2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın sabah şekerleri nasılsınız bakalım kızlar biz hiç uyuyamıyoruz geceleri artık

biz 4 kardeşiz..
keşke 7-8 olsaymışız..
kesinlikle insanın kardeşi gibi olamıyo kimse...

evet canım yakında 12 olacak-tatlicadiarzu-
birde kardeşim olsun diye ağlıyordu olmadan önce bi bilseniz..
o ağlıyordu ben gidip başka odada ağlıyordum...
3 kere kaybetmiştim oğlumdan sonra ve bebek defterini kapatmıştım...
oğlum o kadar istedi ki ben Rabbimin onun isteği üzerine verdiğini düşünüyorum hemde korunurken oldu-tatlicadiarzu-

Rabbim neler eyler....
Neylerse güzel eyler...

Herkese her isteyene yaşatsın bu güzel duyguyu Rabbimmmmmm:Saruboceq:

sizinkilerde hiç ara vermemişler canımmmkaydirigubbakcemile3

kaza kazaaaaaa:roflol::roflol::roflol:

günaydın sabah şekerleri nasılsınız bakalım kızlar biz hiç uyuyamıyoruz geceleri artık

günaydın nurr hoşgeldin canımm

geçen ay bende vardı o sorun ne gece ne gündüz uyuyamıyordum ama şimdi düzeldi çok şükürrrrrr

Geçmiş olsun swetimmm su iç bol bolllll, bende dün yorganımı kaldırdım battaniyeye terfi ettim ilk kez rahat uyudum demekki yorgan sıcak geliyomus üstümü acıcam diye doru düzgün uyumuyomusummm

ama bn bir de hem üşüyoum hem yanıyorum.
sen iyi yapmışsın.
valla güzel bir uykudan daha rahatı var mı?
zaten bebişler gelince epeyce uyumaycağızbenneyaptımki

CÜmletenn gÜnaydın kızlarr
swetcİm Çok sevİndİm İyİ olmana tekrar geÇmİŞ olsun

teşekkür ederm canım sağolasın.bol su için sizde lüğtfen.
çünkü hamlilelikte olan br şeymiş.başlamadan kurtarın.çok acı veriyor.
canım ben hamileliğimin ilk gününden beri 15 kilo aldım bayağı aldım ama biraz zayıf başladım 43 le başladım bayağı aldım yani .
ama sen çok zayıf başlamışsın.vucudn normal kg na gelmiş .ancak az bile almışsın canım.
58 ile başlaıdm12 kg aldım:)))))))

çok yaşa emi sen
zıuzuuzu inşallah kızın sana çekmez

canım problem ne uyumama sebebiniz ne. sebepsiz uyumamalar olursmuş inş sizde sebep yoktur.hamileliğin ilerlediği dönemlerde daha sonraki koşullara uyum sağlaması için doğa gereği bunlar normalmiş meraak etme sorun yok yani ama yatarken özellikle sıcak süt iç deliksiz olmaz oma en azından çok rahatsız olmazsın

,

ay allahım şükürler olsun ki 5 kardeşiz.hepimizde kız.
allah hepsini tek tek beladan kötülükten koruusn.onlarısz hayat düşünemiyorum. gurbetteyim ama olsun varlar ya .çok şükür.
doğru diyorudn.oğlun çok istemiş allah yüzüne bakmış.
mevlam sağlıkla kucağın almayı abi kardeş büyümeyi nasip etisn canım

canım doktor çok fazla dedi hamur işi kesinlikle yasak canım çeksede yiyemiyorum bide normal doğum düşündüğüm için biraz daha zor bu kilolarla normal doğum yapmak

demetim şimdi götüdm canım.
teşejkkür ederim sağolasın.
ya ben çalışırlken kaçamak okuduğum için kaçırıdğım şeyler çokkkk oluyor.kusruma bakmayına rtıka.s.
olur mu.
hoşbulduk canım

kaza kazaaaaaa:roflol::roflol::roflol:

günaydın nurr hoşgeldin canımm

geçen ay bende vardı o sorun ne gece ne gündüz uyuyamıyordum ama şimdi düzeldi çok şükürrrrrr

