2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bugün maşallah baya doktora giden olmuş güzel haberlerle gelmişiz maşallah kuzularımıza demet maşallah kıznına canım çok güzel gidiyo sılacım inşallah herşey yolunda gidecek fazla düşünüpte strese girme hüzündede vardı aynısı son aylarda su normale döner büyük bi ihtimal sağlıkla gelsin yavrularınız:1hug:

Son düzenleme:

canım benimde arada öyle oluyor doktoruma özellikle sordum sorun olurmu diye hayır dedi plasentanın durumu ve bebeğin usg deki durumu önemli dedi.yani böyle sağdan soldan duyulan şeylere pek inanmamak gerkiyor.işallah hiçbirimiz erken doğum yapmayız allahım korusun

kızlar bugün bende doktordaydım kızımı gördüm 1068 kg olmuş maşallah.herşey yolunda dedi tabi kan uyuşmazlığı iğnesi yapılacakmış önlem için onuda 28.haftalarda yapıyorlarmış yarın yaptırıcam.uyuşmazlık olanlar doktorunuzla bunu konuşmayı unutmayın bazı doktorlar gerek duymuyormuş doğumdan sonra yaptırıyorlarmış ama bu türk tabibler birliğinin yeni bir kararıymış 28.haftada yaptırmak yani.

yenı topıgımız hayırlı olsun.
sıbel masallah kızına kocaman olmus annesı.

Nihayet yeni yerimizi buldum. Geçmişe gözatayım dedim ama çok ilerlemiş. Yine pes ettim. Saatte epey geç oldu zaten.
Bebişleri kilolanmış, etlenmiş,butlanmış olanları tebrik ediyorum. Aynı gazla ilerleyelim. Az zamanımız kaldı. Bakalım en tosuncuk kimin olacak.
Bebişim için üzüldüm. ınşallah hayırlısı ile kollarına alır Çınar'ını.
Bu cumartesi ben de kızımı göreceğim. Gerçi karnımda yaptığı hareketlerden poposunu çok iyi görebiliyorum. Koca popolu olacak. Nefesimi kesiyor bazen. Sizde de oluyor mu?
Bir de benim kız çok aşağıda. Bugün kayınpederim bile söyleyince iyice tedirgin oldum. Bebeğin aşağı inmesi doğumun yaklaştığının belirtisiymiş. Ya da annesinin paranoyak olduğunun :))
Sızinkiler ne durumda yine fikrinize ihtiyacım var.
Şimdilik benden bu kadar. Yarın gün içinde bağlanıp bu kadar geç saatlere kalmayacağım.
Hepiniz iyi uyuyorsunuzdur bu saatte. Aman iyi uyuyun. Minik tosuncuklara iyi bakın.

canim sagolasinn... senin de esin ise basliyomus heralde. malesef gecmisi tamamen okumadigim icin gormemistimm. alintilardan farkettim simdi.. hayirli ugurlu olsun canimm.. allahim hepimize hayirli kazanclar versin.. bebislerimiz rizkiyle dogacak ins:1hug:

Cok sasırdım behiyecim yaaa:1shok: Bence ayrıntılı olan daha kesin sonuc verir gibi ama daha once olmamıs bis diil bu durumda... Saglıklı olsunda cnm kız olsun erkek olsun ne farkederrrr delikafadulden

Benden de cok selam soylermisin cnm, kendine iyi bakmasını bi an once aramıza dönmesini de eklersen sevinirimmm cnmmmm kaydirigubbakcemile2

Meraba Serapcımmm ama cok cay icme lütfen aldıgımız iki gram kalsiyumu da caya teslim etme klava: Mide yanması için doktorum bana rennie duo verdi cok iyi geliyo ciddennn

Kısss Dimettttt masallah kısınaaaaa yirim onu ben cokacimcoook Benimki de pek utangac yüzünü göstermiyo hic, doru düzgün bi tane fotosu var :1no2: Ama cuma günü ozellikle yüze calıscas doktorumla bakalım nolcak, göstermesin de göriyim bakiim be onu naniknanik Ayrıca senin kısss poposnu bacaklarını gösteriyoki iyice ölç, kıyafetleri ona gore al diyeeeee laelaelaelaelae

