2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

herkese günaydınlarrrr
hüzün yılı hoş geldin canım dün aramıza katılamadın ama eminimki misafir olarak takip etmişsindir

ben dün dr a gittimm bu arada....

bebeğimi gördüm hasret giderdimm... o kadar çok özlemişim ki bakmaya doyamadım..

bebeğim canım oğlum tam 1259 gr olmuş dr um haftasıyla uyumlu dedi... herhangi bi sorun yok dedi.. yeni haplar verdi bana.. demir ve vitamin haplarımı değiştirdi... doğum işini konuştum nasıl olacak diye kent hastanesinde gidiryormuş doğuma sadece orası da özell bi hastane.. arkadaşım orada doğum yapmıştı ve yaklaşık 7000 tl vermişti.. geçen sene. onun için bu dr uma son gidişim oldu....
bakıcazz artıkk önümde 1 ay kadar var napimm yaa bulucaz elbet bi hastane....

arkadaşım bende kenti ve çınarlıyı sordum doktoruma çınarlı 2400 dedi kent içinde 2700 dedi herşey dahil dedi buna yani öle 7000 ler falan yok başka bişeydir o ya ,,bu arada sen hangi doktora gidiyodun?

nazlıcım istte kalıp doğum yapsaydım dr artı hastane masrafım medicana da 2300 e gelicekti.esk te bulduum özel hastane 350 ytl artı gecelik 45 ytl yatış masrafı dedi..şaşırdım neden siz bu kadar ucuzsunuz diye.fisfisfis.anlıycagın istte fiyatlar özellerde çooook değişken..heryerdede böle sanırım..

cok pahalı cnm ya bızdede oda yatak parası hersey ıcınde ıste
aslında duzce heryonden pahalı bır memleket arkadaslar gnenelde ıst. ve adaparı ızmıte gıderler alısverıse bızde ank.ya ama bu konuda sanırım tam tersi..........

günaydın kızlar beyaz melek inş kasılmaların geçecektir öykümüzde vaktinde gelecektir canım
kızlar benimde bugün nihayet badana oluyor boyacı var evde bende yorulmamaya çalışıyorum hayırlısıyla bitseydi şu temizliğim çokmu çok rahatlayacağım benbimde ufak tefek şikayetlerim var bel ağrısı aşırı derecede ayaklarımın üzerinde yürüyemiyorum çok acıyor birde arasıra vajinal bölgede ağrım oluyor inş bebeklerimiz vaktinde gelir arkadaşlar

nazlı bahar daha önce yazdım ama görmedin benim çocukluğum ve genç kızlığım düzcede geçti uzunmustafada oturuyorduk babam emekli başkomiser oradan emekli olduk sen neresinde oturuyorsun galiba öğretmendin yoksa uzunmustafadamı canım merak ettimde düzcede çok hatıralarım var

eyetkiner canım maşallah oğlumuza seninle bir gün var aramızda acaba benim kızımda o kadar oldumu ben haftaya gideceğim dra canım bana 1 temmuz verdi sezeryan olacağı için senin belli değil heralde tarih

İnş çok iyi b dr ve hastane bulursun tatlım biliosun bende mayıs itibari ile başka dr ve hastaneye geciorum inş memnun kalırıs ..artı bu geciceğim dr bana kusura bakmayın 7. ayda ve sonrası gebelikleri takip etmiorum dedi.bende durumumu anlattım sonra olabilir gelin görüşelim dedi.Aynı zamanda nilayın dr u..hayırlısı bakalım..

Evet hastane cantamızda b pijama , bebek bezi ve bakım ürünleri eksik.onu da yük yapmıycam esk ten temin edicem inş.Havuzluhandan ve şarkhandan temin etmiştim bu hafta.Hatta mevlüt sekerlerini yapıorum hala oturdugum yerde:))

Senin park yatak da hayırlı olsun tatlım güle güle kullansın ibrahim egen..:)mayısın so nuna bırakma bence..gerçi eşin düzenlicektir ama hazır olsun..:)heyecan işte bizimkisiii..kaydirigubbakcemile5

canım hakkında hayırlısı olsun inşallah dr dan memnun kalırısın.. neden 7. aydan bakamam diyorlar bende bunu anlamıyorummm kötükedihüso
en önemli şeyleri hazırlamışsın cnm bende akşam eşime söylüyordum bebek bezi alalım diye ama hangi marka alacağıma karar veremedim... bakım ürünlerini aldım ben.. biberon bebek bezi küveti uyku seti eksik bebeğimin de.. alıcaz artıkk bu hafta son zaten benim işten ayrılıyorum bol bol vaktim olacak...

GÜnaydın kızlarr

emelcım kuzucuĞunu gÖrmÜŞsÜn gÖzÜn aydın maŞallah tombıŞ olmuŞ :)

derıncım sanda kolay gelsın boya badana zor ıŞ yorma kendını kendımden bılıyorum ıŞın ucundan tutayım dedım geÇen ay belım baŞım tutuldu

hÜzÜncÜm hoŞgeldın sende yokluĞun hıssedıldı valla sensız pıjama gecelık muhabbetı olmuyo :)

bu arada benım bacak aramdan gecelerı saĞa sola dÖnerken kÜtÜr kÜtÜr ses gelıyor kızlar ya varmı bÖyle bıŞey yaŞayan

eyetkiner canım maşallah oğlumuza seninle bir gün var aramızda acaba benim kızımda o kadar oldumu ben haftaya gideceğim dra canım bana 1 temmuz verdi sezeryan olacağı için senin belli değil heralde tarih

canım hoşgeldin...
çok teşekkürlerr olmuştur tabii senin kuzun da o kadar... :CüvCüv:
benim doğum şeklim bile henüz belli değil cnm.. henüz nerede doğum yapacağımı bilemiyorum onun için beklicezz biraz daha... ama benimde aynı tarihlerde olur sezeryan olursa günlerimiz aynı sayılırr.. 1 gün farketmezz.. :))) :lepi:

