2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

anladım canım kent e göre fiyatı daha uygunmuş... hayırlsıı bakalımm nolcaz... :ecrin_bebek:

aslında bizde daha karar vermedik
anlaşmalı olduğu başka hastanelerde vardır doktorun
sormadım 2 hafta sonra gidicem
ozaman konuşucam bakalım karar vericez bişekilde:CüvCüv:

aslında bizde daha karar vermedik
anlaşmalı olduğu başka hastanelerde vardır doktorun
sormadım 2 hafta sonra gidicem
ozaman konuşucam bakalım karar vericez bişekilde:CüvCüv:

anladım cnm... hangisi uygunsa orayı seçersiniz artıkk.. bende salı günü yaşam hastanesine gidicem bakalım orada nasıl bişeyle karşılaşıcamm... bende bu şans varken.... delikafadulden

eyetkiner ve sılacım gecmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler..

melege uzuldum, inş atlatıcaktır ama..:KK43:

eyetkinercim 7000 ytl yi ilk senden duydum sakın yapma zaten yapmazsın bunlar nie böle abartıolar fiyatları anlamadım, kuş mu konduruolar yada swet in dediği gibi sıfırdan cocuk mu yapıolar töbe töbe..sinir bozucu seyler..

bugün öglen şükür artık gelio kızımın beşiği ve yatagı..artık düzenlerim ve kendi bavulumu hazırladım cuf cuf esk e gidicis..ordan takip ederim forumuda..

ilsucum mümkün mertebe bastırıken cok zorlama çok kırılganlar su an..dikkatli sev annesi kızçeni:)

sert mi yumuşak mı diye :))) canım ne bilim tik oldu artık kasılma oluyor gibi geliyor bende kontrol ediyorum
inş bebeğin biyerine gelmez:))

ılsucum kasılmayı anlamak ıcın bastırmana gerek yokkı :))
elını hafıf dokundurdugunda top gıbı bı yere toplanıyo bebek ıste bu kasılma

Valla benım kızımda Çok yapıyor bu top gııb brı kÖŞeye Çekılmeyı.
Ve yaparken ben her harekteını aĞır Çekım gıbı ıÇımde kıvrılmasını hıssedıyorum.ama sonr ÇÖzÜlÜyor .
Bunlar doĞum kasılması deĞıl dıye dÜŞÜnÜyorum.
ÇÜnkÜ,daha Önce anne olmuŞ olanalr karınımın Şeklınden anlıoyor bak orayageÇmıŞ.bak kaısldı dıye.
ınŞallah zamanında gelır defnem ,mıs kokulum
ama bugÜn hastane Çantası ıÇın son detaylara bakacaĞım.
Çorap -terlık-sabahlık -gecelık-ıÇ ÇamaŞırı-onları tamamlamam lazım.
ınŞallah.
Daha bakıyorum ama korkmaya baŞladım anı bır Şey olur dıye

kızlar beyaz melek mesaj çekmiş sancısı ve kasılmaları artmış 2 saattir hastanedeyiz diyo yatışı yapılmış bi kaç gün hastanede kalması gerekiyomuş hepinizin duasına ihtiyacım var diyo :Saruboceq: allah yardımcın olsun melekcim dualarımız seninle sende öyküde iyi olacak inşallah hiç tellaş yapma tatlım bekliyoruz yine aramıza a.s.

ayy canım benim çok geçmiş olsun meleğim
dualarımız seninle
inşallah en kısa zamanda iyi olup döneceksin buraya
sen bence bu aralar biraz fazla yoruldun o yüzden kasılmaların arttı
senin yerine gelecek olan kıza falan iş öğretmeye çalıştın bu halinle doğal olarak yoruldun
kafanı dinleyemedin bi türlü ama bak biraz dinlenince toparlayacaksın canım merak etme sen :teselli:

inş bebişime bişi olmamıştır artık yapmayacağım :KK43:

İLSU ÇOK BASTIRMAMŞISNIDR EMİNİM.
KORKMA
ESKİ ANNELER ELİNİ BACAĞINI YAKALYIP TUTUYORMUŞ.
HATTA GÖRÜMCEM ELİMLE SIKIYORUM YETER OYNAMA DİYE DİYOR.AŞIRI HAREKETLİ İDİ HALA DA ÖYLE BEBEĞİ.HİPER GİBİ YANİ.
KORKMA AMA YİNE DE ÇOK BASTIRMA :i)) ANNESİ

eyetkiner ve sılacım gecmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler..

melege uzuldum, inş atlatıcaktır ama..:KK43:

eyetkinercim 7000 ytl yi ilk senden duydum sakın yapma zaten yapmazsın bunlar nie böle abartıolar fiyatları anlamadım, kuş mu konduruolar yada swet in dediği gibi sıfırdan cocuk mu yapıolar töbe töbe..sinir bozucu seyler..

