2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Valla ilsucummm sorma tekstil işine el atcak kadarrr abarttım olayı, az once bi marka buldum belki bilenler vrdır katalogunu indirdimmm yirim ben o kiyafetleri yahuuuu demetimmm o kadar güsel çilekli bi takım var kiii ama artık çilek dogduktan soraaaaa

Valla ilsucummm sorma tekstil işine el atcak kadarrr abarttım olayı, az once bi marka buldum belki bilenler vrdır katalogunu indirdimmm yirim ben o kiyafetleri yahuuuu demetimmm o kadar güsel çilekli bi takım var kiii ama artık çilek dogduktan soraaaaa

gönder yaa zuzucummmm gönder hadiiiiiiiiiidelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Pahalı seyler olmama ihtimaline karsı dogum sonrası bebekle alınmalııı kaydirigubbakcemile3 Ben güvenemiyorum benim topacaaa hersey elimde de kalabilir bende bebeklerime giydiririm kediye felannn giydiririmmm napiiiimmmmmm

Katalog nası gondercem yahuuuuu senin msn in felan varsa atsana özeldennn ama almak yok söz verrr sora alıncakkk bende alcammmm bendee, eşimin bana yaptıgı bskıyı bende sana yapıcammm demetttkaydirigubbakcemile3

eşimin yiğeni benden söz aldı giysiler küçülünce ona verecekmişim kendi bebeğine giydirecekmiş .hatta bize kızdı benim bebeğime niye bişi almıyorsunuz diye.az kalsın ağlıyordu :))))

Katalog nası gondercem yahuuuuu senin msn in felan varsa atsana özeldennn ama almak yok söz verrr sora alıncakkk bende alcammmm bendee, eşimin bana yaptıgı bskıyı bende sana yapıcammm demetttkaydirigubbakcemile3

:eek:klava:laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelülülülülülü:dilcikar:

görürsem dayanamam o zaman sakla sonra alarım:1closedeyes:lülülülülülü

haftasonu eminönüne gitmiştim(havuzlu hana) oradan aldım canım .
ödemeyi ben yapmadığım için sormadım demetcim:))))

:eek:klava:laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelülülülülülü:dilcikar:

görürsem dayanamam o zaman sakla sonra alarım:1closedeyes:lülülülülülü

Hahahayyyttt yolladım siteyi özeldennnnn kötükedihüsokötükedihüso yaşasınnn kötülükkk demetttt iradene sahip olmalısınnnnnn, rocky acı yokkkkkkk delikafadulden

herkese gunaydın kızlarrr doktordan geldık sımdı
gebelık reflüsü olmusum öksurugum bu yuzdenmıs 5 koca şişe gaviskon verdı bıde ilaç:1ninca:
ilaç manyagı olduk oğlumla yaaaasenağlama

Ben göördümmmm ama sadece salonu gördümm cookkk begendimmm, güle güle saglıkla huzurla oturun insallah demetcimmmm ozellikle tv nin masanın karsısında olması cok can alıcıı kaydirigubbakcemile5

ben ve oğluşummmm :teytey:

Çok şıksın maşallah allah nazarlardan korusun seni ve oğluşunu.

kızla ansılsınız:kızlar nasılsınız demek:roflol:çok komik olmuş kusura bakmayın.
arkadaşlar bu arada 32 yada 33 haftalık hamile bir tanıdığım var,suyunun bir kısmı gelmiş galiba şu an hastanede bugün yarın doğum yapıcak galiba,30.haftadan sonra herşeyimiz hazır bekleyelim bebişler aceleci oluyorlar bazen,moral bozmayalım tabi herşeyin hayırlısı ama valla erken doğum haberlerinden paranoya oldum,eşimde yanımda değil zaten valla tam bir rezalet olur benimki umarım çok erken gelmez kızım.

inşallah bizim bebişler böyle aceleci olmaz canım.30.haftaya girince bende de bir gerginlik başladı herşeyini hazırlamaya çalışıyorum şu günlerde nolur nolmaz hazırlıklı olmakta fayda var.

hastane çıkışı olarak bunu aldım kızlar nasıl?

ImageShack - Image Hosting :: hastanek.jpg

Çok güzel canım sağlıkla giysin bebişin.

evet canım, ben battaniyesizi 25 e aldım battaniyeli olan 55 ytl idi.Sağlıkla giysin kuzucuklarımız..

ama havuzluhaın çıkışında hemen b magaza var, emzik bakıodum son kullanma tarihine bakıcam dedim.adam bunların son kullanması olmaz dedi..halbuki var..aventin aynı emziği b yerde vakti gectiği için 5 ytl daha ucuza satılıodu.bu satıcılar bizi çok bilgisiz sanıo sanırım..:eek:klava:..aventin emzik başı anne meme ucu ile aynı tasarlanmış.chicco ve diğerleri daha farklı..b de nuk un biberonunu aldım cam.umarım o da ii cıkar.

