2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

O dediğinden banada oluyo canım sanki aşağı düşecek tutmasam gibi hissediyorum baskı yapıyo sanırım öyle durumlarda idrar kesesinin üzerinde oluyorlar..

2 gündür boyle ama 2 günde 15 hareket iyimi yahu :1shok:

canım sımdıye kadar bebegımın hareketlerını hıc saymadım ama 15 hareket oyle cokta az degıl.
onemlı olan hareketlı olması degılmı?
benımkı mesela sabahları pek hareket etmıyor.ama aksamları hareketlı.
sanırım yerlerı daraldıkca hareketlerı bıraz azalıcak.

Kızlar bişey sorucam az önce lavobodayken bi akıntı geldi benden yaww biraz iğrenç olucak ama böyle sahlep gibi süt gibi bişey ve baya çok geldi sizdede oluyomu böyle..
menekse benden de gelıyor o akıntıdan.
ben gecen hafta sırf bunun ıcın kontrole gıttım.doktor fıtıl verdı enfeksıyon olabılır dedı.
takıp et bakalım eger fazlalasırsa yada ne bılım hergun olursa doktoruna danıs.

işte heralde o zaman dönmüşmü oluyo ne bende akşamları 40 dk kadar yürüyorum yemekten sonra sadece dün çok yordu beni 1 hafta evel öğlen çıkıp yürüyorum o zman daha çok yoruluyordum sanırım güneş sıcak doğru nefes alıp verememek etkiliyor ve ağrı oluyo

mayıs anneleride doğurmaya başlamış . haziranda bizde dökülecez galiba yavaş yavaş .zamanlı gelsinler inş. çok erken olmasın :ecrin_bebek:

Saolunnn kıslar düşüncelerinis için ben bu haftamı tamamladım cok sükür, doktorumada sesli mesaj bıraktımmm bakalım ne dicek bence cok fena kızıcak ama :1no2: Sizi cok öpüyorum kendinize ve güzel bebeklerinize iyi bakın, pazartesi görüşmek üzereeeeee insallahhhh.... HAFTAYA 4 GÜN ıŞ GÜNÜ SORA RESMı TATıL :sm_cool:

aynısı bende de oluyor canım.
endıselenme.
bız daha 7.ayda boyleysek son ay hıc kıpırdayamıcaz sanıırm.delikafaduldendelikafadulden

çok geçmiş olsun karencim ucuz atlatmışsınız enfeksyon nelere yol açacakmış ALLAH korusun

karen çok geçmiş olsun .dikkat et r bol bol dinlen .

karen canım çok geçmiş olsun tatlımm şükür geldin iyi olmana sevindim bol bol istirat etŞeniz

Karen geçmiş olsun cnm Allah tamamına erdirsin hepimizi inşallah..

CANIM BENİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DİKKAT ET KENDİNE:teselli:

ay allahım ben 3 temmuzum yani eğer erkne olursa ilk haziran da doğruan ben olurum
inşallah 7 temmzu olur?
yada 3 temmuz
hayrılsı tabi hakkımzda

teşekkürler sibel25 geçmiş olsun dileğin için ..:)

Kızlar ...nilay ayın 27 sine kadar izinliydi işyerinden kaynının düğünü var, telde görüşmüştük.Durumu iyiydi ve 12 hazirandan sonra sezeryana girecekmiş.Bilginize...

Melekçim sanada geçmiş olsun daha yeni okuyabildim, sendede bana benzer durum olmuş, neyseki atlattın ız öykücüğede maşallah canım..çook dikkat et kendine..

karencim kızçen kocaman olmuş maşallah canım tombalaklar geliyo yuvarlana yuvarlana süperrr

benimde normal doğum 4 temmuz gözüküyor bakalım nasıl olacak ayy sona yaklaşıyomuyuz ne nisanda bitti şaka maka :1shok:

evet ya bunlar iice tombişlio yani hızla..tabi bizde yuvarlanaraktan yuruyebiliorus artık:)

benimde normal doğum 4 temmuz gözüküyor bakalım nasıl olacak ayy sona yaklaşıyomuyuz ne nisanda bitti şaka maka :1shok:

evett çok az kaldı
bizde babamızla sabırsılanıp duruyoruz doğ artık bebeğim diye oğluşumun kafasını şişiriyoruz
yakında dayanamıyacak erkenden fırlayacak kaydirigubbakcemile3
zamanında gelir inşallah kuzularımız doğum tarihi belli olmaz
38 haftadan sonra başlarız doğurmaya hayırlısı sağlıklı gelsinlerde önce sonra farketmez

kızlar çok saolun ya içimi rahatlattınız valla bende diyodum bendemi bi gariplik var acaba diye üstelik bu ikinci bebişim daha tecrübeli olmam lazım ama biri birini tutmuyomuş demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…