2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar iyi akşamlar biz dershaneden geldik çok yoruldıuk sizler nasılsınız melekleriniz nasıl,,,
hüzün yılı canım ben medicalpark bahçelievlere gidiyoum ama drum emine hanım çok iyi perşembe günü gidecem istersen fiyatları öğrenebilirim sana

beyaz melek çok çok geçmiş olsun umarım çabuk atlatırsın ....
demettçim seninde gözün aydın yumalak kızın benim ki gibi yüzünü göstermiyo demek :)

demetcim aybalaya masallah boylu bir kız olacak sanirim
ya kız bebeklerinin ortak huyu sanirim benim kızda göstermiyor yüzünü pek
bir ayrıntılı da gördüm okadar

selam nurcumm.... iyi olmaniza sevindim... biz de iyiyiz sukur..

beyazmelekcimm canim gecmis olsunn. en kisa zamanda don aramiza...

demetcim masallah kizinaa kocaman olmus.. ayy benim kizimda aynisi. hic foto alamiyoruz bu sebepten...

selam kızlar moralim acayip bozuk yeni uyandım işten gelince direk ağlaya ağlaya uyumuşum eşim şehir dışından gelecek diye beklerken patronu ankaraya yolladı öldüm hırsımdan her seferinde bu son diyo adam yinede yolluyo eşime bişey diyemiyorum patronuda benden fellik fellik kaçıyo off neyse hamile karısı var diye düşünmüyo düşüncesiz şey off neyse sizide sıkmayayım bir derdim var bölümü gibi olduu :)

behiyecim çok şaşırdım bebeğinin cinsiyetine sağlıklı olsun da kız erkek farketmez

demetcim seninde aybalan kocaman olmuş maşallah :)

hurremcim sikma canini... dusuncesiz insanlar icin... bebisinde uzulur bak annesii...:teselli::1hug:

teşekkür ederim sılacım hayırlısı diyorum kazasız belasız gitsin gelsin artık

alın size orman manzaralı yandan göbüşşş kaydirigubbakcemile3

pazar günü çekmişti eşim tam 29+0 halimiz hihoyyyt

maşallah canım göbişinede bebişinede..
pazar günü 29 haftalıksan eğer 28 haziran 40 haftalık muhtemel doğum tarihin oluyor haziran annesi olmuyormusun sen canım?...

evet nilaycım hazira oluyorum doktor 28 haziran dedi ama burdan vazgeçmek kolay değil burda takılıyorum :)

sılacım inşallah eşin yanında olur doğumda benim şimdi bile çok zoruma gidiyor yanlız olmak ama herşeyin hayırlısı tabi

benim doktorumda 24 haziran dedi artık bir haziran annelerinde bir temmuz annelerinde olucaz birlikte canım:1hug:

bak ben bnu hiç bilmiyordum uyanınca vereceğimi zannediyordum
teşekkür ederim canım

ins cnm yaa.. dua bekliyorum hepinizdenn... gercekten zor bi durumdayim su an.. en gec 32. haftamda ucaga binebiliyorum die o tarihe bilet aldimm. ama magnezyum icmedigim zamanlardaa kasilmam oluyo die daha erken mi gitsem die dusunuyorumm... kafam cok karisikkafamçokkarıştı

canım ultrason ölçümleri çok doğru çıkmıyor.sen ona takılma tatlım.ben 27. haftamın içindeyim doktorum bebişimin kilosunu net olarak söylemedi.geçen cuma gittim doktora 10 gün sonra 1 kilo olur dedi.sen rahat ol tatlım bebişin iyidir.
doktorun tecrübeli değil mi acaba ya.neyse canım bebişin sağlıklı olsun da önemli olan hayırlı olsun kızın...

maşallah ben gelene kadar herkes gitmiş kızlar meleği yarın ararım iletirim geçmiş olsun msjlarınızı:CüvCüv:

tatlım maşallah kızına Allah nazardan korusun...iyi haberlerine sevindim..:1hug:

sıkma canını hürremcim..kolay değil tabiki.inşaalah son olur eşin hep senin yanında olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…