2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

dıloş bı dogurayım sana yemege gelcem kocamla :CüvCüv:

gel tatlım beklerimm ne zaman istersennŞeniz

Oy oyyy demet maşallah çileğine süper gidiyo canım :nazar:,bende yürüyorum sabahları yarım saat işe gelirken ama bazende üşeniyorum biniyorum otobüse kaydirigubbakcemile3.ınşallah faydasını görürüm

Ama siz napıyosunuz böyle yaaaaaa,atlıyorum ben deniz otobüsü varki burdan 1 saate ordayım işteeeeeee hanginiz alıyosanız alın beni çabuk Yenikapıydı sanırım heh orda beklerim ben şöyle artist bi hamile görürseniz o benim şakkıdı :dilcikar:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Neyseee kızlar iyi akşamlar diyim size,belki yine gelirim bi ara işteyim eve gitmiyorumda karşı tarafa geçmem lazım,öpüyorum sizi kendinize ve bebişlerinize iyi bakınızz a.s.

MAŞALLAH DEMETT ÇıLEĞıNE KOCA KIZ OLMUŞ ARTIKK alkisalkisalkis

DıLOŞ VE HÜZÜNN DÖKTÜRMÜŞSÜNÜZ YEMEKLERı ALLAHTAN TOKUM :) ELıNıZE SAĞLIK AFıYET OLSUNN

MAŞALLAH DEMETT ÇİLEĞİNE KOCA KIZ OLMUŞ ARTIKK alkisalkisalkis

DİLOŞ VE HÜZÜNN DÖKTÜRMÜŞSÜNÜZ YEMEKLERİ ALLAHTAN TOKUM :) ELİNİZE SAĞLIK AFİYET OLSUNN

sağol tatlımm döktürdük vallahi ben hepsinden yedim ve şiştimmmm nefes alamıyomkaydirigubbakcemile2

selam kızlarr biz geldikkkkkhihoyyyt

hemende gitcezzzzzz-tatlicadiarzu-

kızım kocaman olmuş teyzoşları 38 cm 1 250 gr :nazar::asigim::nazar:

doktorcum tebrik etti beni 15 günde 900 gr almışım 300 ü kızıma gitmişşşş:sm_cool::sm_cool:

yürüyüşlerin çok faydasını gördüm:lepi:

şimdi çıkıyorum yine gelmeye çalışırım hepinizi öpüyorummmmmmŞeniz

oooo koca kız olmuş :nazar: sen bunu yarın okula yazdır :roflol:
demetcim maşallah çilek kıza , inşallah hep böyle mutlu ve sağlıklı haberlerin olur :Saruboceq:

doktor amcamızdan geldik.
bebişim 415 gr almış 15 günde :)) toplam 1615 gr olmuş ki ben bu ara 2 kilo verdim çok sevindim.kaydirigubbakcemile3
beyaz melek aferim sana diyecek bişi bulamıyorum. çok dikkatli olman gerekirken sen haşarılık yapmışsın. lütfen dikkat et.çabuk toparlanırsınız inşallah

star dust bebek şekeri koymak için beşik sordum kemeraltında senin için 30 ytl dediler. benim kızada soracağım ne kadara yapacak perşembe bana gelecek soracağım istersen tabii
maşallah canım kuzucuğun baya büyümüş ama seni merak ettim kaçırdımmı acaba
neden kilo verdinki bi sorunmu var

doktorcum tebrik etti beni 15 günde 900 gr almışım 300 ü kızıma gitmişşşş:sm_cool::sm_cool:

canım sizede maşallah hep böle güzel haberlerle dönün inşallah

Günaydın güzell anneler yattım kalktımmm geldimmm kaldıı 1 kaydirigubbakcemile2 Cok neşeliyimmmm cokkkkk alkisalkisalkis Ben bi geçmişi okurken herkes toparlanır sanırsamkiiiii

Anaaammmm demetttt komacannn olmuşşş bu kız yahuu, büyümüş dalında annesiii küçük çilekkkkk delikafadulden Sanada komacan bi masalah ve beraberinde alkış tabe, 15günde 900 gr. süperrrrr alkisalkisalkis simdi hemen havaya girip geri kalan 2 ayda 10 kilo alma sakınnnnn :sm_cool:

günaydın kızlar
şeker testi yaptırmaya gidiyorum
inşallah güzel sonuçlarla dönerim dimi
yerimseniben

günaydın arkadaşlar. güzel bir gün ve güzel haberlerle dolu bir gün olsun. benim gibi çalışan arkadaşlar da huzurlu bir çalışma günü geçirsinler.

günaydın kızlar:CüvCüv:
valla bugün güne güzel başladım
sabah bi kalktım hiç ağrım falan yok:lepi:
inşallah böyle gider dün çok rahatsız olmuştum
akşam oturamadım resmen

günaydınlarr..........

dün dr a gittimmm.... hastaneyi çok beğendim çok güzell temizdi.. dr u da beğendimm çok ilgili ve bilgili bi dr du.. bi sürü hamiş vardı kapısının önünde hepsiyle sohbet ettim.. bi bayan vardı 15 gün önce sezeryan ameliyatı olmuş gittiğim hastanede kontrol için geldim dedi ne güzell demekki doğumdan sonra ilgililer... +1 puan...
sonra içeri girdim.. bazı bilgiler sordu hepsini anlattım kayıt etti pc ye...
ultrason da bakalım dedii.. dr ultrason u karnıma koyar koymaz bebeğim tekme attıı dr da ooo çok harketli sanırım hemen tekmeledi dedi :))))
heryerini ölçtü.. haftasıykla uyumlu dedi.. 1450 gr olmuş maşallahh paşama... :nazar:ama yine yüzüne dönmedi bize...
onun dışında ... suyuna baktı yeterli dedi. plesantaya baktı rahime uzak ve herhangi bir yaşlanma belirtisi yok dedi.. :))) rahim e olan uzaklığından falan bahsetti.. rahim ağzı 25mm dedi iyiymiş... bacaklarımda şişme ödem var mı diye baktı.. birazcık varmışş: tansiyon ve kilo ölçümü yaptı..
tabii eşim hemen söze girdi biz istanbul a gidicez diye.. 4 hafta kalıcaz dedi.. dr um izin vermedi siz bilirsiniz ama biz tavsiye etmiyoruz dedi :))) yanii gitmiyorummm annem benimle kalacakk eşim gidecek :KK43:(( 1 ay kursunu görcek gelcek.. ayy ne kadar çok konuştummm çenem düştüü sabah sabah..ben geçmişe göz atayım birazcık....

bu tarihten sonra ağrısız günümüz geçmiyor. geceleri uyku ayrı bir zorluk sabah iş yerinde sürekli oturmak ayrı bir zorluk. ama son iki ayımız az kaldı.

Demetcim çileğe masallah annesine de ama )kilo konusunda azimli gördüm seni .:)) Allah ağzınızın tadını bozmasın bitanem

X