Offf sibel ne güsel bi topaç daha kattın aramısaaaa, saglıkla gelsin 1 kiloluk tosuncukkkk masallah delikafadulden

Herkese günaydınnn tombik anneler, onlarınnnn şişko patatisssss kızları ve delükanlularrrrr kaydirigubbakcemile3 Ben yine havamdayım bugün valla, yattım kalktım kaldı 2 dene daha... Ben bu yatıp kalkma işini cidden sevdim ya, aslında bi de uyuyablsem, gece mesaim cok ilginc en az 5 kere su içmeye, 15 kere lavaboya, 25 kere de sağdan sola dönerken uyanıyorummm :sm_cool: Ama olsun değer yane sonucunu düşündükçeeee :1rolleyes:

beyaz melekcim çok geçmiş olsun.biran önce toparlanırsın inşallah.

demetcim maşallah canım.kocaman olmuş.zaman daraldıkça beni heyecan basıyor.nisanı saymazsak 2 ay kaldı oda göz açıp kapayıncaya geçer.artık hazırlıkları yavaş yavaş tamamlamak lazım diyor annem.

herkese günaydın kızlarr haftanın ortası geldi bile zuzu yattın kalktın getirdin yinelaelaelaelaelae

maşallah canım bebişin çok güzel gidiyo allah nazarlardan korusun :1hug:

sağol tatlım hayırlısıyla bi pazartesi göndersem işe halen inanmıyorum yaa bugün evrakalrını hazırlıcak verecek kısmetse:1hug:

günaydın tatlım iletmezmiyim selamını öyleye doğru ararım bi merak ettim bende nasıl olduğunuyerimseniben

behiyeesen ay çok şaşırdım.önmeli olan saqğlıklı olmaları.kız erkek farketmez.ama ben olsam senin yerine başka bir doktora gidip cinsiyetini kesinleştiririm.insan ona göre hazırlık yapıyor çünkü.

Ayyy sorma diloşuuummm hafta ortası geldi mi bende yelkenler iniyo iyice zatennn kaydirigubbakcemile3

bende artık önümüzdeki hafta valizimi hazırlıcam bebişin kıyafetlerini yıkayıp ütüleyip koycam kendiminkinide valiz gözümün önünde dursun ne olur ne olmaz 30, haftaya geldik

GÜnaydın
anneler ve tatlı mı tatlı dÜnya gÜzelı mucızelerı
ıÇımızde kıpırdayn bır ÇoŞku ıle gÜne baŞlamak Çok Çok gÜzel
gÜzel bır gÜn olsun ınŞallah.

ayy ben sabah kalkınca çok üşüyorum yaa kahvaktıdan sonrada bi ter basıyo beni soyunuyorum evde kısa kollu geziyorumlaelaelaelaelae ama böyle soyunmya devam edersem bende hasta olabilirim heran hiç ihmal ettim bu aralar evde iş yapıyorum diye doğru dürüst beslemedim kendimi bebişimi-tatlicadiarzu-

Aferimmm bi de gelmişş hic kendime bakmıyorum diye şikayet ediyooo yahuuu klava:

Günaydın annecikler ve bebecikler....Dün hiç uyumadık eşimle,oğlum göbeğimde güm güm gümledi bi görseniz gülmekten ölürdünüzsırnaşık şeynasıl atıyor karnım nasıl yukarı aşağı iniyor anlatamam size:teytey:çok mutluyum çokkkkkkk 41 kere MAŞALLAH bizetütütütüütütüŞimdi uyuyor akşam babası gelince başlıyor saat 11e kadar hareket halinde.uyku düzeni oluştıu sanırım hep akşam-gece saatlerinde hareketleniyor yaramazım...lülülülülülü

ay dikkat et canım ya.bak herkes hasta.şurda 2 ay kadar zamanımız kaldı.şu 2 ayıda hastalıksız atlatsak.bugün arkadaşım soruyor.sen gripmi oldun diye.aman dedim ağzını hayr aç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…