2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ay gamze arkadaş geçmiş olsun belin mi ağrıyo

evet canım bel ağrısı bende hep vardı
hamile kalınca iyice coştu
bide dün karnımın hemen altı çok sertti ve ağrım vardı
geçmesse doktora giderim diye düşündüm
şükür bügün hiç ağrım yok:CüvCüv:

günaydınlarr..........

dün dr a gittimmm.... Hastaneyi çok beğendim çok güzell temizdi.. Dr u da beğendimm çok ilgili ve bilgili bi dr du.. Bi sürü hamiş vardı kapısının önünde hepsiyle sohbet ettim.. Bi bayan vardı 15 gün önce sezeryan ameliyatı olmuş gittiğim hastanede kontrol için geldim dedi ne güzell demekki doğumdan sonra ilgililer... +1 puan...
sonra içeri girdim.. Bazı bilgiler sordu hepsini anlattım kayıt etti pc ye...
ultrason da bakalım dedii.. Dr ultrason u karnıma koyar koymaz bebeğim tekme attıı dr da ooo çok harketli sanırım hemen tekmeledi dedi :))))
heryerini ölçtü.. Haftasıykla uyumlu dedi.. 1450 gr olmuş maşallahh paşama... :nazar:ama yine yüzüne dönmedi bize...
onun dışında ... Suyuna baktı yeterli dedi. Plesantaya baktı rahime uzak ve herhangi bir yaşlanma belirtisi yok dedi.. :))) rahim e olan uzaklığından falan bahsetti.. Rahim ağzı 25mm dedi iyiymiş... Bacaklarımda şişme ödem var mı diye baktı.. Birazcık varmışş: Tansiyon ve kilo ölçümü yaptı..
tabii eşim hemen söze girdi biz istanbul a gidicez diye.. 4 hafta kalıcaz dedi.. Dr um izin vermedi siz bilirsiniz ama biz tavsiye etmiyoruz dedi :))) yanii gitmiyorummm annem benimle kalacakk eşim gidecek :KK43:(( 1 ay kursunu görcek gelcek.. Ayy ne kadar çok konuştummm çenem düştüü sabah sabah..ben geçmişe göz atayım birazcık....

çok sevindim emel
harika lmuş.
Içine sinmiş.
Artık eskisi gibi doktorda aramayacaksın.
Inşallah sağlıkla doğuma giderisn.bu iç rahatlığı ile.
çok sevindim canım

Emelcim nihayet içine sinen bir dr ve hastane buldun çok sevindim
ibrahim egede sağlıklıymış bir oh çekebilirsin artık.
Bundan sonra hastane değiştirmez ona devam edersin.

günaydınlarr..........

dün dr a gittimmm.... hastaneyi çok beğendim çok güzell temizdi.. dr u da beğendimm çok ilgili ve bilgili bi dr du.. bi sürü hamiş vardı kapısının önünde hepsiyle sohbet ettim.. bi bayan vardı 15 gün önce sezeryan ameliyatı olmuş gittiğim hastanede kontrol için geldim dedi ne güzell demekki doğumdan sonra ilgililer... +1 puan...
sonra içeri girdim.. bazı bilgiler sordu hepsini anlattım kayıt etti pc ye...
ultrason da bakalım dedii.. dr ultrason u karnıma koyar koymaz bebeğim tekme attıı dr da ooo çok harketli sanırım hemen tekmeledi dedi :))))
heryerini ölçtü.. haftasıykla uyumlu dedi.. 1450 gr olmuş maşallahh paşama... :nazar:ama yine yüzüne dönmedi bize...
onun dışında ... suyuna baktı yeterli dedi. plesantaya baktı rahime uzak ve herhangi bir yaşlanma belirtisi yok dedi.. :))) rahim e olan uzaklığından falan bahsetti.. rahim ağzı 25mm dedi iyiymiş... bacaklarımda şişme ödem var mı diye baktı.. birazcık varmışş: tansiyon ve kilo ölçümü yaptı..
tabii eşim hemen söze girdi biz istanbul a gidicez diye.. 4 hafta kalıcaz dedi.. dr um izin vermedi siz bilirsiniz ama biz tavsiye etmiyoruz dedi :))) yanii gitmiyorummm annem benimle kalacakk eşim gidecek :KK43:(( 1 ay kursunu görcek gelcek.. ayy ne kadar çok konuştummm çenem düştüü sabah sabah..ben geçmişe göz atayım birazcık....

