2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

nee güzel hepinizin dertleşcek bi yakını kardeşi abisi varr ben çok darlanıyorum aklıma geldikçee annemden başka kimsem yok sırrımı paylaşcam kötü günümde iyi günümde yaımda olacak tek annem varr senağlama

biz varız canım senin yanında da

günaydın kızlar:emir_bebek:

Günaydınlarrrrr.

hoşgeldiniz kızlarrrrrŞeniz

Ooooo benimki sütü felan aştı kızlar midemin süte dayanıklılıgı %500 artık savaşıyo sütle kazanıyo ve yanmaya devam ediyoooo kaydirigubbakcemile3 Ohhh bizde eşlere eglence olduk valla benimki de dalga gecip duruyo benle, yok topaç mışımmmm yok şişkoymusummm sanki her hamile fidan gibi ben topaçımmm, ne anlıcak cnm bunlar alkisalkisalkis

ayy sorma canım yaaa ne rahat baba oluyolaR BİDE DALGA GEÇMEZLER Mİİİİİ:mymeka:

kızlar yemekleri az yiyin sık yiyin bide çift yastıkta yatın midenize iyi gelcek benim dün biraz vardı yanmam çok şükür geçti çok nadir arada oluyo ama ben yemekten sonra hiç oturmuyorum en azz 1 saat ayakta evde iş yapıyorum yada bişeylerle uğraşıyorum çift yastıkta gece iyi geliyo hava çıkışını engellliyokaydirigubbakcemile5

kızlar geçenlerde gezerken bişey gördüm aldım çok hoşuma gitti.
bebiş ilk doğduğunda giymesi için özel yapılmış dikişleri ters batmasın diye ve de eldiveni de kendinden %100 de pamuk ayy nasıl güzel yumuşacık :asigim:
alt-üst-birde şapkası var ve 10 TL her rengini de yapmışlar tavsiye ederim kızlar çünki ilk bebişi giydirirlerken birde ilaç lekesi yapıyolar kıyafetleri ben kesinlikle almanızı tavsiye ederim durun size resmini de ekliimmmmmalkisalkisalkis

dsc05679.jpg

dsc05680x.jpg

oyyyyy ne güzel yaa 5 kızkardeşşşşşşkaydirigubbakcemile5
canım benim uzak bile olsanız senin başın ağrısa toplanıp koşarlar...
bizimde kardeşim gurbette hemde öyle böyle değil taaaa mısırdasenağlama
sağlıklı ve huzurlu olsunlarda uzak olsunlar ne yapalım..
dediğin gibi iyiki varlar.....

evet canım.allahtan bir ablam ile beraberiz istanbulda.
çok şükür

ne kusuru canım yaaa rica ederimmŞeniz

:)) işte arada ilgisiz görünüyorumm belki ama yakaladığım akdarı ile buradayım
demetcim doğduktan sonra kıskanmaz merak etme benim ablamın çocukları arasında da 9 yaş var ablamın en büyük yardımcısı oğlu kardeşine bakma konusunda zaten kıyamıyorlar
ablamın oğlu da çok kıskandı.
arada bayağı yaş farkı avr 10 yaş gibi
ama anne baba evde yokken kardeşine iyi bakar onlar gelince koskca oğlan işkenceye başalr ufacık çocuğa
canım çok şanslısın ya benim 1tane abim 1 tanede ablam var ama kızkardeşin yeri çok farklı keşke yanımda olsaydı senağlama

nerredelr canım kardeşlerin

nee güzel hepinizin dertleşcek bi yakını kardeşi abisi varr ben çok darlanıyorum aklıma geldikçee annemden başka kimsem yok sırrımı paylaşcam kötü günümde iyi günümde yaımda olacak tek annem varr senağlama
allah annene uzun ömür verisn canım.
ama bizmle dertleş buradayız
kızlar yemekleri az yiyin sık yiyin bide çift yastıkta yatın midenize iyi gelcek benim dün biraz vardı yanmam çok şükür geçti çok nadir arada oluyo ama ben yemekten sonra hiç oturmuyorum en azz 1 saat ayakta evde iş yapıyorum yada bişeylerle uğraşıyorum çift yastıkta gece iyi geliyo hava çıkışını engellliyokaydirigubbakcemile5

dün gece çift yastık denedim daha rahattım .bu gece de inşallah çift yastık planlıyorum

çok şeker ve cici nerden aldın tatlımm bizde bakalım yakın biyerse giderim güle güle giysin prensesinnŞeniz
:)) işte arada ilgisiz görünüyorumm belki ama yakaladığım akdarı ile buradayım

ablamın oğlu da çok kıskandı.
arada bayağı yaş farkı avr 10 yaş gibi
ama anne baba evde yokken kardeşine iyi bakar onlar gelince koskca oğlan işkenceye başalr ufacık çocuğa

nerredelr canım kardeşlerin

allah annene uzun ömür verisn canım.
ama bizmle dertleş buradayız

dün gece çift yastık denedim daha rahattım .bu gece de inşallah çift yastık planlıyorum

canım benimmmŞeniz

Bende haftasonu eminönüne gidiyorum yine oturdum excel dosyası yapıyorum ihtiyaçlar internetteki fiyatlar, marka önerileri kaydirigubbakcemile3 Resmen sektör analizi yapcam nerdeyseeeee cok gülüyorm kendimeeee -tatlicadiarzu-

Bende haftasonu eminönüne gidiyorum yine oturdum excel dosyası yapıyorum ihtiyaçlar internetteki fiyatlar, marka önerileri kaydirigubbakcemile3 Resmen sektör analizi yapcam nerdeyseeeee cok gülüyorm kendimeeee -tatlicadiarzu-

cumaresi bende gidecem eminönünekaydirigubbakcemile3

Günaydın güzel annişler

Demetcim çok güzel bitanem bunun kırımızını aldfım bende ama fiyatını sormadım .

mesleği bırakıp bebe teksil işine el at zuzum sen
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çok şeker ve cici nerden aldın tatlımm bizde bakalım yakın biyerse giderim güle güle giysin prensesinnŞeniz

canım benimmmŞeniz

Günaydın güzel annişler

Demetcim çok güzel bitanem bunun kırımızını aldfım bende ama fiyatını sormadım .

hoşgeldin canımmŞeniz

kızlar teşekkür ederim:1hug:

valla sizin için internetten bakayım bulabilirmiyim dedim ama ana sayfası açılıyor başkada açılmıyor ilsucum sen nerden aldıysan ist daki arkadaşlara bilgi verirsin tatlım:lepi:
ee fiyatını sormadan nasıl aldın kızzzzz-tatlicadiarzu-

diloşum teşekkür ederim tatlımmmŞeniz

X