2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet cnm haklısın kesinlikle çook....... zaten tedavim için çok para harcadım bi de sigortam dan faydalanamadım onda da en azından doğumda yararlanayım..

canım neden 9 eylülü düşünmüyorsun aylık doktor ücreti 120 tl,doğumuda orda yaparsın kendi doktorum gelsin dersen sezeryana 800 normal doğuma 700 gibi bir fark alıyorlar geri kalanı devlet karşılıyormuş,emekli sandığı için konuşuyorum ama ssk da öyledir heralde.
şimdi başlasan doğuma kadar doktor kontrol edeceği için doğuma da gelir.

rosem bende artışın krem 3 lü hamile takımından aldım. dagiden de pijama takımı aldım ama bi de dandik b pijama takımı ve gecelik alıcam hastane için..

TABİKİ KORUR.
MERAK ETME .BENDE BAZEN AŞKA GELİYORUM.KARNIMI TUTUP KIZIMMIŞ GİBİ SIKASIM GELİYOR.YERİM BEN ONU YER,ZATEN EŞİM KIZIM GELİNCE DİKAKTLİ OL ANNEN SENİ YİYECEK KORKARIM DİYOR:))))

ya dün beni ne güldürdü.maskara.
önce tık tıkıt ıtk vurdu.seyredyorum.sonra vuduuğu gitti toplandı.ben gülemeye başlayınca açıldı.
ben susunca tekrar tık tık .... kızım deidm sakın ha kapıalra vurma 71 gün var en az raaht dur.
bu defa acalesi varmış gibi bir koşturmaca ,karnım şekilden şekle giridi.ben artık kahkaha atmaya başaldım deli gibi.
ay ben onu yerim yer
ya allah koruusn maşallah yavrukuşlarımzıa

]

:nazar:maşallahh bebişine maşallah canımm :nazar:

eyetkiner canım inş olmuştur okadar kızm:emir_bebek:
tabii canım nasıl olsa 1 gün farketmez aynı günlerde olacak inşalkisalkisalkis
canım sende inşallah güzel bir hadtane bulursun izmirde ben çınarlıyı çok istiyorum aslında ama galiba 4 milyarı buluyormuş maddi durumum elvermez zaten sürekli tedavilerden dolayı tüp bebeklerden hala borç ödüyoruz bende normal sezeryan olacağım kısmetse dr umdanda çok memnunumdelikafadulden

evet cnm aynen bende eğer tüp bebek olmasaydı o zaman düşünmeden kabul ederdim ama .... yok yanii yaaa yine de çook gitmezdimmm yok yok yine arardım başka uygun ve güzell bi yer... kaydirigubbakcemile

rosem bende artışın krem 3 lü hamile takımından aldım. dagiden de pijama takımı aldım ama bi de dandik b pijama takımı ve gecelik alıcam hastane için..
internetten mı siparis verdın canım?
3 lü takım dedıgın hangısı oluyor?sabahlıkta dahıl olanmı?

tarzım olmamasına ragmen ben bunu begendım
pr_01_6973_max.jpg

kıslar ben kısa kollu almayı dusunuyorum.
acaba dogumdan sonra üşürmüyüz?

canım neden 9 eylülü düşünmüyorsun aylık doktor ücreti 120 tl,doğumuda orda yaparsın kendi doktorum gelsin dersen sezeryana 800 normal doğuma 700 gibi bir fark alıyorlar geri kalanı devlet karşılıyormuş,emekli sandığı için konuşuyorum ama ssk da öyledir heralde.
şimdi başlasan doğuma kadar doktor kontrol edeceği için doğuma da gelir.

bilmemmm orayı hiç düşünmedimm.. çok kalabalık oluyo falan dediler.. onun için aklıma bile gelmedii... araştırayım orayı da cnm çok tşk...

kızlar beyaz meleği aramaya çalışcam bi ara biraz işlerim var belki uyuyodur öyleden sonra ararım geçmiş olsun dileklerinizi iletirimyerimseniben

kızlar beyaz melek mesaj çekmiş sancısı ve kasılmaları artmış 2 saattir hastanedeyiz diyo yatışı yapılmış bi kaç gün hastanede kalması gerekiyomuş hepinizin duasına ihtiyacım var diyo :Saruboceq: allah yardımcın olsun melekcim dualarımız seninle sende öyküde iyi olacak inşallah hiç tellaş yapma tatlım bekliyoruz yine aramıza a.s.
ayyy inşallah bişicikler olmaz keşke kan haplarını düzenli kullansaydı bana doktorum kan değerin iyi olsada kullanmalısın bu aylar çok önemli dedi erken doğuma sebebiyet verebilirmiş .melek benim değerim iyi diye kullanmıyodu galiba.inşallah atlatırda zamanında doğumu olur dualarımız seninle ve öykümüzle canım

ben dün dr a gittimm bu arada....

bebeğimi gördüm hasret giderdimm... o kadar çok özlemişim ki bakmaya doyamadım..

