2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

EVET CANIM iyi olcak inşallah. ama haftaya daha doğum iznim değil. sadece 5 günlük bir rapor alcam. sonrasında doğum izni inşallah. şimdi bile zorlanıyorum ayaklarım davul gibi şişiyor ve akşam eve geldiğimde anca uzanınca iniyor canım.

evett yaa neden utangaçlar kii.... göstermiyoo yüzünü yavrukuşummm.... sağlıklı olsun da... doğunca görcezz dediğin gibi cnm.........

Günaydın kıslar
demet maşallah kızçene ne güsel serpilmiş öyle süper resim yokmu koysana accık seyreyleyelim
eyetkiner canım paşana maşallah kocaman olmuş yahu ne güsel soru işaretlerinden kurtuldun canım ya hadi gözün aydın artık hep mutlu gider gelirsin hastanene inş. canımcım:1hug:

ben bugün evde tartılcaktım ama geç kaldım tartılamadım artık yarın sabah aç karnına tartılırım ama sanırım 15 kilo felan aldım toplamda
Dün arkadaşa gittik 6 mayısta sezeryan olucak 25 kilo almış :bbo: bakalım biz kaçla kapanış yapıcaz

gaydıncım çok takıcak bişey yok ben kızımda 22 kilo aldım 3 ayda hepsini verdim hatta öyle bi verdimki bi ara kilo almak için akşam yatmadan yemek yemeye başlamıştım..

Bizim kontrolümüz 32. haftamızda hem istirahat açtırcam hem paşamı görcem inş. bakalım ne kadar büyümüş
Kıslar ya artık yapılması gereken testimiz felan kalmadı dimi sadece nts ye bağlanıcaz belli dönemlerde ne zaman başlıcak nts bağlanmaları 35. haftadan sonra felanmı olur acaba CADIARZU

canımm çok teşekkürlerr... çok şükür artık düşündüğüm önemli şyler kalmadı kafamda soru işareti yok... ohh beee.....
güzell dileklerin için sağoll cnm a.s.

Menekşe hiç takılmıyorum kiloya inan sadece merak ediyorum son halimi ben hiç kilolu olmadım son halim ne olur merak ediyorum bir sürü fotoğraf çekicem zaten o halimlekaydirigubbakcemile3

[

ama gaydın hiç belli etmiyorsun.
eklediğin resimelre bakıyorum sanki hiç almamış gibi duruyordun maşaallah
vermesi kolay olur sağlıklı olsunda.
ben de 12 idi en son ama bakalım gelecek ay ne oalcak.
ama aldığımı hissediyorum.gittikçe ağırlaşıyorum:))
kendimi taşımakta zorlanıyorumdelikafadulden

Al benden de o kadar spor ayakkabılarım harici hicbi ayakkabım olmuyo, gitcem pazardan alcam 5-10 tane babet giycem giycem atcam soraaa kaydirigubbakcemile3 5 gün izin bile baya kurtarır morali akdascım yaaa ben 1 günlük 1 mayıs tatili için yatıp kalkıyorum kac gundur :sm_cool:

az önce kasığıma birden ağrı girdi çok korktum Allahtan geçti

Bende 7 kilo aldım kızlar .59 dum 66 olmuşum

ben galiba 34. haftaya geliyor.
o zaman tam 1 ay olmuş oalcak
20 mayis gibi aaaaaaa
20 mayıs benim doğum günümmmmmmm
o gün belki nts ler başlar.
çünkü ondan öncesi için bir şey demedi.

benim midem bulanıyoo kızlarrr yaa dün soracaktım dr a sormadım unuttummm.. neden olabilirr...?

günaydınlarrr kızlar dün giremedim anneme gittim tombala günü vardı aklım hep sizdeydi ne kadarda alışmışım sizlere bugünde misafirim gelicek hazırlık yapıyorum dün kızım 3 te bir başladı tekmelemeye akşam yatıncaya kadar tekmeledi durduhihoyyyt o kadar mutlu oldumki birkaç gündür çok hissedemiyordum bu seferde korktum neden bu kadar yerinde duramıyor diye bizede yaranılmıyor hissetmesek korkuyoruz dra gitmeme çok az kaldı 4 mayısta gideceğim inşallah 4 gün kaldı zaman geçmiyor bir türlü bir ay çok uzun geldi bu sefer
eyetkiner canım çok sevindim drdan memnun kalmana karar verememek o kadar zorkimaşallah paşanada ne kadar büyümüz acaba benim kızımda oldumu okadar bak şimdi heyecanlandım ben pek süt içemiyorum yoğurt yiyemiyorum o yüzden inş büyümüştür
demetttt maşallah çileğimize nasılda büyümüş canım dün yokluğumu farketmişsin canım hoşuma gitti yani birden çok mutlu oldumalkisalkisalkis

Canım benim doktorumm 32.haftadan sonra baglıycas bakıcas sürekli didiii bana, benim kontrolümde 9 mayıstaaa insallahhhhh delikafadulden

gaydıncım çok takıcak bişey yok ben kızımda 22 kilo aldım 3 ayda hepsini verdim hatta öyle bi verdimki bi ara kilo almak için akşam yatmadan yemek yemeye başlamıştım..

Waowwww süpersin menekşe 22 kilo verilirmi yahu aklım almıyo ama ben 3 ayda 10 kilo aldıgım için dogumdan once herseye inanabilirim aslen amaaaa -tatlicadiarzu-

günaydın fıstıklarrrrrrrrrr:sm_cool:

veee o çok tatlı kuzucuklarııııııııŞeniz

nasılsınız bakalım bugünnnnalkisalkisalkis

biz iyiyiz çok şükür yeni uytandık kızımla uyumuşuz hava kapalı olunca iyi de olmuş vallaaaaa:teytey:

geçmişe bir göz atıp geliyorummmmmm

benim midem bulanıyoo kızlarrr yaa dün soracaktım dr a sormadım unuttummm.. neden olabilirr...?

Benimde gebeligimin basndan beri her sabah dişlerimi fırcaladıktan sonra midem bulanırrr, hic gecmedi artık alıstımmmm :1hug: Bir sehir efsanesine gorede bebegin sacına baglarlar olayı ama pek inanılası degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…