2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayy canım benim yaaaasenağlama

İnşallah geçecek meleğim bunuda atlatacaksın ve öykümüz zamanında gelecek:Saruboceq:

dualarımız seninle canımmmm:1hug:

dilaracım çok sağol tatlımŞeniz

ayy canım benim yaaa nasıl merak ettik seniiiibenneyaptımki
çok şükür ki şimdi iyisin
dikkat et kendine canım şunun şurasında ne kaldı kiŞeniz

inşallah melek de biran önce normale döner:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hepinizi öpüyorum kızlarŞeniz

melekcimm gecmis olsun canimmm... rabbim en kisa zamanda normale donmeni nasip etsin.. oykumuzu ve seni korusun ins.

herkese gunaydın guzel hafta sonları
beyaz melege cok gecmıs olsun ınsallah bır an önce duzelır öykuyede onada bısey olmaz:Saruboceq:
malesefkı bu haftalarda cok dıkkatlı olmamız gerek dunden berı benımde kasılmalarım var sınırlerım bozuldusenağlama
bugun doktora gıdıcem ınsallah hersey yolundadır :Saruboceq:
nazarmı olduk bız ya herkezın basında bı dert allahım sen bıze yardım etsenağlama

herkese günaydın kızlarrrŞeniz

hüzün canım hoş geldinnnnŞeniz doktoruna şikayetlerini anlat karın ağrınında olduğunu inşallah bişeycik olmucak zamanında gelcek kuzular:Saruboceq:

aaaaaa
ben düzeldi sanmıştım.
inşallah hayırlı haberleri gelir.
acaba neden bu kasılmalr geliyor ki.
karenin sebebi enfeksiyondu.
meleğin sebebi ne acaba ?
dilara allah yarıdmısı olsun.
görüşürsen iletirisn canım.
çok geçmiş olsun.
allahtan izne ayrıması için zamanında harekete geçilmişti.

günaydın güzell anneler ve tatlı bebişlerr...
geçmişi okudum geldimm...

canımm karencimm çok geçmiş olsun şimdi iyi olmanıza sevindim cnm.. bol bol sıvı alman lazım ve yat dinlen cnm...

Swethome tatlım ilk doğuran muhtemelen ben olucam canım çünkü 19 haziran doğum tarihim..

hadii maşallahhh ben temmuz un ortalarında doğururum herhalde.. sezeryan derlerse haziran sonu olurum.... :)))))

benimde normal doğum 4 temmuz gözüküyor bakalım nasıl olacak ayy sona yaklaşıyomuyuz ne nisanda bitti şaka maka :1shok:

walla nisan da bitti mayıs veeee hazirannn.... haziranda son telaşlarr çabuk geçer diye düşünüyorumm... hepimizin hakkında hayırlsıı olsun..

canımmm yaaa kıyamam....
melekcimm çok üzüldüm cnm inşallahh en kısa zamanda aramıza tekrar döneceksin.. dualarımız sen ve kızın öykü için....

ben dün dr a gittimm bu arada....

bebeğimi gördüm hasret giderdimm... o kadar çok özlemişim ki bakmaya doyamadım..

bebeğim canım oğlum tam 1259 gr olmuş dr um haftasıyla uyumlu dedi... herhangi bi sorun yok dedi.. yeni haplar verdi bana.. demir ve vitamin haplarımı değiştirdi... doğum işini konuştum nasıl olacak diye kent hastanesinde gidiryormuş doğuma sadece orası da özell bi hastane.. arkadaşım orada doğum yapmıştı ve yaklaşık 7000 tl vermişti.. geçen sene. onun için bu dr uma son gidişim oldu....
bakıcazz artıkk önümde 1 ay kadar var napimm yaa bulucaz elbet bi hastane....

maşallah canım oğluna çok güzel büyümüş annesi inşallah iyi bi hastane bulacaksın canım moralini bozmaa sakınnŞeniz

herkese günaydın kızlarrrŞeniz

hüzün canım hoş geldinnnnŞeniz doktoruna şikayetlerini anlat karın ağrınında olduğunu inşallah bişeycik olmucak zamanında gelcek kuzular:Saruboceq:

hosbuldum dılosum bu sefer not edıcem sıkayetlerımı
tek korktugum sey kasılmalarım dun cok fazla oldu cok korktum ınsallah bugun duzelır:Saruboceq:

günaydın kızlar
ya evet ne olduysa bu 2 haftadır oldu bende anlamadım herkesde bişey var
bendede bazı sorunlar var ama 2 hafta sonra belli olacak
anlatıpta moral bozmak istemedim daha fazla
neyse melekcimede çok geçmiş olsun
inşallah biran önce normale döner

canım ya eytekiner allah sana hayırlı bir doktor gönderisn artık.çok para sitemişelr ya 7,000 ytrtl.sanki çocuğu doğurtmuyorlar da onlar yapıyorlar sanki sıfırdan.
tövbe allahım ya
çok gerçketen çok emel.
allah yarımcın olsun.

maşallah canım oğluna çok güzel büyümüş annesi inşallah iyi bi hastane bulacaksın canım moralini bozmaa sakınnŞeniz

sağoll tatlımmm yok yok üzmüyorum artık kendimi bi şekilde dr da hastanede bulucamm.. hiç bulamazsamm istanbul a gidicemm annemlerin yanına napimm... kendimi ve bebeğimi üzmeye değmez..

hosbuldum dılosum bu sefer not edıcem sıkayetlerımı
tek korktugum sey kasılmalarım dun cok fazla oldu cok korktum ınsallah bugun duzelır:Saruboceq:

hüzüncümm bence de not et... inşallahh herşey yolunda gider cnm.....

evet cnm haklısın kesinlikle çook....... zaten tedavim için çok para harcadım bi de sigortam dan faydalanamadım onda da en azından doğumda yararlanayım..

bencede tatlım okadar paraya yazaık günah istanbul da ne iyi ne güzel hastaneler var hemde uygunada yapabilirsin hem annende burdaymış ben senin yarında olsam buraya gelirdim doğumdan sonrada kendine geldiğinde bebişinle evine dönerdin tatlımmŞeniz

Günaydın anneler....
ACıL YARDIMMMM....
Saçımı boyayacağım hamillelikte ilk kez olcak daha önce hamile kalmadan önce boyattım...
Boyatan var mı saçını?
DOktorumu aramak istemiyorum sabah sabah.... Acil cvp :?

ne kadarda güvenli deseler ben boyatmıyorum benimde boyancak ama beklicem zaten şurda 2 ay var bence riske girme derimgamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…