canım sevindim hastane bulduğuna
neresi merakettim :CüvCüv:
maşşallah oğluşuna ve sana
:nazar::nazar::nazar::nazar:

gamzecim bende çok yorulduğumda o sertlik oluyor eve gidip yatıyorum falan iniyor .endişe etme çok tatlım

selam kızlarr biz geldikkkkkhihoyyyt

hemende gitcezzzzzz-tatlicadiarzu-

kızım kocaman olmuş teyzoşları 38 cm 1 250 gr :nazar::asigim::nazar:

doktorcum tebrik etti beni 15 günde 900 gr almışım 300 ü kızıma gitmişşşş:sm_cool::sm_cool:

yürüyüşlerin çok faydasını gördüm:lepi:

şimdi çıkıyorum yine gelmeye çalışırım hepinizi öpüyorummmmmmŞeniz

maşallahh canım sana da kızına da maşallahhh :nazar:

Günaydın güzell anneler yattım kalktımmm geldimmm kaldıı 1 kaydirigubbakcemile2 Cok neşeliyimmmm cokkkkk alkisalkisalkis Ben bi geçmişi okurken herkes toparlanır sanırsamkiiiii

maşallahh canımm allah neşenizi bozmasınn:nazar:

günaydın kızlar
şeker testi yaptırmaya gidiyorum
inşallah güzel sonuçlarla dönerim dimi yerimseniben

güzell sonuçlarla gel cnm..

günaydın arkadaşlar. güzel bir gün ve güzel haberlerle dolu bir gün olsun. benim gibi çalışan arkadaşlar da huzurlu bir çalışma günü geçirsinler.

inşallahh güzell bi gün olur...

günaydın kızlar:CüvCüv:
valla bugün güne güzel başladım
sabah bi kalktım hiç ağrım falan yok:lepi:
inşallah böyle gider dün çok rahatsız olmuştum
akşam oturamadım resmen

günaydın cnm maşallahh de cnm :nazar:

çok sevindim emel
harika lmuş.
Içine sinmiş.
Artık eskisi gibi doktorda aramayacaksın.
Inşallah sağlıkla doğuma giderisn.bu iç rahatlığı ile.
çok sevindim canım

Emelcim nihayet içine sinen bir dr ve hastane buldun çok sevindim
ibrahim egede sağlıklıymış bir oh çekebilirsin artık.
Bundan sonra hastane değiştirmez ona devam edersin.

çok teşekkürlerr kıslarrr... ohh bee çok rahatladımmm sonunda... artık belirsizlik yok. doğumu orada yapmak istediğimi de söyledim.... ohh beeee

günaydınlarr..........

dün dr a gittimmm.... hastaneyi çok beğendim çok güzell temizdi.. dr u da beğendimm çok ilgili ve bilgili bi dr du.. bi sürü hamiş vardı kapısının önünde hepsiyle sohbet ettim.. bi bayan vardı 15 gün önce sezeryan ameliyatı olmuş gittiğim hastanede kontrol için geldim dedi ne güzell demekki doğumdan sonra ilgililer... +1 puan...
sonra içeri girdim.. bazı bilgiler sordu hepsini anlattım kayıt etti pc ye...
ultrason da bakalım dedii.. dr ultrason u karnıma koyar koymaz bebeğim tekme attıı dr da ooo çok harketli sanırım hemen tekmeledi dedi :))))
heryerini ölçtü.. haftasıykla uyumlu dedi.. 1450 gr olmuş maşallahh paşama... :nazar:ama yine yüzüne dönmedi bize...
onun dışında ... suyuna baktı yeterli dedi. plesantaya baktı rahime uzak ve herhangi bir yaşlanma belirtisi yok dedi.. :))) rahim e olan uzaklığından falan bahsetti.. rahim ağzı 25mm dedi iyiymiş... bacaklarımda şişme ödem var mı diye baktı.. birazcık varmışş: tansiyon ve kilo ölçümü yaptı..
tabii eşim hemen söze girdi biz istanbul a gidicez diye.. 4 hafta kalıcaz dedi.. dr um izin vermedi siz bilirsiniz ama biz tavsiye etmiyoruz dedi :))) yanii gitmiyorummm annem benimle kalacakk eşim gidecek :KK43:(( 1 ay kursunu görcek gelcek.. ayy ne kadar çok konuştummm çenem düştüü sabah sabah..ben geçmişe göz atayım birazcık....

