2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bunlar uzun kollu oldugu ıcın sabahlıgını almadım ama 1 takım askılı alıcam onun ustune sabahlıgını alıcam daha öncede dedıgım gıbı ben tesetturlu oldugum ıcın en ıdealı uzun kollu:CüvCüv:

canım güle güle giyin inşallah
bende kapalıyım ama pek erkek gelmez bana gurbetteyim çünkü ama nolur nolmaza bi tane uzun kollu aldım bende

dilaracım seninkilerde tam benlik ha cici bici çok şekerler sende güle güle giyin inşallah

hüzüncüm çok güzell canımm.. güzell günlerinde giymeyi nasip etsin allahım..

kız emel sen yeni evine net bağlattınmı
bak bağlatmadıysan elini çabuk tut özletme kendini haaa

canım çok güzell bayıldım benim pijamamla renkleri aynı tonda:) allah iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin canımmŞeniz

dilara ve hüzünyılı çok güzel geceliklereiniz pijamalarınız iyi günlerde giyin inşallah

canım güle güle giyin inşallah
bende kapalıyım ama pek erkek gelmez bana gurbetteyim çünkü ama nolur nolmaza bi tane uzun kollu aldım bende

hüzüncüm çok güzellr canım allah mutlu günlerde giymeyi nasip etsin inş

hüzüncüm sennkide zarifmiş ...hoş gerçekten..güle güle kullan tatlım.

hüzüncüm çok güzell canımm.. güzell günlerinde giymeyi nasip etsin allahım..

kızlar hepınıze cok tesekkur ederım cok sagolun hepımız gule gule kullanalım ınsallah cıcılerımızı:1hug:

merhaba kıslar.
butun gun ınternet yoktu henuz geldı.:eek:klava:
hüzün ve dilara pijamalarınız cok hoşmuş.
güle güle kullanın kıslar.
bır pijama takımı ve bır gecelık yeterlımı acaba?

star dustcum seker testın cok sükur iyi cıkmıs.hihoyyyt
cok sevındım canım.:1hug:

günaydın tatlımm sabah uykusunu pek sevmiyorum çok nadir uyurum o yüzden erkencilikte üstüme yokturrkaydirigubbakcemile3 bende seni öpüyorumm türkiyeye geldiğinde nete girebilcekmisinn? nasıl görüşcez senle irtibat kuralım bizi bırakmaayerimseniben
canim turkiyede daha rahat girerim internete. habersiz birakmam sizi. zaten ayri kalamam.:1hug:
kanım 9,8 e yükselmiş çok sevindim kıslar
canim gozun aydin. aman dikkat et biraz daha. daha da yukselir ins
umarım hepiniz iyisinizdir aranıza yeni katıldım slm herkese :lepi:
hosgeldin aramiza canimm...
Normal doğum yapacak arkadaşlar bünde en az 40 dk yürümemiz gerekiyomuş
ben bügün başlıcam yürümeye yoksa biraz zor doğururum:emir_bebek::CüvCüv:
ayy bana da cok geldi 40 dk. ben en fazla yarim saat yuruyorum sora kotu oluyorum...benneyaptımki
Ya kızlar dün bebişimin eşyaları geldi park yatağı kurmayı becerebilseydik foto çekecektim ama olmadı.Babası çok uğraştı ama olmadı ne yatakmış yaaaa.:1no2:
Birde şu kasılmalar nasıl oluyor kızlar akşam eşim oğlunu seviyordu o hissetti senmi yapıyorsun kasılıyorsun gibi diyor bana o hissediyor eliyle ama ben hiç hissetmiyorum hissetmemem normal mi?
canim ben doktora gittim. hic bi agrim yokken muayene etti ve kasilmam oldugunu soledi. olabiliyo yani...:nazar:
ben korkuyorum yurumeye cok yoruluyorum hemen karnım sertlesıyo kasılmaya baslıyo napıcam hıc bılmıyorum
canim aynen anlattigin gibi benim durumum daa... :nazar:
kızlar evdeyim ama biliyorsunuz biraz rahatsızım son dönemde.........
O yüzden pek ayakta kalıp yazamıyorum azcık iğleşeyim bol bol katılırımmm

gaydıncım malesef ki yalnızım evde annem yok yurtdışında ama 10 gün sonra gelcek.........
Kayınvalidem de çalışıyor maleseff yalnızım....
canim allahim en kisa zamanda sifa versin. oyku ve sen iyi olun da. cok az kaldi.. biraz daha sabir..a.s.
selam kızlarrr...

nasılsınız inşallah herkes iyidir:1hug:

ben dün gece çok rahatsızlandım nefessiz kaldım sanki boğazımı sıktı birisi ve bırakmadı..