sağolun kızlar bu iki ay böyle geçecek herhalde

Benim en büyük problemimmm hani selsincim sende vardı yaaa, sol göğsümün altı biber gibi yanıyo, yağ sürüyorum, rennie içiyorum, süt içiyorummm hava civaaa agrı cekerken sızarsam sabah kalktıgımda bisi olmuyooo ama cok fenaymıs yane aksam meyve yemeyi bırakcam asitleri midemi yakıyo sanırımmmm evde ellerim arkada dolanıp duruyorummmm :1no2:

oyyyyy ne güzel yaa 5 kızkardeşşşşşşkaydirigubbakcemile5
canım benim uzak bile olsanız senin başın ağrısa toplanıp koşarlar...
bizimde kardeşim gurbette hemde öyle böyle değil taaaa mısırdasenağlama
sağlıklı ve huzurlu olsunlarda uzak olsunlar ne yapalım..
dediğin gibi iyiki varlar.....

ne kusuru canım yaaa rica ederimmŞeniz

demetcim doğduktan sonra kıskanmaz merak etme benim ablamın çocukları arasında da 9 yaş var ablamın en büyük yardımcısı oğlu kardeşine bakma konusunda zaten kıyamıyorlar

canım mide yanma problemi sende de mi var çok kötü bişey neyse ki bende artık kayboldu arasıra yapıyo ama yanma yaptığı zaman süt iç hafifletiyo maksimum yarım saat içinde bişey kalmıyo

canım çok şanslısın ya benim 1tane abim 1 tanede ablam var ama kızkardeşin yeri çok farklı keşke yanımda olsaydı senağlama

nee güzel hepinizin dertleşcek bi yakını kardeşi abisi varr ben çok darlanıyorum aklıma geldikçee annemden başka kimsem yok sırrımı paylaşcam kötü günümde iyi günümde yaımda olacak tek annem varr senağlama

o mide yanması beni de öldürüyor ara ara zuzum ama tabiki yediklerimizle alakalı-tatlicadiarzu-
bana tek iyi gele o durumlarda süt..
geçirmese bile başta hafifletiyo önce ve kayboluyo sonra...

bu sıra bende birde hazımsızlık var yemekten sonra nefes alamıyorum:1no2:
dün gece saat 22 30 da çıktık eşimle yürüyüşe-tatlicadiarzu-
çatlıycaktım yoksa..

sonra ben çıkar çıkmaz nonnumma istedimmmsırnaşık şey
neyse aldık bi taraftan yiyorum bi taraftan da hızlı hızlı yürüyoruzkaydirigubbakcemile3
eşim başladı karnını tutarak kahkahalarla gülmeyekötükedihüso
diyo ki hem nefes zor alıyosun hemde bi yandan götürüyosun elindekini:roflol::roflol::roflol:
napiim ya canım istedimi durduramıyom kendimi:lepi:
o kadar güldük ki yolun ortasında az kalsın başka bi felaket olacaktı
eve zor yetiştik :teytey:

demetcim doğduktan sonra kıskanmaz merak etme benim ablamın çocukları arasında da 9 yaş var ablamın en büyük yardımcısı oğlu kardeşine bakma konusunda zaten kıyamıyorlar

ayy inşallah canım yaaa oğluma da kıyamıyorum derslerini ve sağlığını etkiler diye de korkuyorum aslında...

inşallah dediğin gibi olur bizdedeeeee:Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:

biz neciyiz burdaaaaa:mymeka:kötükedihüso

her zaman yanındayız diloşummmmmmmŞeniz

canım mide yanma problemi sende de mi var çok kötü bişey neyse ki bende artık kayboldu arasıra yapıyo ama yanma yaptığı zaman süt iç hafifletiyo maksimum yarım saat içinde bişey kalmıyo

Ooooo benimki sütü felan aştı kızlar midemin süte dayanıklılıgı %500 artık savaşıyo sütle kazanıyo ve yanmaya devam ediyoooo kaydirigubbakcemile3 Ohhh bizde eşlere eglence olduk valla benimki de dalga gecip duruyo benle, yok topaç mışımmmm yok şişkoymusummm sanki her hamile fidan gibi ben topaçımmm, ne anlıcak cnm bunlar alkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…