Canımmm acaip sevindimmmmm delikafadulden Hayırlı olsun sonunda seninde bi hstanen ve doktorunnnn varrrr, bak üzülmeye degmediiii iste :sm_cool: Valla cok güse haber oldu sabah sabahhhh, İbrahimmm Ege'de bir küçücükkkk hacı yatmaz topaç olmuş annesiii ısırırımmmm valla :lepi:

gamzecim bende çok yorulduğumda o sertlik oluyor eve gidip yatıyorum falan iniyor .endişe etme çok tatlım

evet canım ben işyerinde çok oturuyorum
ondanmı acaba diye düşünüyorum
dün biraz yürüdüm sonra yattım geçti
:CüvCüv: aman artık herşeyden korkar oldum ya
en ufak bi ağrıda korkuyorum
:CüvCüv:

Canımmm acaip sevindimmmmm delikafadulden Hayırlı olsun sonunda seninde bi hstanen ve doktorunnnn varrrr, bak üzülmeye degmediiii iste :sm_cool: Valla cok güse haber oldu sabah sabahhhh, İbrahimmm Ege'de bir küçücükkkk hacı yatmaz topaç olmuş annesiii ısırırımmmm valla :lepi:

ayy zuzummm evet yaa bi rahat nefes aldımm.. ve anladım ki kimsenin lafına bakmamak lazım gidip görmek ve bizzat hastalarından dinlemek lazım.. dün sabahtan çok sıkılıyorsdumm o kadar hafifledim ki anlatamam....
evettt yaa maşallahh topaç oldu oğluşummm... ama çok utangaç bi topaç hep poposunu döndü bana....

sağoll canım bende çok sevindimm
canım menemen özel ege sada hastanesi.. dr um gökhan önal..

allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım
benin daha belli değil doktorumla konuşmadık
8 de gidicem çınarlıda olacak sanırım
büyük ihtimal:CüvCüv:

GÜNAYDIN KIZLAR...
NNASILSINIZ? BEBİŞLER NASIL? yine giremedim uzun bir süredir ama az kaldı inşallah.. çalışmaktan yorgun düşüyorum. haftaya rapor alcam evdeyim ..... o zaman bol bol sohbetlerinize katılırım inşallah....

EYETKİNER hastane bulmana sevindim sanırım bende değiştiricem bu hafta daha önce gittiğim dr a gidicem. inşallah bir aksilik çıkmaz.:nazar::nazar::nazar::nazar:

allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım
benin daha belli değil doktorumla konuşmadık
8 de gidicem çınarlıda olacak sanırım
büyük ihtimal:CüvCüv:

hayırlısıyla gelsinlerr cnm... inşallahh senin ve bebeğin için de hayırlısı olur... :ecrin_bebek:

GÜNAYDIN KIZLAR...
NNASILSINIZ? BEBİŞLER NASIL? yine giremedim uzun bir süredir ama az kaldı inşallah.. çalışmaktan yorgun düşüyorum. haftaya rapor alcam evdeyim ..... o zaman bol bol sohbetlerinize katılırım inşallah....

EYETKİNER hastane bulmana sevindim sanırım bende değiştiricem bu hafta daha önce gittiğim dr a gidicem. inşallah bir aksilik çıkmaz.:nazar::nazar::nazar::nazar:

canımm çok tşk.. inşallahh allah ın izniyle senin de aksilik çıkmaz cnm... :Saruboceq:
hakkımızda hayırlısı oılsun cnm :CüvCüv:

Meraba Akdascımmmm ayy ne güselll evde olmakkk ya benim icin suan bi hayal ama 12 haziranda gercek olcak insallahhhh alkisalkisalkis

Emelcimmm bizim topalaklar cok utangaccc artık insallah dogunca görcessss güsel yüzleriniiiii :sm_cool:

[sıze="2"]valla kilo meselesine hiç gelmeyin ben aldım başımı gidiyom 14 kilo aldım şimdiye kadar....allahtan boy uzun...[/sıze]

Diloşşş nerde yahuuuu, her sabah kepenkleri kaldırır tükkanı acardıııı alla alla insallah sadece uyuyakalmıştırrrr, uykucuuuu diloşşşş :kahve:

X