bebeğim canım oğlum tam 1259 gr olmuş dr um haftasıyla uyumlu dedi... herhangi bi sorun yok dedi.. yeni haplar verdi bana.. demir ve vitamin haplarımı değiştirdi... doğum işini konuştum nasıl olacak diye kent hastanesinde gidiryormuş doğuma sadece orası da özell bi hastane.. arkadaşım orada doğum yapmıştı ve yaklaşık 7000 tl vermişti.. geçen sene. onun için bu dr uma son gidişim oldu....
bakıcazz artıkk önümde 1 ay kadar var napimm yaa bulucaz elbet bi hastane....
maşallah bebişine canım
bende senin gibiyim halen bi doktorum ve hastanemiz yok.ama bende artık önümüzdeki hafta son bi hastane var ona gidicem artık gerisi allaha kalmış napalım
nesguik ben bir kere boyattaım ocak ayında ,
bitkisel ile ,mecburdum kardeşim evleniyordu.
birde doğumdan önce boyatmayı düşünüyorum.beyazlar çıktı tuhaf duruyorlar.ama doktoruma soracağım onuda öyle yapcağım.
hatta saçalrım öyle uzadı ki.
herkes çok hoş diyor ama beni yoruyor,onuda kestirmeyeyim diye baskı uyaranalr var.
o batıl biliyorum. o yüzden belki bugün kestiririm.
çünkü dıaşrdan kesim allah ın veridği ömrü etkilmez.
allahın izini ile bebekleriimiz çok uzun ömürlü ve gzüle kaderli olacaklar
canımcım valla batıl inaçlarım benimde yok biri bişe deyince amannn o batıl inanç deyip geçiyorum
ama iş gebeliğe gelince nolur nolmaz demeyide ihmal etmiyom
allaha emanet bebeklerimiz artık

bu arada gecen sene medıcıne hospıtalde dogum yaptım
normal dogum 350 dedıler hastaneden taburcu olurken 850 tl fıyat cıkardılar
yok oda parasıymıs yok anestezı yok serum yuksek dozda agrı kesıcı falan fılan
soyuyolar resmen ınsanı
:kızgın:
ya canım hakketende böle şeylerde çıkıyomuki acaba bunlşarıda önceden konuşmak lazım demekki

benım ıkıncıbebeğim olduğu ıcın kızımın yatagının kenarlarını cıkarmıstık genc yatağı olmustu sımdı dun onları gerı taktık ablasına da yenı yatak aldık kızım sbh gordu yatagı nasıl svınıyor sallıyor falan ıcınıde yavas yavas hazırlamayı dusunuyorum
bende daha hıc alıs verıs yapmadım haftaya baslamak ıstıyyorum artık
valla benimde kızımın yatağı beşik şimdiden alıştırmaya çalışıyorum kızım kardeşin artık burda yatacak sana cici yatak alacaz diye ama bakalım napacak yok vermem derse yandık valla

önce tık tıkıt ıtk vurdu.seyredyorum.sonra vuduuğu gitti toplandı.ben gülemeye başlayınca açıldı.
ben susunca tekrar tık tık .... kızım deidm sakın ha kapıalra vurma 71 gün var en az raaht dur.
bu defa acalesi varmış gibi bir koşturmaca ,karnım şekilden şekle giridi.ben artık kahkaha atmaya başaldım deli gibi.
ay ben onu yerim yer

][/QUOTE]
halinize ben bile burdan güldüm valla

rosem bende artışın krem 3 lü hamile takımından aldım. Dagiden de pijama takımı aldım ama bi de dandik b pijama takımı ve gecelik alıcam hastane için..

aynen canım bende hastane için dandik bi gecelik bide pijama alıcam şimdi 2 tane aldım annem hastanede yazık olur dedi evime gelince temiz temiz giyerim artık onları

tarzım olmamasına ragmen ben bunu begendım
pr_01_6973_max.jpg

ya ben bu takımın aynısını aldım aynı renk bide 70 tl ye
ama eve gelip bi giydimki sabahlığı felaket büyük çıktı
değiştirmeye gittim malesef kalmamıştı bende mecbur başka bişiler aldım ama hiçte içime sinmedi valla aklım halen o takımda
inşallah sen güle güle kullanırsın canımsenağlama

ayyy inşallah bişicikler olmaz keşke kan haplarını düzenli kullansaydı bana doktorum kan değerin iyi olsada kullanmalısın bu aylar çok önemli dedi erken doğuma sebebiyet verebilirmiş .melek benim değerim iyi diye kullanmıyodu galiba.inşallah atlatırda zamanında doğumu olur dualarımız seninle ve öykümüzle canım

maşallah bebişine canım
bende senin gibiyim halen bi doktorum ve hastanemiz yok.ama bende artık önümüzdeki hafta son bi hastane var ona gidicem artık gerisi allaha kalmış napalım

canımcım valla batıl inaçlarım benimde yok biri bişe deyince amannn o batıl inanç deyip geçiyorum
ama iş gebeliğe gelince nolur nolmaz demeyide ihmal etmiyom
allaha emanet bebeklerimiz artık

ya canım hakketende böle şeylerde çıkıyomuki acaba bunlşarıda önceden konuşmak lazım demekki

valla benimde kızımın yatağı beşik şimdiden alıştırmaya çalışıyorum kızım kardeşin artık burda yatacak sana cici yatak alacaz diye ama bakalım napacak yok vermem derse yandık valla

ay ben onu yerim yer

]
halinize ben bile burdan güldüm valla[/QUOTE]

çok sağoll cnm büyüyorlarr çok şükür.... umarım sende en kısa zamanda çözersin hastane işini... kafana takma cnm sende benim gibi nasıl olsa bulucaz bi yer...

X