2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Selsin başın çok ağrıyosa minoset normal iç canım doktorlar öneriyor sorun olmuyomuş plus olmasın dikkat et ama
Geçmiş olsun tatlıma.s.

kızlar ben bır ara stresten kasınıyodum sureklı
ama ne kasınma felaket ötesı
heryerım kıpkırmızı oluyodu sonra kabarıyodu
hatta bı gece hastanelık oldum
tahlıller neler neler yapıldı hıcbısey cıkmadı
psıkolojık tanı koydular ve ataraks dıye bır surup yazdılar
o surup tam 3 ay boyunca benım hayatımın anlamı oldu
ıctıgım anda anında kasıntım kesılıyodu
ınsallah o kasıntılar gerı gelmezzzz:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

selam kızlarrr...

nasılsınız inşallah herkes iyidir:1hug:

ben dün gece çok rahatsızlandım nefessiz kaldım sanki boğazımı sıktı birisi ve bırakmadı..

eşim geldi serum taktı hemen yine çokkk fazla düşmüş kanım yaa deli olacamm:kızgın:

bugün yine takılacak:1closedeyes:akşam düzelmiştim azcık şimdi gene tıkanıyorum elim kolum halsizzz hep uykum varrrrrr:1no2:

oğlumda öksürüyordu sabah şimdi okuldan aradılar yiğit rahatsızlandı gelin alın diesenağlama

babası doktora götürüp gelecek geldimi herşey üstüste geliyooooo..

birde yarın da ist dan arkadaşlar geliyolar 10 gün öncesinden kararlaştırmıştık.

inşallah yarına iyileşiriz:Saruboceq:

işte bizde durum bu.....

kızlar ben bır ara stresten kasınıyodum sureklı
ama ne kasınma felaket ötesı
heryerım kıpkırmızı oluyodu sonra kabarıyodu
hatta bı gece hastanelık oldum
tahlıller neler neler yapıldı hıcbısey cıkmadı
psıkolojık tanı koydular ve ataraks dıye bır surup yazdılar
o surup tam 3 ay boyunca benım hayatımın anlamı oldu
ıctıgım anda anında kasıntım kesılıyodu
ınsallah o kasıntılar gerı gelmezzzz:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

geçmiş olsun aman canım tekrarlamasın şimdi gebeyizya kaşıyınca yırtılacam diye ölüyo habire yağlanıyom ama fayda etmiyoooo çıldıracam
senağlama

selam kızlarrr...

ben dün gece çok rahatsızlandım nefessiz kaldım sanki boğazımı sıktı birisi ve bırakmadı..

eşim geldi serum taktı hemen yine çokkk fazla düşmüş kanım yaa deli olacamm:kızgın:

bugün yine takılacak:1closedeyes:akşam düzelmiştim azcık şimdi gene tıkanıyorum elim kolum halsizzz hep uykum varrrrrr:1no2:

oğlumda öksürüyordu sabah şimdi okuldan aradılar yiğit rahatsızlandı gelin alın diesenağlama

birde yarın da ist dan arkadaşlar geliyolar 10 gün öncesinden kararlaştırmıştık.

işte bizde durum bu.....

çok geçmiş olsun canım inşallah allahım biran önce şifanı verir a.s.

Demetcim çok geçmiş olsun ana oğul hastalandınız mı :KK43:
inş hemen atlatırsınız
eğer kötü olursan misafir kabul etme daha ağırlasırsın

selam kızlarrr...

işte bizde durum bu.....

çok geçmiş olsun canım sanada oğlunada.üzüldüm bak.ne güzel toparlnamıştı ne oldu gene böyle

selam kızlarrr...

işte bizde durum bu.....

Geçmiş olsun canım.Aynı şeyleri yaşıyorum kansızlıktan.hapımı düzenli alıyorum aslında ama bilemiyorum.Allah şifa versin sana..

ya oda ne şimdi safra asidide nerden çıktı yaaaaaaaaaaaaaa ya benmi çok cahil kalmışım tıpmı hızlı ilerliyo beee:eek:klava:

bazı insanlarda gebeliğe özgü kasıntı olur son dönemlere doğru
böyle kendini yırtan insanlar oluyormuş
işte safra asiti yükseldiği için olurmuş o kasıntı
ondan dedim sana ilerlerse ölçtür diye tatlım
cevremde birisi olmuştu öyle 7 ayda baslamıştı doğumunu etti geçti
gerçi o çok kasıdı etti kendini ama catlamadı biyeri

X