2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Bizim burası çarşıya çok yakın zaten cadde üzerinde yok ama bi üst caddede var cumhuriyet cd. çarşı girişinde falan hoş şeyler var.Ne güzel kayınvalide oluyo anneciğin Allah bozmasın canım

Ya annecikte girmiyo uzun zamandır umarım iyidir,arada bi girip haber verin kızlarrr iyi olduğunuzu bilelim

Ya kıslar bisi sorcam ben 2 gece önce gerinmişim sanırım uyurken bi şekil göbek deligim ve hizasında acaip bi acıyla uyandım krampa benzer 10 dk. sürdü kesintisiz sora gecti sızmışım o sabahtan beri ki bugün 2.günü olcak bebegim toplam 15 kere ya vurdu ya vurmadı ki benimkii inanılmaz hareketliydi gece gündüz, sizce uyurken bilmeden ona zarar vercek bis yapmıs olma ihtimalim varmı?

arkidişler bu rahim açılmasını biz evden anlayamazmıyız ki belirtisi yokmu acaba :1shok:bendede idrar enfeksiyonu var .kasık ağrısı oluyo dün iki büklüm kaldım ben hep bebek dönüyor dönünce oluyo diye düşündüm o ağrı oluıncada sık tuvalete çıkıyorum.

canım en ufak hissettiğin hareketler bile bebek hareketi olarak algılanıyor yani harehet ettiyse telaşlanıcak bir durum yok demektir sen takip etmeye çalış canım artık kocaman oldular lıngır lıngır oynamıyolar her geçen gün azalıcak hareketleri rahat ol takip et canım

sanmıyorum canım sabahları uyanırken o hatayı bende yapıyorum 3 veya 4 kez yaptım sonra acıdan kitlenip kaldım ama bebekte bi sorun olmadı hem artık bebeğin büyüdü tekmeleri daha az hissedersin bundan sonra kayma ve hareketler daha güçlü oluyor tekme atacak kadar ayağını kaldırabiliyomu bakalım annesi yer kaldı mı kuzulara büyüdükçe sıkışıyorlar :)

Zuzum benim göbek deliği ve çevresi normaldede acıyo fazla dokunmuyorum sanırım göbüşlerimiz büyüdüğü için gerildi iyice,sen bilmeden gerindiysen oda üstüne gelmiştir acının.Kıs 15 kere az mı bakiim ne güzel işte vuruyosa hiç hissetmesen endişelenirdik ama bence şüphe edecek bişey yok canımcım :1hug:

Ya cnm banada oldu bikaç kez ters harekette bi acı ama doktor bana onun kas gerilmesi olduğunu söyledi bebeişin oynadıysa problem yok benimkide çok aşırı hareketli ama bazen çok durgun olabiliyo.. Dert edecek bişey yok cnm ama tabii için rahat edecekse kendi doktorunada bi sorarsın..

zuzum zarar vermiş olacağını düşünmüyorum. artık yerleri de daralıyor çok sıkça dönemezler .ama 15 hareket iyi yani .dr lar 10 hissedilen hareket yeterli diyorlar .
içini ferah tut.

Ya yok benimki cılgın gibi hareket ettigi icn bi anda kesilince korktum, cunku normalde 1 saatte 15 kere hareket ederdi nerdeyse simdi o kadar azaldı ki, 1 günde bıcak gibi kesildi ordan kıllandım acaba ben mi yaptım ki didimmmm

çok geçmiş olsun canım sonucunun iyi olmasına sevindim inşallah tekrarlamaz

,
bebişin kıpraşıyomuş işte baksana millete derken sende ister istemez evhammı yaptın yoksa kız

Ya ben zaten teselli ederim ama acaipte etkilenirimmm, rüyama falan girerrr :1no2: Simdi ben kendimi biliyorum psikolojik heryerim agrıcakkk bana cidden bi alkış bu konuda cok evhamlıyım coookkk, bi de olumlu evhamlılardanımmm daha komik durumum yane, hem agrıtırım psikolojik hemde olumlu düşünürümmmm alkisalkisalkis

annelik işte evham yapıyoruzdur zuzuu bazen oluyo az haraket ediyo bazende yerinde duramıyuor sanki tünel kazıyor kaçmak için diyorum ben olmazzz temmuza kadar izin yok kaçamazsın diyorum ama nafile çok yoruluncada oynamıyor oda yoruluyor heralde

Kızlar bişey sorucam az önce lavobodayken bi akıntı geldi benden yaww biraz iğrenç olucak ama böyle sahlep gibi süt gibi bişey ve baya çok geldi sizdede oluyomu böyle..

kızlar bende artık tekme gibi hissetmiyorum hareketleri sadece kayma olyor göbeğimin şekli değişiyor

Kızlar bişey sorucam az önce lavobodayken bi akıntı geldi benden yaww biraz iğrenç olucak ama böyle sahlep gibi süt gibi bişey ve baya çok geldi sizdede oluyomu böyle..

valla ona normal diyo doktorlar sarı olursa ve kötü kokarsa iyi değilmiş

anlaşıldı herkes idrar yolu enfeksiyonu geçiriyo birde kış hamileliği geçirdik büyük ihtimal ayakları hep üşütük şimdi çıkıyo ceremesi

şuan forumda olan arkadaşlar ya bişi soracam bende
ben ne zaman dışarı çıksam bebek aşağıya felaket bi baskı yapıyo ve yeri geliyo fırlıcak zannediyom
bide öle olunca hem idrarımı sıkıştırıyo hemde yürütmüyo
bu normal bişimi

kızlar bende artık tekme gibi hissetmiyorum hareketleri sadece kayma olyor göbeğimin şekli değişiyor

ben de de
bir tepecik oluşturyor.
sonra orada kayma giibi yavaşça uzaklaşıyor
ama dün resmen yürümeme engel oalcak kadar kastıbir köşeye deli oldum.
sabahta melek analtınc aeyvahh dedm ama inşallah bri şey yoktur

zuzuuzuzz klava:klava:klava:

bak kızımız belki dinlenmke sitiyor aaaaaaa
ama çok telaş ediyorsan doktoruğuna bir ulaş ve bzie haber ver olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…