GÜnaydın kızlarr

hÜzÜncÜm hoŞgeldİn sende yokluĞun hİssedİldİ valla sensİz pİjama gecelİk muhabbetİ olmuyo :)

bu arada benİm bacak aramdan gecelerİ saĞa sola dÖnerken kÜtÜr kÜtÜr ses gelİyor kızlar ya varmı bÖyle bİŞey yaŞayan

kaydirigubbakcemile3hoşbuldum hurremcım benımde aynen dönerken acılı bır sekılde catur cutur sesler gelıyo:CüvCüv:

GÜnaydın kızlarr

emelcİm kuzucuĞunu gÖrmÜŞsÜn gÖzÜn aydın maŞallah tombİŞ olmuŞ :)

derİncİm sanda kolay gelsİn boya badana zor İŞ yorma kendİnİ kendİmden bİlİyorum İŞİn ucundan tutayım dedİm geÇen ay belİm baŞım tutuldu

hÜzÜncÜm hoŞgeldİn sende yokluĞun hİssedİldİ valla sensİz pİjama gecelİk muhabbetİ olmuyo :)

bu arada benİm bacak aramdan gecelerİ saĞa sola dÖnerken kÜtÜr kÜtÜr ses gelİyor kızlar ya varmı bÖyle bİŞey yaŞayan

canım çok teşekkürlerr bütün bebişlere maşallahhh :nazar:
benim hiç öyle ses gelme olmadı ama bacaklarım acayip uyuşuyoo... uykudan uyuanıyorum bazen o kadar yanii... kafamçokkarıştı
dr una bi sor istersen cnm neden olabilir acaba???

merhaba hanımlar.
beyaz melegın yıne kasılmaları olmus.:çok üzgünüm:
insallah bıran once kasılmaları gecer aramıza gelır.
hüzüncüm hosgeldın canım.Şeniz
acıkcası artık hepımız bırseylerden korkar olduk.:1shok:bende sureklı kendımı takıp edıyorum bu aralar.:1no2:
magnezyum ılaclarınızı ıcmeyı ıhmal etmeyın kıslar.kramplar,kasılmalar vs. önlemek ıcın iyi geldıgını biliyorum.fisfisfis

yok sweetcim öyle taa içe kadar bastırmadım az ittirdim
birde kesenin içinde su varya o koruyor diye düşünmüştüm

TABİKİ KORUR.
MERAK ETME .BENDE BAZEN AŞKA GELİYORUM.KARNIMI TUTUP KIZIMMIŞ GİBİ SIKASIM GELİYOR.YERİM BEN ONU YER,ZATEN EŞİM KIZIM GELİNCE DİKAKTLİ OL ANNEN SENİ YİYECEK KORKARIM DİYOR:))))

benimm bebeğim de dün çok yaptı bi köşeye çekilmeyi orası o kadar sert oluyor kii.. anneme söyledimm yorulduysan ondan olmuştur dedii.. yorulduğunda karnımız daha çok sertleşiyormuşş... bende bebeğim poposunu dayadıı öylee duruyoo diyorum sonra gülüyorum kendimeee..
ya dün beni ne güldürdü.maskara.
önce tık tıkıt ıtk vurdu.seyredyorum.sonra vuduuğu gitti toplandı.ben gülemeye başlayınca açıldı.
ben susunca tekrar tık tık .... kızım deidm sakın ha kapıalra vurma 71 gün var en az raaht dur.
bu defa acalesi varmış gibi bir koşturmaca ,karnım şekilden şekle giridi.ben artık kahkaha atmaya başaldım deli gibi.
ay ben onu yerim yer
ya allah koruusn maşallah yavrukuşlarımzıa

]

eyetkiner canım inş olmuştur okadar kızm:emir_bebek:
tabii canım nasıl olsa 1 gün farketmez aynı günlerde olacak inşalkisalkisalkis
canım sende inşallah güzel bir hadtane bulursun izmirde ben çınarlıyı çok istiyorum aslında ama galiba 4 milyarı buluyormuş maddi durumum elvermez zaten sürekli tedavilerden dolayı tüp bebeklerden hala borç ödüyoruz bende normal sezeryan olacağım kısmetse dr umdanda çok memnunumdelikafadulden

merhaba hanımlar.
beyaz melegın yıne kasılmaları olmus.:çok üzgünüm:
insallah bıran once kasılmaları gecer aramıza gelır.
hüzüncüm hosgeldın canım.Şeniz
acıkcası artık hepımız bırseylerden korkar olduk.:1shok:bende sureklı kendımı takıp edıyorum bu aralar.:1no2:
magnezyum ılaclarınızı ıcmeyı ıhmal etmeyın kıslar.kramplar,kasılmalar vs. önlemek ıcın iyi geldıgını biliyorum.fisfisfis

hoşbuldum canım benımŞeniz

hürrems çok sağol canım evet yaaa yapmak istediklerimi yapamıyorum uzanamıyorum birde ağrılarım var çok korkuyorum zaten bakalım annem kayınvalidem eşim bişeyler yapacaklar artık bende bazı şeylerin ucundan tutacağım mecburen

X