2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Nurcuğum yeğenin sanırım çok tatlı maasallah Allahım uzun sağlıklı ömür versin ona. Kızanda ona benzesin insallah...
sağol canım
Benim de kızım esime benziyor dr da aynı seyi söyledi . Kavun kafalı, tombik yanaklı çizgi gibi çekik gözleri var esim tatar çünkü. Tam bir pokemon olacak bizimki sanırım:eek:

ya ben bugün çok koptum adapte olamadım bir türlü neyse idare edelim yarın ful sizleyim inş.
nurcum yeğenin çok tatlı kız ne çingenesi fıstık bu fıstıkkk:nazar:

öyle zillidir ki benim eşime aşık bu çingene demiştim küçüken öyle kaldı adı kendide öğrendi adını

Kıslar bugünlük benden bu kadar, yatcam kalkcam gelcemmmmm kaydirigubbakcemile3, geriye kaldı 2 :teytey::teytey::teytey: Öpüyorum hepinisiiiii

iyi akşamlar kızlar bede çıktım
bugün bende pek bakamadım ama
yarına inşallah sizinleyim:CüvCüv:

MERHABA ARKADAŞLAR FİKRİMİZ TOPİK ÇOK ÇABUK İLERLEDİĞİNDEN KAYBOLMASIN DİYE YENİ KONU AÇARAK TAKİP EDELİM İSTEDİMM....BAŞLIK YANLIŞ OLDU AMA DÜZELTİLECEK....

2009 TEMMUZ ANNELERİNDEN 2008 TEMMUZ ANNLERİNE MANEVİ BEBEK TİR KONU...

SEVGİLER..
a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

BUDA LİNK ....BURDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ....

http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...nden-2009-temmuz-annelerine-manevi-bebek.html

iyi oldu burdan takip ederiz artık , teşekkürler teknolog a.s.

stardust senin için kemeraltında bebek şekeri için o söylediğim yerdeki beşiği sordum 30.ytl dediler. benim hatuna daha sormadım soracağım onuda haber veririm

bu arada geç geldim ama yine gidiyorum kendinize iyi bakım yarın bebişimi görüp öle geleceğim. hasta olanlara geçmiş olsun. hepinize maşallah

canımmmmm çok teşekkürler .. bu beşik bebek şekerlerinin içine konulduğu beşik değil mi ??
yarın iyi haberlerle dönersn dilerim , dr. dönüşü yaz mutlaka ..

ay maşallah bu ne şirinlik star_dust çok şeker olmuşsun:nazar:

star dust maşallah canım çok güzel yakışmış hamilelik göbeğinde tam erkek göbeği yani sivri

stardust çok tatlı çıkmışsınız ya maşallah size göbişin çok tatlı canımcım 41 kere :nazar:

teşekkürler kısslar Şeniz :eek:
derin eşim bazen daha ne kadar sivrilecek , merak ediyorum diyor kaydirigubbakcemile3

ah ilsu b bilsen..kayınvalidem arkadasım gibidir ama eşim bilmişlik konusunda kayınvalide gibi walla..sölemesi ayıp becerikli b kız olmama ragmen mutakta, evliliğimizin ilk aylarında üşenmeyip a4 lere hangi sebzeyi meyveyi buzdolabında nasıl ne kadar muhafaza etmeliyim die yazmış magnetle yapıştrmış buzdolabına okuyim die..temizlik konusunda tavsieleri kaf dagını aştı..sağolsun bilmiş ama bana da yardımı çok dokunuo walla...ondan pratik b kaç şey ögrendim yane..alkisalkisalkis

mesela dondurma aldıgımız zaman kiloyla, hemen dondurma tabaklarınıda dondurma ile buzluga atıoruz..nası ama:roflol:

karencim senin eşin bayaa aşmış :1shok:
kova burcu mu , azcık ukalalık sezdim de kaydirigubbakcemile3

iyi akşamlar kızlar bede çıktım
bugün bende pek bakamadım ama
yarına inşallah sizinleyim:CüvCüv:

gamze zuzu , selsin , ametist ve çıkan herkese iyi akşamlarrrrrrr:teytey:

kıslar ya size sorayım dün akşam dışardaydık tam otoparkta sağ göğsümün altında ağrı oldu ve semsert oldu orası dokunduğumda bile acıdı bir süre o şekilde devam etti sonra yattım ben normalde soluma çok rahat uyurdum keyifle yani ama dün gece her soluma döndüğümde ağrım oldu göğüs altımda acaba diyorum yağız bey makat duruşundaydı döndüde o kaburgalarımın arasındaki ayaklarımıydı şimdi dokunduğumda ağrı var orda ama sertlik yok ne dersiniz dönmüşmüdür kafa aşağıya?? kontrolümde mayıs 9da daha çok var

kıslar ya size sorayım dün akşam dışardaydık tam otoparkta sağ göğsümün altında ağrı oldu ve semsert oldu orası dokunduğumda bile acıdı bir süre o şekilde devam etti sonra yattım ben normalde soluma çok rahat uyurdum keyifle yani ama dün gece her soluma döndüğümde ağrım oldu göğüs altımda acaba diyorum yağız bey makat duruşundaydı döndüde o kaburgalarımın arasındaki ayaklarımıydı şimdi dokunduğumda ağrı var orda ama sertlik yok ne dersiniz dönmüşmüdür kafa aşağıya?? kontrolümde mayıs 9da daha çok var

canım ben geçen 28+3ken gittiğimde kafası aşağıdaydı dönmüştür muhtemelen

kızlar benimde sağ kasığımda bi sancı var 3-4 gündür çok telaşlanmamak için önemsemiyorum ama dr kontrolümüzde perşembe günü

canım aklında kalacaksa soru işareti git yarın dr. a yada dr.unu ara hemen ..
ama kas sancısı da olabilir , hani üşüttüğümüzde de olur ya , gerçi o zaman sertlik olmaz :uhm: o makat duruşu olayı hakında hiç br bilgim yok , yani öyle bir şey ne demek , yanlış anlamadıysam bebeğin doğum pozisyonu alması mı ??aslında 30. haftadan itibaren her hafa çağırmaları gerekmiyor mu ???

canım aklında kalacaksa soru işareti git yarın dr. a yada dr.unu ara hemen ..
ama kas sancısı da olabilir , hani üşüttüğümüzde de olur ya , gerçi o zaman sertlik olmaz :uhm: o makat duruşu olayı hakında hiç br bilgim yok , yani öyle bir şey ne demek , yanlış anlamadıysam bebeğin doğum pozisyonu alması mı ??aslında 30. haftadan itibaren her hafa çağırmaları gerekmiyor mu ???

Canım telaşlanmadım aslında benimki merak dönsün istiyorum bebek normalde baş aşağı durması gerekiyorya yağızın ayakları aşağıda başı yukardaydı ters duruyodu doktorumuz 36. haftaya kadar %50 döner yerleri müsait olduğu için sürekli pozisyon değiştiriyolar demişti şimdide tam tersi durumlar olunca acaba döndümü diye düşündüm
32. haftadan 36. haftaya kadar 15de bir gidicez sonrasında her hafta gidicez canımcım ben şu zamana kadar ayda bir kontrol oldum hep :1hug:

bende henüz öyle sertlik felan hissetmiyorum ama çok nefesim daralıyo artık zorlanıyorumm benimki daha yukarda herhalde yemekten sonra kendime gelemiyorum:ecrin_bebek:

X