2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Of allahım ya bugün geçmek bilmiyor sanki.
Eve gitmek istiyorum
evde de kalmak siteidğimden emin değilim ama
of allahım ya bende bir sıkıntı var geçecek inşallah dua eidn olur mu ?

Hayır olsun sweethome yaa, bisey olmaz sıkma canını.
Hava da kapalı ya, yanı eskişehir çok bulutlu kapalı da benim de içim sıkılıyor
ıstanbulda oyledir muhtemelen.

Bi elini yüzünü yıka ferahla canım içini ferah tut

Of allahım ya bugün geçmek bilmiyor sanki.
Eve gitmek istiyorum
evde de kalmak siteidğimden emin değilim ama
of allahım ya bende bir sıkıntı var geçecek inşallah dua eidn olur mu ?

Cnm strese sokma kendini rahat olmaya çalış bi dua oku rahatlarsın hamilelik psikolojisi oluyo bazen öyle sebepsiz sıkıntılar cnm Allah hayır etsin..

Kızlar işe belli bazı sorunalr var onarı aklıma getirmemeye çalışıyordum.
ancak bugün hepsi geldi üzerime karabasan gibi oturdu.
rabim şifaını ve dermanını verisn inşallah.
çok zor elbetteki, belki geçmesi ama bir anlık oalcak mutlu son oalcka gibi geliyor abna.
az kaldı inşallah bri akç sorunumuz vardı,az önce bvir tane müjdeli haber aldım.şükür deveamı gerisine.
dualarınızda beni de dahil edin olur mu?

herkes sıkıldı bugün ben dahil
havalardan sanırım
bende biraz yürücem esnemekten fenalık geldi

selam kızlarrr...

nasılsınız inşallah herkes iyidir:1hug:

ben dün gece çok rahatsızlandım nefessiz kaldım sanki boğazımı sıktı birisi ve bırakmadı..

eşim geldi serum taktı hemen yine çokkk fazla düşmüş kanım yaa deli olacamm:kızgın:

bugün yine takılacak:1closedeyes:akşam düzelmiştim azcık şimdi gene tıkanıyorum elim kolum halsizzz hep uykum varrrrrr:1no2:

oğlumda öksürüyordu sabah şimdi okuldan aradılar yiğit rahatsızlandı gelin alın diesenağlama

babası doktora götürüp gelecek geldimi herşey üstüste geliyooooo..

birde yarın da ist dan arkadaşlar geliyolar 10 gün öncesinden kararlaştırmıştık.

inşallah yarına iyileşiriz:Saruboceq:

işte bizde durum bu.....

aynısını dün gece ben yaşadım yatağa yatamadım sıkıntı gibi göğüs daralması kalktım yürüdüm evde yüzümü yıkadım 1 saat falan geçti biraz azalınca sonra uyuyabildim demek kansızlıktanmış benimde hep kanım düşük çıkıyodu bide bu aralar günd 2 kere yerine 1 kere ilaç kullandım ondanda oldu heralde , şimdi sabahtan beri üzüm yiyiyorum ilacımıda içicem şimdi allahım çok kötüydü bidahada yaşamıyyayım diye sanda geçmiş olsun cnm umarım iyileşiriz

bugun gercekten bı kasvet var nedense sıkıntıdan patlıcam bende bıraz dalmısım az once 15 dk kadar sonra kalktım esımı aradım aksam ıcın sıparışlerımı verdım bı an önce aksam olsa esım gelse cok özledım ve sıkıldım:çok üzgünüm:

aaaaaaaaaaaaaaaaa
bende çoook sıkıldımmm noldu bizee yaa... dışarı çıktım dolandımm ama yok olmuyooo.... içimden bişey yapmak gelmiyoo uyumak istiyorummm....

hüzünyılı ve demet çok çok geçmiş olsun................

Demetçim canım oğluna da geçmiş olsun
kendine de çok dikkat et ya kıyamam ben sana ve çileğine
öptüm sizi...
Ben o kadar kötü günler geçirdim ki şimdi ne zaman içinizden birinin rahatsız olduğunu okusam içim gidiyor çok üzülüyorum...

selam kızlarrr...

ben dün gece çok rahatsızlandım nefessiz kaldım sanki boğazımı sıktı birisi ve bırakmadı..

eşim geldi serum taktı hemen yine çokkk fazla düşmüş kanım yaa deli olacamm:kızgın:

bugün yine takılacak:1closedeyes:akşam düzelmiştim azcık şimdi gene tıkanıyorum elim kolum halsizzz hep uykum varrrrrr:1no2:

oğlumda öksürüyordu sabah şimdi okuldan aradılar yiğit rahatsızlandı gelin alın diesenağlama

birde yarın da ist dan arkadaşlar geliyolar 10 gün öncesinden kararlaştırmıştık.

işte bizde durum bu.....

demetcimm çok geçmiş olsun canım Şeniz

aslında dısarıda havada cok guzel ama neden boyle oldukı
hepımız bı acayıp olduk nedense sanırım haftanın son gunlerı oyuzden böle

Demetcim çok geçmiş olsun oğluşunada sanada dikkat et canım,kansızlık çok kötü oluyo :KK43:

Kızlar benim akşamları çok oluyo bu can sıkıntısı,nefes alamama ben her akşam okuyorum kendimi,eşimede okutuyorum ne biliyosanız okuyun sonra cam açın hava alın biraz iyi gelir

selam kızlarrr...

işte bizde durum bu.....

Geçmiş olcun canım.ınşallah sende oğlunda çabuk atlatırsınıza.s.

kızlar dershaneye gidecektik dün idrar tahlili vermiştik drumuz aradı enfeksiyon çıkmış hemen idrar kültürü yaptırmamızı istedi oraya gidip geldik dershane kaldı

X