2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar birde birkaç isim sormak istiyorum size düşüncelerinize ihtiyacım var.
çağla
damla
gamze
ceren
ne düşünüyorsunuz,sizce hangisi?

allah analı babalı büyütsün canıminşalah bizde senin gibi meleklerimizi sağ salim alırız kollarımıza.

melekcim geçmiş olsun umarım herşey yoluna girer.bende de arada bir karnımda bir sertlik oluyo sonra o sertlik kayıyo sanki kızımın kafası falan herlde dyorum sizde hissediyormusunuz

ya aslında benimde öle oluyo helede yolda yürürken bianda bi sertleşiyoki yürüyemiyom bile bende diyom gene ayaklandı benim minnoşum acaba ölemi bölemi

cnm aynen ole bızede herkes sorup duruyor bızde hıc bısey bulamıyoruz esıme acele etmek ıstemıyor.
kızımızda da ole yapmıstık ve bebek bır ıkkı hafta ısımsız kalmıstı :)

.......

selam kızlarr ve tatlı bebişleriiiŞeniz

dün hiç giremedim malum tatildi bizde evde durmadık-tatlicadiarzu-

bugünde ancak işi bitirdim biraz sildim süpürdüm annem gelecek bi size bakayım dedim merak ettim şimdi okuyabilirsem annecim gelmeden bi geçmişe bakıcam karen ve meleği çok merak ediyorummmmmmm inşallah iyi haberlerle dönmüşlerdir :Saruboceq:
inşallah hepiniz ve de küçük kuzucuklar da iyidir canlarımmmŞeniz

cnm aynen ole bızede herkes sorup duruyor bızde hıc bısey bulamıyoruz esıme acele etmek ıstemıyor.
kızımızda da ole yapmıstık ve bebek bır ıkkı hafta ısımsız kalmıstı :)

ya valla bu gidişle öyle olacak gibi ne zormuş isim koymak,eşimle 5 yıl flört ettik sağolsun hiç isim muhabbeti açtırmazdı zamanı gelince koyarız diye öyle geçmişten gelen bir tercihte yok eşim cerene bayağı ısındı ama çok mu kullanılıyor diye kararsızım,son favorimde çağla bakalım görcez:ecrin_bebek:

kızlar yaa o kadar çok var ki zaten başını bulamadımmm:1no2:

haberi olan varmı melekten ve karenden lütfen yazın biliyosanız benneyaptımki

zuzum ve diloş nerdesinizfisfisfis

hoşgeldin demet melek burdaydı biraz önce başlamış işe ilaç alıyormuş iyiymiş şimdi ama keyfi yok morali bozuk kolay değil tabi yaşadığı stres

Canım çağla ismini bende çok severim kulağa çok hoş geliyor.Bizde hala isme karar veremedik maalesef :). Soranlarada bulamadık diyorum,bazen hoşuma giden isimleri söylüyorum birine muhakkak burun kıvıranlar oluyor o zamanda canım sıkılıyor şimdi hiç söylemiyorum o yüzden.

Hepinize tünaydın bu arada hayırlı cumalar,melekcim geçmiş olsun aramıza dönmene sevindim :1hug:

hoşgeldin demet melek burdaydı biraz önce başlamış işe ilaç alıyormuş iyiymiş şimdi ama keyfi yok morali bozuk kolay değil tabi yaşadığı stres

hoşbulduk canım teşekkür ederim kolay değil tabi ama bozma moralini meleğim herşey çok güzel olacakŞeniz

annem geldi kızlar görüşmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…