2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ben emzık kullanmayı dusunmuyorum ama bıberon alıcam aventın ve chıcconun ıkıtane yeter sanırım lazım olursa kullanırım...
şekerim bende ilkinde emzik felan kullanmıcam dedim sağolsun kızımda alışmadığından hiç emmedi
ama gel görki gece sabaha kadar iki büklüm memem ağzındaydı emzik niyetine kullandı beni
oyüzden buna emziği alıştıracam
sende al bitane neolur neolmaz

benm eşim daha ben düşünmeden elektrikli göğüs pompalarına dadanmış soruodu dukkanlara..ya dedim ben şimdi düşünmüorum, belli olmas ihtyacım olmas belki dedim. yok yoook dio çok bilmişim..heba olmasın çok degerli o süt , özel poşetlerine koyup koup atıcaz freezera dio:=)) sanırım beni her gün kendisi sağcak..elinden gelse sütleri satcak, ticarete döncek bu işkaydirigubbakcemile3

ah ilsu b bilsen..kayınvalidem arkadasım gibidir ama eşim bilmişlik konusunda kayınvalide gibi walla..sölemesi ayıp becerikli b kız olmama ragmen mutakta, evliliğimizin ilk aylarında üşenmeyip a4 lere hangi sebzeyi meyveyi buzdolabında nasıl ne kadar muhafaza etmeliyim die yazmış magnetle yapıştrmış buzdolabına okuyim die..temizlik konusunda tavsieleri kaf dagını aştı..sağolsun bilmiş ama bana da yardımı çok dokunuo walla...ondan pratik b kaç şey ögrendim yane..alkisalkisalkis

mesela dondurma aldıgımız zaman kiloyla, hemen dondurma tabaklarınıda dondurma ile buzluga atıoruz..nası ama:roflol:
ya valla alemmiş
eşin

merhaba kıslar.
patik icin hepınıze tesekkur ederım.a.s.
cok basıt yapımı sızde yapabılırsınız.burda anlatımı var bakmak ıstersenız.http://www.kadinlarkulubu.com/cocuklar-icin-orguler/262266-karpuz-dilimli-bebek-patigi-4.html
beyaz melek,demet ve star dustcum cok gecmıs olsun hepınıze.
sakın kendınızı yormayın kıslar guzelce dinlenın.:1hug:
gecmısı okuyayım once dıye dusundum ama sabahtan berı o kadar cok sayfa birikmiş ki.sositososito

bugun bızde kontroldeydık.minigim kendı haftasından 1 hafta önde gıdıyormus.
renklı usg ye gırdık ilk kez.hihoyyytbebegımın yuzunu daha net gorebıldım.:asigim:Şeniz
doktoruma karnımda bazen gergınlık oluyor dıyınce benı nts ye gonderdı.:1closedeyes:
cok heyecanlandım nts de bırsey cıkarsa dıye cok korktum.
ama cok sukur kı herhangı bır kasılma gorulmedı.
butun bebekler zamanında gelır ınsallah..:Saruboceq:

maşşallah canım iyi haberlerle dönmene çok sevindim

kızlar eşimin iş durumuna göre 9 mayısta gidicektik doktora ama kocacım işten geldi ve 2 mayısat gidiyoruz dedi ve yehhhu çok mutluyum bebeğimi görcem en son 25.haftada gitmiştim bakalım oğlum ne kadar büyümüş inşallah iyi haberlerini alırım

canım iki gündür benimde öyle bende sıkıntılanmaya başlamıştım neden böyle diye bie kasığımda ağrı olunca:uhm:

benimki oynamıyo fazla taktım ben ona sadece büyük haretketleri anlıyorum

hoşgeldin düğününüzde hayırlı olsun canım
bebişinede maşallah aman geriden gelmesinde böle önden önden gitsinler boşver canım

ay öldüm gülmekten yaaadelikafadulden

sen hangi hapı kullanıyon canım sanki benimkide kabızlık yaptı ferro sanol duadenal kapsül benimki

çok süper bişi canım güle güle kullanın inşallah

gyno feron kullanıyorum pembe draje bonibon gibikaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
yserez cim
bu senin resmini rosem kullanıyodu önceden ona alışmışım hep o geliyo şimdi aklıma ilerde bi yanlışlık yaparsam şimdiden kusura bakma emi mirmirmirmir

ben duymadım bu gece uyku girmez gözümee çok şiddetlimi oldu:1no2:

koltukta uzanıyodum koltuk hafıf gıttı geldı hemen duvardakı buyuk tablonun puskullerıne baktım sonra ısıga ama sallanmıyodu tansıyonum cıktı heralde dedım basım dönuyo sonra baktım sen yazmıssın ayyyy ben bu gece uyuyamamsenağlama

koltukta uzanıyodum koltuk hafıf gıttı geldı hemen duvardakı buyuk tablonun puskullerıne baktım sonra ısıga ama sallanmıyodu tansıyonum cıktı heralde dedım basım dönuyo sonra baktım sen yazmıssın ayyyy ben bu gece uyuyamamsenağlama

ayy salonda yatayım bu gece koltukları açayımda hep beraber aynı odada eşim çocuk en azında uyurum belki:1no2:

bende ilk depremde 5. katta oturyoduk koca apartmanda o karanlıkta biz indik bi tek aşağı ben tabiki bayılmışım üstünede buz gibi soğuk suyu dökmüşler titremekten öldüm o gece senağlama

bızde 4. katta oturuyoduk babacımın abımı ve benı ıkı kolunun altına alıp kapının önune cöktugumuzu aklımdan atamıyorum bı turlu senağlama
annecımde odada ustunu gıymeye ugrasıyomus kapımız kıtlendı evden dısarı cıkamadık senağlama
ayyy cok kotu gunlerdı aylarca dısarıda çadırda yattıgımızı bılıyorum okula çadırdan gıdıp gelıyodum
senağlama

X