2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın kızlar nasılsınız bakalım hasta olan arkadaşlar geçmiş olsun kib
geçmişi okuyamadın herzamanki gibi :eek:
kızlar ya dün yeni bir doktora gittim herşeyin yolunda olduğunu güzel bir hamileleik
sürecinde olduğumu söyledi ama az önce lavaboya gittim koyu renk akıntım gelmiş yine
ben ne yapacam yaaaa
sürekli tekrar ediyor bunun tedavisi yokmu ya:uhm:

akşam dinledim canım bi bu eksikti:mymeka:

hüzün herşeye sıkıyosun canını bak abla oklavası geliyo hee hiçmi acımıyon sen çınarımıza bacımkaydirigubbakcemile

tatlımm sen onlara bakma yaa hersene bişey çıkartıyolar her yıl yeni bi hastalığımız ortaya çıkıyo korkma gelmez bizlereyerimseniben

ya nedense son gunlerde hep böle seylere cok takar oldum ben bı an önce kuzucuklar gelsede su sıkıntılar gecse:çok üzgünüm:

beyazcım hoşgeldin canım çok sevindim iyi olmana...
selsin başın sğolsun canım...iş konusundada hayırlısı olsun inş...
hüzüncüm kendini üzme her konuya canım benim çınar daha çok etkileniyor senden

kızlar benim moralim bozuk.birincisi halam vefat etmiş bu sabah.ikincisi iş yerinden 4 arkadaşımız çıkarılıyor.müdürüm bana geçenlerde sormuştu.ne zaman izine ayrılıcaksın diye bende 12 haziran demiştim.çıkarılan arkadaşlarda 12 haziranda son.onlarda 12 haziranda çıkarılıyorlar.bende muhtemelen doğum iznine ayrıldığım için çıkarılmıyorum.zaten ödeme yapmıcaklar bana.doğum iznim bittikten sonrada muhtemelen beni çıkarıcaklar.çünkü tam ben izine ayrılacağım gün diğer kişileride çıkarıyorlar

tatlım başınız sağolsunn allah geride kalanlara sabır versin işide sorun yapma öyle yada böyle çıkacaktın diğer arkadaşlarda inşallah önlerine hayırlı bi iş çıkarr:nazar:

herkeze merhaba............
Nasılsınız kızlar..............
Hasta olanlar Çok geÇmİŞ olsun allah acİl Şİfa versİn hepİmİze...
Bİz bu gÜn daha İyİyİz Şİmdİlİk Çok ŞÜkÜr Öyle Çok aĞrımız yok bu gÜnn ee onca İlaÇtan sonra...........
Sİzler nasılsınız kuzularınız nasıl bakalım

hoş geldin tatlımm bende seni arıcaktım biraz daha gelmeseydin meraklandım yinee iyisin şükürŞeniz

Selsincim basınız saolsun mekanı cennet olsun
sen kaç yıldır orada calışıyordun tatlım , Allah büyüktür inş baska bir kapı açar eğer çıkartılma durumun olursa

kızlar ya dün yeni bir doktora gittim herşeyin yolunda olduğunu güzel bir hamileleik
sürecinde olduğumu söyledi ama az önce lavaboya gittim koyu renk akıntım gelmiş yine
ben ne yapacam yaaaa

canım doktoruna söyledınmı akıntının oldugunu pekı?

Bİz bu gÜn daha İyİyİz Şİmdİlİk Çok ŞÜkÜr Öyle Çok aĞrımız yok bu gÜnn ee onca İlaÇtan sonra...........

hoşgeldin canım
iyi olmana sevindim
yine de çok ayaklanma sen

kızlar benim moralim bozuk.birincisi halam vefat etmiş bu sabah.ikincisi iş yerinden 4 arkadaşımız çıkarılıyor.müdürüm bana geçenlerde sormuştu.ne zaman izine ayrılıcaksın diye bende 12 haziran demiştim.çıkarılan arkadaşlarda 12 haziranda son.onlarda 12 haziranda çıkarılıyorlar.bende muhtemelen doğum iznine ayrıldığım için çıkarılmıyorum.zaten ödeme yapmıcaklar bana.doğum iznim bittikten sonrada muhtemelen beni çıkarıcaklar.çünkü tam ben izine ayrılacağım gün diğer kişileride çıkarıyorlar

canım benim başın sağolsunnnn:çok üzgünüm:
Allah sabır versin, mekanı cennet olsunbenneyaptımki
iş için de hayırlısı ne ise hakkında o olsun şimdiden kendini üzme lütfen zamanın ne getireceği belli olmaz belki senin iznin bitince tekrar başlarsın sen en azından seni işten çıkartmamışlarbenneyaptımki

hoşgeldin meleğim çok özledik valla çok şükür ki iyileştinnn:lepi:Şeniz
dikkat et kendine tatlım ve de tabikide öykümüzeeee:1hug:
ben de atlattım bişiler ama çok şükür bugün daha bi iyiyim:lepi:
kızım da iyi teyzoşu tekme show yapıyo şu an akşama da doktora gidicez inşallahhhh:sm_cool:

ben ne yapacam yaaaa

canım hoşgeldin
herşey yolundaysa neden o akıntı geldi ki:uhm:
belkide sorun idrar yollarındadır sibelcim bence sen bir de idrar tahlili yaptır.
ben de de kan gelmişti aklım başımdan gitmiişti ama herşey yolunda dedi doktor birde idrar tahlili yapalım dedi ve kum döküyormuşum meğerse...