bugün öglen şükür artık gelio kızımın beşiği ve yatagı..artık düzenlerim ve kendi bavulumu hazırladım cuf cuf esk e gidicis..ordan takip ederim forumuda..

yok cnm 7000 tl çokk gitmem oraya asla... walla bende anlamadım ayrıcalığı ne oluyoo daha çok ilgi ve otel kalitesi sanırım bu kadar para eden... neyse cnm bakalım allah karşımıza iyilerini ve hayırlılarını çıkarsın..
bebişinin beşiği geliyomuşş ne güzelll sanırım ilk çantasını hazırlayan sen olacaksın benim de bebeğiin beşiği geldi ben park yatak aldım ama kurmadım toplu bi halde duruyoo hala mayısın sonunda yaparım diyorum geç olmaz dimi...

gunaydın guzel anneler
ben ozel bı hastanede duzde kontrollerımı devam ettırıyorum carsamba gunu dr.daydım
hastanede de 210tl normal 310tl de sezeryan hersey ıcınde olduğunu soledılere
23nısanda gelken zamla beraber bu fıatlar gecerlıymıs daha oncesı ıkısındede 60tl daha ucuz
sızın fıyatlar benı oldukca sasırttı

yok sweetcim öyle taa içe kadar bastırmadım az ittirdim
birde kesenin içinde su varya o koruyor diye düşünmüştüm

benım ıkıncıbebeğim olduğu ıcın kızımın yatagının kenarlarını cıkarmıstık genc yatağı olmustu sımdı dun onları gerı taktık ablasına da yenı yatak aldık kızım sbh gordu yatagı nasıl svınıyor sallıyor falan ıcınıde yavas yavas hazırlamayı dusunuyorum
bende daha hıc alıs verıs yapmadım haftaya baslamak ıstıyyorum artık

benimm bebeğim de dün çok yaptı bi köşeye çekilmeyi orası o kadar sert oluyor kii.. anneme söyledimm yorulduysan ondan olmuştur dedii.. yorulduğunda karnımız daha çok sertleşiyormuşş... bende bebeğim poposunu dayadıı öylee duruyoo diyorum sonra gülüyorum kendimeee..

yok cnm 7000 tl çokk gitmem oraya asla... walla bende anlamadım ayrıcalığı ne oluyoo daha çok ilgi ve otel kalitesi sanırım bu kadar para eden... neyse cnm bakalım allah karşımıza iyilerini ve hayırlılarını çıkarsın..
bebişinin beşiği geliyomuşş ne güzelll sanırım ilk çantasını hazırlayan sen olacaksın benim de bebeğiin beşiği geldi ben park yatak aldım ama kurmadım toplu bi halde duruyoo hala mayısın sonunda yaparım diyorum geç olmaz dimi...

İnş çok iyi b dr ve hastane bulursun tatlım biliosun bende mayıs itibari ile başka dr ve hastaneye geciorum inş memnun kalırıs ..artı bu geciceğim dr bana kusura bakmayın 7. ayda ve sonrası gebelikleri takip etmiorum dedi.bende durumumu anlattım sonra olabilir gelin görüşelim dedi.Aynı zamanda nilayın dr u..hayırlısı bakalım..

Evet hastane cantamızda b pijama , bebek bezi ve bakım ürünleri eksik.onu da yük yapmıycam esk ten temin edicem inş.Havuzluhandan ve şarkhandan temin etmiştim bu hafta.Hatta mevlüt sekerlerini yapıorum hala oturdugum yerde:))

Senin park yatak da hayırlı olsun tatlım güle güle kullansın ibrahim egen..:)mayısın so nuna bırakma bence..gerçi eşin düzenlicektir ama hazır olsun..:)heyecan işte bizimkisiii..kaydirigubbakcemile5

gunaydın guzel anneler
ben ozel bı hastanede duzde kontrollerımı devam ettırıyorum carsamba gunu dr.daydım
hastanede de 210tl normal 310tl de sezeryan hersey ıcınde olduğunu soledılere
23nısanda gelken zamla beraber bu fıatlar gecerlıymıs daha oncesı ıkısındede 60tl daha ucuz
sızın fıyatlar benı oldukca sasırttı

nazlıcım istte kalıp doğum yapsaydım dr artı hastane masrafım medicana da 2300 e gelicekti.esk te bulduum özel hastane 350 ytl artı gecelik 45 ytl yatış masrafı dedi..şaşırdım neden siz bu kadar ucuzsunuz diye.fisfisfis.anlıycagın istte fiyatlar özellerde çooook değişken..heryerdede böle sanırım..

X