2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

grafiti şu dönemlerde çok sık yer değiştiriyor bebekler
benimkide yan yatış poziyonundaydı mesela dr dediki kafası şuradaydi bak 2 saniye içinde buraya çgemiş dedi.senin çok altta olup olmadığını ancak ultrasyonla anlayabilirsin.telaş etme yani

saol canım neyse bende artık yatıyım biraz yorulmusum 1 saat oldu geleli zaten herkesi öpüyorum kendinize ve bebişlere iyi bakın sevgiyle kalına.s.

selam güzel anneler ve cici bebişleri,bende dün kızımı gördüm 764 gram olmuş canım benim herşey normal dedi doktor,bugün 50 gramlık şeker yükleme yapıldı 1.saat tokluk şekerim 139 çıktı normali 140 galiba,doktorumla görüşemedim sizce ne der?aynı durumda olna varmıydı?
birde idrarımda ve kanımda iltihap çıkmış yani lökosit yüksek fakat ben çok iyiyim yani idrar enfeksiyonu ile ilgili bir şikayetim yok,genelde sizlerde de yüksekmiydi?

canım maşallah bebişine kocaman olmuş :nazar: . bende bugün ölçtürdüm 93 çıktı ama ben hiç tatlı yemiyorum desem yeridir.canımda çekmiyor.belki tekrarlatır doktorun testi

canlarım yazdıklarınz için teşekkür ederim.bebeklerini aşagıda tasıyan anneler olduğunu duymustum ama erken doğum olabilir mi diye hiç düşünmemiştim.yarın 8 de hemen yola cıkıcaz doktorumda bi kontrol etsinde umarım hersey iyidir.benim zaten asagı tarafımda özellikle akşamları cekiliyor gibi oluyor.bide bebişmin bi yeri benim kasıklarımın cok cok altında hatta seyimin üstünde oynuyor.bayadır ama hiç oralıda olmadım.ebe hemşirede öyle deyince bende telaşa kapıldım.neyse hersey allahtan değil mi hayırlısı olsun.tek dileğimiz bebişlerimizin sağlıklı doğması allahım hayırlısını verir inşallah

canım bende çoğu zaman aşağıda hissediyorum yani göbüşümün altından vuruyo ama ben onu bebişlerimizin büyümesine ve ayaklarınında orda olmasına bağlamıştım.:bbo:.Sürekli kontrol altındayız öyle bişey olsa doktorun söylerdi diye düşünüyorum sürekli onu düşünüp üzme kendini rahatlamaya çalış biraz a.s.

selam güzel anneler ve cici bebişleri,bende dün kızımı gördüm 764 gram olmuş canım benim herşey normal dedi doktor,bugün 50 gramlık şeker yükleme yapıldı 1.saat tokluk şekerim 139 çıktı normali 140 galiba,doktorumla görüşemedim sizce ne der?aynı durumda olna varmıydı?
birde idrarımda ve kanımda iltihap çıkmış yani lökosit yüksek fakat ben çok iyiyim yani idrar enfeksiyonu ile ilgili bir şikayetim yok,genelde sizlerde de yüksekmiydi?

CANIM bebekine maşallah:nazar:
benimde 50 mg şeker yüklemem 152 çıkmıştı maksimum sınır 140 oldugu için 100 mg test yaptırdım 1 hafta sonra bunda normal çıktı yani büyük olasılık hafif diet werir sana

Cnm masallah kızına oncelikleeee, saglıkla büyüsün insallahhhh delikafadulden Benimde 1 saat sonrası tokluk şekerim 139 cıktı, doktorum 100 lük testi yapmayacagımızı ama benim dikkat etmem gerektigini arada tekrar şeker ölçümü yapıcaımızı söylediii, yane seninde dikkat etmen gerek değer sınırdaaa...:bbo: Ben götürüyorum hala çuku çukuları orası ayrıııı fisfisfis

bu arada benim kizimda baya asagilarda oynuyoo. zaman zaman cok yukarilara da cikiyo ama genelli asagilardaa. doktora bi problemmi die sordugumda yeri henuz fazlaa. balik gibi ordan oraya yuzuyo bi problem diil bu dedi. ama merakla sizin doktorlariniz ne yorum yapacak onu bekliyorumm. malumm... hiicc guvenmiyorum hiiiicccc...

Canım su aralar bebeklerimizi henüz cok büyümedigi icin yerleri cok istedikleri gibi takla, tekme tokat modundalar ama belli bi haftadan sora sıkıscaklar icerde ve dogum pozisyonunu almıs olcaklar, korkma yane ama doktorun mutlaka bilgilendirir sei ve cok olagandısı bi durum olmadıkca ben doktor degistirmek icin bu haftaları cok gec buluyorummm şahsen :içelim:

sınırda diye yemene dikkat et der herhalde,umarım büyütülecek birşey yoktur.eyetkiner sen yükleme yaptırdınmı canım senin kaç çıktı

yok cnm yaptırmadımm aslında kan verdim ama sonuçlarımı almak kısmet olmadıı.. cuma günü yaptırıcam bende.. inşallahh güzell sonuçlar alırız.. :Saruboceq:

Canım su aralar bebeklerimizi henüz cok büyümedigi icin yerleri cok istedikleri gibi takla, tekme tokat modundalar ama belli bi haftadan sora sıkıscaklar icerde ve dogum pozisyonunu almıs olcaklar, korkma yane ama doktorun mutlaka bilgilendirir sei ve cok olagandısı bi durum olmadıkca ben doktor degistirmek icin bu haftaları cok gec buluyorummm şahsen :içelim:

canim yorumun icin sagol.. doktor degistirmekle alakali fikrine de aynen katiliyorum. ama ben zaten bu ulkede dogum yapmayacagim icin dogumu birlikte gerceklesitrecegimiz doktorla ancak 32. haftamda birlikte olucaz. simdilik sadece telefonlasiyoruzz...:nazar:

Bu arada Karen de gelmedi dimi bugün hiccc :1shok: O da rahatsızdı umarım bişeyi yoktur onemliiii

canim yorumun icin sagol.. doktor degistirmekle alakali fikrine de aynen katiliyorum. ama ben zaten bu ulkede dogum yapmayacagim icin dogumu birlikte gerceklesitrecegimiz doktorla ancak 32. haftamda birlikte olucaz. simdilik sadece telefonlasiyoruzz...:nazar:

Oooo süpermiş o zama ben o kısmını bilmiyodum tabi atlamışımmmm delikafadulden

Selsin de katılmadı bugün hic muhabbetee, yarn hepinisiii tek sıra halinde gorcem kıslarrr valla kötü olurrr :eek:klava:

offf canım sıkıldı cok neden 22.haftada yaptıkı doktorum seker yukleme testımı
ya sımdı seker varsa bende ne olucak uffffffffffffsenağlama

bu arada benim kizimda baya asagilarda oynuyoo. zaman zaman cok yukarilara da cikiyo ama genelli asagilardaa. doktora bi problemmi die sordugumda yeri henuz fazlaa. balik gibi ordan oraya yuzuyo bi problem diil bu dedi. ama merakla sizin doktorlariniz ne yorum yapacak onu bekliyorumm. malumm... hiicc guvenmiyorum hiiiicccc...

BENDE HEP AŞAĞIDA HİSSETİTİM AMA AYAKALRI İMİŞ.
NORMALDE YUKARDAYMIŞ KIZIM.
DOKTOR GÖSTERDİ.
AYALALR İLE VURUYOR BAK DEDİ.
KOKRMA DEDİ BAKTI İNCELEDİ YUKARIDA DİYE GÖSTERDİ YERLREİNİ VUCUD OLARAK.
ARTIK BÜYÜYORALR MAŞALALH .SIĞMIYORLAR ANNESİ.:nazar:

offf canım sıkıldı cok neden 22.haftada yaptıkı doktorum seker yukleme testımı
ya sımdı seker varsa bende ne olucak uffffffffffffsenağlama

canımmm bu kadar sıkma kendinii.. bak benimde hala yapılmadıı yine senin 2 hafta öncede olsa bi sonucun var.... tekrar yaptırırsın cnm kendini ve bebeğini üzmee :ecrin_bebek:

KIZLAR ESKİ KONULARI AÇMYALIM TOPİMİĞİMZ ELDEN GİTMESİNhihoyyyt
bencede unuttum gitti zaten:)))
nilaycım hoşgeldinnn..

konunun senle ne alakası var ben anlayamadımfisfisfis
aman boşver tatlım eski konuları açarsak şimdi karışır ortalık..
çok öpüyorum seni canımcım...
nilayy hoş geldin canım bizde dünki tartışmalardan pek bişey anlamadık zaten ama senin adının geçtiğini sanmıyorum sen keyfine bak tatlım konu kapatıldı zaten :1hug:

diloşcum bitanem eşin işe başlıyormuş çok sevindim kızın kısmetiyle geliyor inşallah...:1hug:

nilay biz senle aynıyız oğluşun nasıl bakam kilosu boyu bu ara gittinmi doktora benim paşa ters duruyo mideme oturmuş saolsun ama doktor normal bu dönemi dikkate almıyoruz dedi 36. haftaya kadar dönermiş normal doğum istiyorum Allah nasip ederse dönmesi çok ömenli o yüzden :Saruboceq:

hüzün yılı canım doktorunla konuş bence testi 22. hafta yaptırdık bu dönem tekrar ettirmemiz gerekmezmi de o yeniletir takılma hemen sor bakalım ne dicek canımcım

BENDE HEP AŞAĞIDA HİSSETİTİM AMA AYAKALRI İMİŞ.
NORMALDE YUKARDAYMIŞ KIZIM.
DOKTOR GÖSTERDİ.
AYALALR İLE VURUYOR BAK DEDİ.
KOKRMA DEDİ BAKTI İNCELEDİ YUKARIDA DİYE GÖSTERDİ YERLREİNİ VUCUD OLARAK.
ARTIK BÜYÜYORALR MAŞALALH .SIĞMIYORLAR ANNESİ.:nazar:

ayy canim ins oledirr... burda okudukca erken dogum belirtisi falan die endiselendim birandaa... sagol icimi ferahlattina.s.

Kıslar bugünlük benden bu kadar, gider ayak bikac dogum öyküsü okudum, acaip duygulandım, allahım hepimise nasip eder insallah boyle güsel sevincleri :Saruboceq: Ben gideyim de yatayım kalkayım en iyisiii delikafadulden Hepinizi öpüyorummmmm... Esen kalınızzzzzz

X