2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar bişey sorucam ya
bu hafta oğlum çok hareketli
normalmi ya hiç durmadı 4 gündür
sürekli hareket halinde

gamzecim kaçıncı haftadasın benim bilg. bişiy oldu tickerları göremiyorum koyulan rewsimleride
30-32. hafta arasında hareketleri çok yoğun olabilir yazıyodu gebelik sayfasında sonrasında azalıcakmış canım normal rahat ol keyfini çıkar :1hug:

öyle fazla bişey değil ama yaptım bişeyler bende kıymasız bişey yiyemiyorum her yemeğimde azda olsa katıyorum-tatlicadiarzu-

benim bu akşamki menümm:) başta ev tarhanası vardı onu pişirdim patlıcan musakka yaptım kıymalı biber dolması birde patates salatası yaptımmcokacimcoook

selam kızlarr biz geldikkkkkhihoyyyt

hemende gitcezzzzzz-tatlicadiarzu-

kızım kocaman olmuş teyzoşları 38 cm 1 250 gr :nazar::asigim::nazar:

doktorcum tebrik etti beni 15 günde 900 gr almışım 300 ü kızıma gitmişşşş:sm_cool::sm_cool:

yürüyüşlerin çok faydasını gördüm:lepi:

şimdi çıkıyorum yine gelmeye çalışırım hepinizi öpüyorummmmmmŞeniz

doktorcum tebrik etti beni 15 günde 900 gr almışım 300 ü kızıma gitmişşşş:sm_cool::sm_cool:

demetcım masallah baya kılo almıs senın zilli okadar yıyosun allahtan bebıse gıtmıs:lepi::nazar:

maşallahh tatlımm kızın kocaman olmuşş allah nazarlardan korusunnn:nazar:Şeniz
bende domates çorbası, domates soslu patlıcan kızartması, kabak mücveri bide pilavcokacimcoook

bende mücvere bayılıyorum vallahiii aç kapıyı geliyomkaydirigubbakcemile3

Oy oyyy demet maşallah çileğine süper gidiyo canım :nazar:,bende yürüyorum sabahları yarım saat işe gelirken ama bazende üşeniyorum biniyorum otobüse kaydirigubbakcemile3.İnşallah faydasını görürüm

bende domates çorbası, domates soslu patlıcan kızartması, kabak mücveri bide pilavcokacimcoook

uyy ağlama kuzumm gel yemeğe beklerimmmŞeniz

Ama siz napıyosunuz böyle yaaaaaa,atlıyorum ben deniz otobüsü varki burdan 1 saate ordayım işteeeeeee hanginiz alıyosanız alın beni çabuk Yenikapıydı sanırım heh orda beklerim ben şöyle artist bi hamile görürseniz o benim şakkıdı :dilcikar:

X