Bende senden duydum tarihimi geçiyormuş.Bende aventin biberonunu ve emziğini aldım.hatta emziği ilk 3 aylık yazıyor sonra başka alacağım.

ben emzık kullanmayı dusunmuyorum ama bıberon alıcam aventın ve chıcconun ıkıtane yeter sanırım lazım olursa kullanırım...

Arkadaşım emziğe susturucu adını takmıştı önceden kullanmıycam diyordu ama sonra mecbur kaldı:)Ben aldım bakalım kullanırsa bizimki.
Ben biberonları bugün aldımmm, chicco nun fizyolojik biberonu ile bi de Dr. Brown marka biberon aldım kampanya vardı ikisinde de. Emzik içinde Nuk aldımm ama henüz uyku emzigi aldım normal almadımmm -tatlicadiarzu-

ooo biberonla emzikte alınmış.Son eksiklerde tamamlanıyor galiba.sağlıkla kullansın kuzucuğun.

aventın cam bıberonu yok sanırım buyuzden p.karbon alıcam
chıcco da cam var bıtanede cam alsam yeter ınsallah sutum bol bol olur bebısımde emerde kullanmadan atarım cöpe:Saruboceq::nazar:

aventte cam biberon yok canım ama ben avent aldım.İnşallah emerler canım.

benm eşim daha ben düşünmeden elektrikli göğüs pompalarına dadanmış soruodu dukkanlara..ya dedim ben şimdi düşünmüorum, belli olmas ihtyacım olmas belki dedim. yok yoook dio çok bilmişim..heba olmasın çok degerli o süt , özel poşetlerine koyup koup atıcaz freezera dio:=)) sanırım beni her gün kendisi sağcak..elinden gelse sütleri satcak, ticarete döncek bu işkaydirigubbakcemile3

Ben süt pompası aldım canım medela marka.Çalışacağım için.Ama ilk an süt gelmezse faydası oluyormuş asıl onu düşünerek önceden aldım ben.

kızlar bu benim çingenem

Maşallah canım pek şekermiş kızımız.

Nurcuğum yeğenin sanırım çok tatlı maasallah Allahım uzun sağlıklı ömür versin ona. Kızanda ona benzesin insallah...

Benim de kızım esime benziyor dr da aynı seyi söyledi . Kavun kafalı, tombik yanaklı çizgi gibi çekik gözleri var esim tatar çünkü. Tam bir pokemon olacak bizimki sanırım:eek:

Bu bebişlerde hep babalara benziyor galiba.Benimkide aynı babası.

nur göğsünün orda ayaklarını hissediyomusun yani bir sertlik oluyomu canımcım

Döndüyse ayaklarını hissedersin canım.benimkinin ayakları kaburgamın altında bazen denk getiririse tekmeyi canımı yakıyor kuzucuğum.

iyi akişmalr bende hiç ağrıdan adapte olamadım bugün.
gidiyorum.ama böbrekelrim azdı yine.galiab kum geçiriyrum.dün uyuyamadım anlamam lazımdı.
of çok kötü haldeyim.
kızalr sadece böbrek ağrısı ve kum .
inşallah yarım görüşürüz.herkese klay gelsin.hoiçaklım

Geçmiş olsun canım.

kızlar sanırım bebış donunce hareketlerıde azalıyo benımkı öyle oldu 2 gundur

Benimkide tam tersi arttı.Bu bebişlere belli olmuyor canım hepsi farklı.

iyi akşamlarrr..........

nasılsınız kızlarr...
geçmişe bakamadımm stardust canımm maşallahh göbüşüne ve oğluşuna cnm çok tatlısınız...:nazar:

yarın dr a gidicemm heyecanlıyımm....
ama o kadar merak etmiyorumm artıkk..
az önce eşim aradı.. istanbul a kurs u çıkmış 4 hafta... ayın 3 ünde gidecekmiş :KK43:(((((((((
ayın 4 ünde de annemler gidiyorlardı zaten... ben de onlarla gidicem mecburen...burada yanlız kalamam kimse yok akşam falan allah korusun bişey olsa yakınım yok yanımda... kalamam yanii. yarın dr a gitmişken yola çıkabilirmiyim diye sorucamm sizce bi sakıncası varmıdır? kafam çok karıştı... şimdi gidicemmm 1ay kalıcamm eee doğuma geri mi dönücemm orada mı yapıcamm yaa ne kötüü yine karıştımmm

Dr.sor canım yolculuğa tehlike yoksa genelde izin veriyorlar.benim eşimde genelde şehirdışına seyahate çıkıyor bende korkuyorum doğumda olmazsa diye.

herkese gunaydın kızlarrr doktordan geldık sımdı
gebelık reflüsü olmusum öksurugum bu yuzdenmıs 5 koca şişe gaviskon verdı bıde ilaç:1ninca:
ilaç manyagı olduk oğlumla yaaaasenağlama

Geçmiş olsunn hüzüncümm ama reflüden öksürük olurmu yahuuu, her ikisini de aynı anda mı olmussun yane :uhm:

X