selsincim başınız sağolsun canım ya hastamıydı halan :teselli:
ış konusunda şuan sana bişiy yapamazlar şimdiden düşünme lütfen vakti zamanı gelince düşünürsünüz canım ya keyfini bozma iş için kısmet bizi neler bekliyo bilemiyoruzki özel sektör :sm_confused:

günaydın kızlar...geçmişe şöel b baktım geldim..

selsincim başın sağolsun..Allah sabır versin geridekilere..biliosun özel sektörde böle şeler çok oluyo ama bu illaki senide çıkaracakları anlamına gelmeyebilir, sen yine temkinli ol ama hemen sonuca varma bekle tatlım.hayırlısı olsun hakkında..:Saruboceq:

herkese gunaydın kızlarrr doktordan geldık sımdı
gebelık reflüsü olmusum öksurugum bu yuzdenmıs 5 koca şişe gaviskon verdı bıde ilaç:1ninca:
ilaç manyagı olduk oğlumla yaaaasenağlama

geçmiş olsun hüzüncüm..gaviskon içemiorum bende..bö gelio ama sen iç..ihmal etme madem o kadar rahtsız edio..:teselli:

hadi ben kahvaltıyı hazırlıyorum hepinizi de bekliyorum çay kararmadan gelin heeeee:eek:klava:

durun adresi veriimmmmmmşutarafagitti

http://www.kadinlarkulubu.com/evim-guzel-evim/274586-12-yillik-canim-evimmmm.html

haydi kızlar evime buyrun bakalımmmmalkisalkisalkis

kız zilli..ne guzel evin varmış:)..otantizm ile modernizmi karıştırmışsın evde hoş durmuş, Allah agız tadıyla oturmak nasib etsin demetcim..maşallah..:nazar:a.s.

Herhese Günaydın, Günaydın, Günaydın alkisalkisalkis

Selsincim başın sağolsun canım Allah kalanlara ömür versin.ış için üzülüpte bebişi de mutsuz etme.

Canım üzülme ya.Öncelikle başın sağolsun.İş konusunuda takma belkide senin dönüşe kadar işler düzelir de çıkarmazlar.

Kızlar bende cuma günü gidicem eminönüne c.tesi çok kalabalık oluyooo..

Cuma günü 1 mayıs diye gitmemek lazım aslında cnm cuma ekstra kalabalık olma ihtimali var, cumartesi sabah 10 gib orda olursan sen işini halledene kadar anca kalabalıklaşır

Oluyor canım malesef midedeki asit geri kaçıyor boğazı tahriş ediyor.Sürekli aynı olay tekrarladığı içinde öksürük çok zor geçiyor.

Bendede var cnm gebelik reflüsü ama öksürükle ilgisini cok anlamadımmm, öksürüğü tetiklemez varolanı iyileştirmekte geciktirebilir ama ilginc geldi iste :uhm:

zuzuuuuu kız bu site gavurcaaaaaaaa:mymeka:

ee nerden alcaz beğenirsekkkkkk:kızgın:

kiii bissürü de beğendimmmmmmmmdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Sölemicemmm isteeeee :mymeka:

Canım başın sagolsun mekanı cennet olsun halacıgınınn:Saruboceq: ama nolursunnn üzülmemeye çalışşşş küçük ogluşunda üzülmesinnnn.... İşyerleri bu krizi iyi fırsat bildiler saolsunlarrrr atılan atılana oyle düşünme ve üzülme selsinnn cokta fifi sana iş mi yokkk 4 aya neler olur neler biterrrrr :1hug:

Hosgeldinnn melekkkk hihoyyyt Daha iyi olmanısa cok sevindimmm cnmmmm :sm_cool:

ben ne yapacam yaaaa

Sibel nedir seninnn bu akıntı durumunn, bu doktorda bi ilgincccc Çok üzgünüm çoook Eminimki tedavisi olannn biseydir ve onemli diildir ama

günaydınnnnn
dün biberonlardan konuşulmuştu , benim de almayı düşündüğüm biberon bu nuby doğal dokunuş serisi diye satılıyormuş ..

dergiden çektim resmini yerimseniben

X