaya gelecek İzmirimize hihoyyyt

kayınvalidemlerde internet bağlanmış diye duymuştum , bi aksilik olmazsa yarın girer paylaşırım sizinle gelişmeleri ..

ayyy canım böyle guzel haberler alınca keyfım yerıne gelıyoooo:teytey:
hayırlı yolculuklar tatlım ınsallah guzel haberlerle gelırsınnn:lepi::nazar:

stur dust çok sevindim canım şeker testinin iyi çıkmasına iyi yolculuklar bu aradada

Diloşum geçmiş olsun ya :KK43: bende korkuyorum öyle yollarda kalmaktan falan,bi daha yalnız çıkma canımcım sende.Eşimin ödü patlıyo bi yere bırakamıyo valla beni

bugun canım herseyı yemek ıstıyo ama yapıpta yıyecek halım yok keske sıhırlı bı degnegım olsaydı canımın ıstedıgını soyleseydımde hemen önume getırseydı-tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

selamlarrrr
men geldimm hihoyyyt

Canım hoşgeldin gözünaydınnnnnnnn şekerin süper çıkmış maşallah :nazar:
İnşallah istanbuldanda iyi haberler verirsin bize :1hug:

diloş canımcım dikkat et kendine artık öyle fıldır fıldır dolanma tek başına canımcım son dönemlerimiz nolur nolmaz

stur dust çok sevindim canım şeker testinin iyi çıkmasına iyi yolculuklar bu aradada

ıŞ yoĞunluĞum arttı bıren bıre.
HıÇ yaklayamadım muhabbetı.
Uamrım herŞey yolundadır.
KocacıĞımın ,defnemın babasının doĞum gÜnÜ bugÜn,ama aynı anda arkadıımızn ÇocuĞunun da 2, yaŞ gÜnÜ:))))
oraya davetlıyız.
Gıdelım artık roada mum Üfler benım kocıŞ:))))))
bızde bır ara ınŞallah kutlarız onunla
baŞbaŞa
herkese ıyı akŞamŞar
yarın ÇalıŞıyorum maŞesefyıne burdayım beklerım efendımmm

stardust şekerin süper çıkmış maşallah . hadi bakalım iyi yolculuklar güzel haberlerini bekliyoruz

selamlarrrr
men geldimm hihoyyyt

tatlım dgerlerin gayet iyi çıkmış maşallah..hayırlı yolculuklar, topiğe ugra yinede..yarın bende bebişimi görcem ..inş kuzucuklarımız iyi gelişmiştir..kaydirigubbakcemile5

selamlarrrr
men geldimm hihoyyyt

maşallah tatlım herşey yolunda güzel çıkmışş yaşasın paşamızz sağlıkla gelsinn:nazar::1hug:
geçmiş olsun diloşcum , inşallah önemli bir şey değildir :1hug:

sağol tatlım iyiyim çok şükürr alışveriş yapınca biraz gözüm açıldı kendimee geldimmkaydirigubbakcemile3

bu aksam kurtlar vadısı var
ama aynı anda aşkı memnu ve annem dızısı var offfffff ama ben yıne netten parca parca ızlemek zorunda kalıcammm:mymeka:

İŞ yoĞunluĞum arttı bİren bİre.
HİÇ yaklayamadım muhabbetİ.
Uamrım herŞey yolundadır.
KocacıĞımın ,defnemİn babasının doĞum gÜnÜ bugÜn,ama aynı anda arkadİımızn ÇocuĞunun da 2, yaŞ gÜnÜ:))))
oraya davetlİyİz.
Gİdelİm artık roada mum Üfler benİm kocİŞ:))))))
bİzde bİr ara İnŞallah kutlarız onunla
baŞbaŞa
herkese İyİ akŞamŞar
yarın ÇalıŞıyorum maŞesefyİne burdayım beklerİm efendİmmm

tatlım dogum günü kutlu olsun eşinin ve 2 yasındaki bücürün..

yarın görüşürüz hoşçakal tatlım:CüvCüv:

X