eşim geldi serum taktı hemen yine çokkk fazla düşmüş kanım yaa deli olacamm:kızgın:

bugün yine takılacak:1closedeyes:akşam düzelmiştim azcık şimdi gene tıkanıyorum elim kolum halsizzz hep uykum varrrrrr:1no2:

oğlumda öksürüyordu sabah şimdi okuldan aradılar yiğit rahatsızlandı gelin alın diesenağlama

babası doktora götürüp gelecek geldimi herşey üstüste geliyooooo..

birde yarın da ist dan arkadaşlar geliyolar 10 gün öncesinden kararlaştırmıştık.

inşallah yarına iyileşiriz:Saruboceq:

işte bizde durum bu.....
demetcim sana da ogluna da gecmis olsun. rabbim acil sifa versinn...a.s.
selamlarrrr
men geldimm hihoyyyt
şeker sonucum çıktı , Allaha çok şükür bu kez iyi bir sonuç aldım hamileliğime dair yaptırdığım bir testten :nazar:

açlık : 65
1 saat sonra : 93 çıktı :nazar:

45 dak. sonra evden çıkıcaz , ist.a uçuyoruz yine ..
yarın öğleden sonra kontrolümüz var dr.umuzla , sanırım ist.daki son kontrolüm olacak , 27. haftadan sonra uçuş sakıncalı oluyor ve rapor istiyor havayolu şirketleri :sm_confused: inşallah bir sonraki görüşmemizde dr.umuz doğum yaptırmaya gelecek İzmirimize hihoyyyt

kayınvalidemlerde internet bağlanmış diye duymuştum , bi aksilik olmazsa yarın girer paylaşırım sizinle gelişmeleri ..
inşallah paşam güzel güzel gelişmiştir :asigim:

öpüyorum herbirinizi ayrı ayrı Şeniz
size bollllllll muhabbetler :dance:
canim sonuclarinin iyi cikmasina cok sevindim. gozun aydin..
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]

huzuncum cok guselmis pijamalarin.. allah saglikla guzel gunlerde giymeyi nasip etsin ins...:Saruboceq:

kislar gecmisi ancak okuyabildimm.. ben bugun biraz rahatsizdimm. hem kasilmam vardi hemde grip oluyorum sanirimmsenağlama ayy ne oldu bole bize yaasenağlamasenağlamasenağlama

kızlar evde gıymek ıcın esofman alıcam sızde dusunursenız bu modellerı kacırmayın ındırıme gırmıs haberınız olsun
34 tlden 17 tl dusmus ben 2 tane alıcam markası ay yıldız malları cok kalıtelı oluyo bılgınıze

59281_Mor.jpg

kıslarrr bu patigi bugun yaptım.alkisalkisalkishihoyyyt
digerıne gore daha düzgün oldu.kaydirigubbakcemile3

photo0236.jpg

photo0237.jpg

Son düzenleme:
merhaba kıslar.
butun gun ınternet yoktu henuz geldı.:eek:klava:
hüzün ve dilara pijamalarınız cok hoşmuş.
güle güle kullanın kıslar.
bır pijama takımı ve bır gecelık yeterlımı acaba?

canım hosgeldın cok tesekkur ederım aslında 1 takım yeterlı ama ne olur ne olmaz leke olur falan yedek bulundurmak gerek
bıde sıcak olacagı ıcın terleme olayınıda unutmamak gerek
gercı taze anneler ter degıl süt kokuyolar:asigim:

canım hosgeldın cok tesekkur ederım aslında 1 takım yeterlı ama ne olur ne olmaz leke olur falan yedek bulundurmak gerek
bıde sıcak olacagı ıcın terleme olayınıda unutmamak gerek
gercı taze anneler ter degıl süt kokuyolar:asigim:

canımcım hosbulduk.:1hug:
haklısın leke ve ter olayını dusunmek lazım.
pijamaları ne kadara aldınız acaba?
nurcum hosbulduk.Şeniz

sılacım hosgeldın canım bende grıp oluyorum galıba offff:1no2:
hosbulduk canimm.. ay ilac da alamayinca baya kotu oluyo insan. ihlamur bal limon falan devam ediyorumm. ins hemencecik gecer gider... bu arada alt esofmanlar hakikaten cok guselmis. ben hayirla bi geleyimde turkiyeye butun eksikler o zmn alinacakk...
kıslarrr bu patigi bugun yaptım.alkisalkisalkishihoyyyt
digerıne gore daha düzgün oldu.kaydirigubbakcemile3

photo0236.jpg

photo0237.jpg

canim ellerine saglik cok sirin olmus...

X