2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

demet evini göremıyorum

günaydın annecik neden göremiyosun acaba:sm_confused:

Hahahayyyttt yolladım siteyi özeldennnnn kötükedihüsokötükedihüso yaşasınnn kötülükkk demetttt iradene sahip olmalısınnnnnn, rocky acı yokkkkkkk delikafadulden

kötü zuzuuuuuu:dilcikar:

herkese gunaydın kızlarrr doktordan geldık sımdı
gebelık reflüsü olmusum öksurugum bu yuzdenmıs 5 koca şişe gaviskon verdı bıde ilaç:1ninca:
ilaç manyagı olduk oğlumla yaaaasenağlama

günaydın hüzüncüm çok geçmiş olsunnn:teselli:
yahu aslında o mide yanması diye yaşadığımız ola hamile reflüsü
ama öksürük de mi yapıyormuş:uhm:
iç ilaçlarını canım ihmal etmeŞeniz

Ben göördümmmm ama sadece salonu gördümm cookkk begendimmm, güle güle saglıkla huzurla oturun insallah demetcimmmm ozellikle tv nin masanın karsısında olması cok can alıcıı kaydirigubbakcemile5

teşekkürler canımmmŞeniz

neden salonumu ki sadece:sm_confused:

her zaman beklerim evime şekerim keşke yolunuz düşse de gelsenizzzzzzdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

herkese gunaydın kızlarrr doktordan geldık sımdı
gebelık reflüsü olmusum öksurugum bu yuzdenmıs 5 koca şişe gaviskon verdı bıde ilaç:1ninca:
ilaç manyagı olduk oğlumla yaaaasenağlama

Geçmiş olsun bilirim canım bende de var.Ama ben ilaç kullanmıyorum şimdilik.gebelik başında çok çektim ben.Dikkat et yemekle su içmemeye çalış,asitli şeyler yeme,çok yağlı yeme.Dikkat edince geçiyor ben rahatım şimdilik arada yanma oluyor sadece.

Geçmiş olsunn hüzüncümm ama reflüden öksürük olurmu yahuuu, her ikisini de aynı anda mı olmussun yane :uhm:

Oluyor canım malesef midedeki asit geri kaçıyor boğazı tahriş ediyor.Sürekli aynı olay tekrarladığı içinde öksürük çok zor geçiyor.

geçmiş olsun tatlımmm şimdiye kadar keşke gitseydin:çok üzgünüm:

Geçmiş olsunn hüzüncümm ama reflüden öksürük olurmu yahuuu, her ikisini de aynı anda mı olmussun yane :uhm:

canım çok geçmiş olsun

Geçmiş olsun canım banada olmuştu çok kötü bişey bilirim..

kızlar cok tesekkur ederım cok sagolun
bende anlamadım öksurukle ne alaka kurdugunu
heryerımı dınledı hıcbısey yok gebelık reflusu olmussun buyuzden öksuruyorsun dedı
ılaçlarımı kullandıktan 1 hafta sonra tekrar gıdıcem bakalım

demetcim evin çok güzel allah mutluluğunuzu daim etsin inş

teşekkür ederim nurcumŞeniz

aminn cümlemizin inşallahhhhhh:Saruboceq:

kızzzzzzzzz star dusttttt maşallahhh ne kadar şekersin sen öyleeeeeedelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

senide oğluşunuda yerimm bennnnncokacimcoookŞeniz

kızlar haberlerı dınledınızmı domuz grıbı vakası cıkmıs sımdıde yunanıstandada gorulmus yavas yavas turkıyeye gelıyo ay cok sinirlerım bozuldu bu olaya ıkı gundur ınanınsenağlama

zuzuuuuu kız bu site gavurcaaaaaaaa:mymeka:

ee nerden alcaz beğenirsekkkkkk

kiii bissürü de beğendimmmmmmmmdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

demetim evin çok şık etraf cam eşya dolu bebiş olunca bunların hepsini kaldırman lazım orta sehpanda dahil ben çok korkuyorum cam sehpalardan genel olarak çok şık ama canım Allah ağız tadıyla oturmanızı nasip etsin a.s.

kızlar haberlerı dınledınızmı domuz grıbı vakası cıkmıs sımdıde yunanıstandada gorulmus yavas yavas turkıyeye gelıyo ay cok sinirlerım bozuldu bu olaya ıkı gundur ınanınsenağlama

akşam dinledim canım bi bu eksikti:mymeka:

hüzün herşeye sıkıyosun canını bak abla oklavası geliyo hee hiçmi acımıyon sen çınarımıza bacımkaydirigubbakcemile

kızlar benim moralim bozuk.birincisi halam vefat etmiş bu sabah.ikincisi iş yerinden 4 arkadaşımız çıkarılıyor.müdürüm bana geçenlerde sormuştu.ne zaman izine ayrılıcaksın diye bende 12 haziran demiştim.çıkarılan arkadaşlarda 12 haziranda son.onlarda 12 haziranda çıkarılıyorlar.bende muhtemelen doğum iznine ayrıldığım için çıkarılmıyorum.zaten ödeme yapmıcaklar bana.doğum iznim bittikten sonrada muhtemelen beni çıkarıcaklar.çünkü tam ben izine ayrılacağım gün diğer kişileride çıkarıyorlar

herkeze merhaba............
Nasılsınız kızlar..............
Hasta olanlar Çok geÇmıŞ olsun allah acıl Şıfa versın hepımıze...
Bız bu gÜn daha ıyıyız Şımdılık Çok ŞÜkÜr Öyle Çok aĞrımız yok bu gÜnn ee onca ılaÇtan sonra...........
Sızler nasılsınız kuzularınız nasıl bakalım

tatlımm sen onlara bakma yaa hersene bişey çıkartıyolar her yıl yeni bi hastalığımız ortaya çıkıyo korkma gelmez bizlereyerimseniben

hoşgeldin gamzecimmmm

tatlım ben oğlumda evimde hiçbirşeyi kaldırmamıştım alıştırınca hiç dokunmamıştı yavru kuşum hatta gösterip anneee ciciiii diyodu sadece kaydirigubbakcemile3
sadece oyuncaklarınla oynardı benim meleğim inşallah kardeşi de ona çekerrr:asigim:bebekken de korumak bize düşüyor tabi

amin canım güzel sözlerin için teşekkür ederimmmmŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…