2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

merhaba arkadaslar nasilsiniz gorusmeyeli?
bi suredir yoktum, ins hersey yolundadir,
ben gecmise bi goz atip geliyoruma.s.

ılsu bılmıyorum artık dayanamıyorum ınankı
bıde esımle tartıstık dun aksam hıç anlamıyosun halımden dedım kızdı bana cok
bıde sınırlenınce ıyıce azdı reflum delırıcem..

merhaba arkadaslar nasilsiniz gorusmeyeli?
bi suredir yoktum, ins hersey yolundadir,
ben gecmise bi goz atip geliyoruma.s.

hosgeldın canım uzun zamandır yoksun ınsallah ıyısınızdır:1hug:

bana da hiç kg almamşısn kiiiiiii
diyenler var ama kıyafetlerim oluyıor.
göbek gölgeliyor galiba.kg muzu
geçen minibüste oturyorum biri ile karşılaştım.
bana çocuk düşünüyor musun dedi.
evet temmuz da doğacak inşallah dedim.
elini karnıma attı.
inanmadı.ama kaban var onda deidm.
biraz da sitem etti hiç söylemiyorusn die:))))

maşallahh tatlımm ne güzel hem bebişin iyi hemde en sonunda içine sinen doktor ve hastane buldun allah sağlıklı doğumlar nasip etsinn:1hug:

Diloşşş nerde yahuuuu, her sabah kepenkleri kaldırır tükkanı acardıııı alla alla insallah sadece uyuyakalmıştırrrr, uykucuuuu diloşşşş

geldim tatlımm sabah 7 kaltım eşime kahvaltı hazırladım saat 8 de şöyle kızımın yanına gireyimde bi koklayım dedimm orda sızmış kalmışım 10,30 kalktımkaydirigubbakcemile3

canım geçmiş olsunn inşallah düzelir sen yine ilaçlarını ihmal etmeŞeniz

DEMEK Kİ ALT YAPI VARMIŞ BİZDE SAKLIYORUZ KİLOLARI KİMSE BİZE TOMBİŞ GÖZÜYLE BAKMIYO BENİM 17 KİLOYA BİLE HANİ NERDE DİYORLAR kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar
eyetkiner seda hastanesine gidyorsun dimi. benim arkadaşımda oradaymış haber geldi. yardımcı olmasını istersen özelden ismini atarım. bu arada sevindim senin adına

Sabah sabah Şehıt haberlerı geldı yıne dıyarbakırdan kımlerın cıĞerı yandı kımlerın evıne ateŞ dÜŞtÜ allah bılır rabbım sabır versın yakınlarına

dilaracımm çopk sağoll canımm çok şükür üzerimden büyük bi yük kalktı...

günaydın kızlar
eyetkiner seda hastanesine gidyorsun dimi. benim arkadaşımda oradaymış haber geldi. yardımcı olmasını istersen özelden ismini atarım. bu arada sevindim senin adına

günaydın cnm...

evet canım sada hastanesine gittim dr umdan da memnun kaldımm çok şükür sorunum kalmadı... ilgin için çok teşekkür ederim cnm.. çok sağolasın.. arkadaşınla tanışırım tabiii iyi olur benim için de sağol tatlım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…