2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

süprizzzzz
hoşbulduk canım teşekkür ederim kolay değil tabi ama bozma moralini meleğim herşey çok güzel olacakŞeniz

annem geldi kızlar görüşmek üzere

hoş geldin kaçakk seniinaniknanik melek iyi biraz tabiki stres yapıyo ister istemez ilaç kullanmak zorunda kaldığı için öylene kadar arada giriyodu herhalde işleri yoğunlaştı karenden bizde haber alamadık girmedide bende merak ediyorumCADIARZU ben turp gibiyim sadece kalçamda bi ağrı var arada gelip gidiyo ona sinirleniyorum-tatlicadiarzu-

sen nasılsın canımm neler yaptın nereleri gezdin dünnnnnkaydirigubbakcemile2

Canım çağla ismini bende çok severim kulağa çok hoş geliyor.Bizde hala isme karar veremedik maalesef :). Soranlarada bulamadık diyorum,bazen hoşuma giden isimleri söylüyorum birine muhakkak burun kıvıranlar oluyor o zamanda canım sıkılıyor şimdi hiç söylemiyorum o yüzden.

Hepinize tünaydın bu arada hayırlı cumalar,melekcim geçmiş olsun aramıza dönmene sevindim :1hug:

ay demekki hep aynı şey oluyo bir arkadaş güzelim ceren ismine aman çok varda c harfinden başka bişey olsunda diye söylendi, gıcık şeyler diyesin geliyo bende çok konuşmuyom artık

Kıslar selam işlerim vardı geçmişide okudum geldim
Melekcim canım ilaçlarını düzenli al umarım anlık bir durumdur canım dinlenmene bak yorma kendini stres yapma canım vakti zamanında gelsin öykü kızçemiz inş..
öykünün resimlerine bayıldım yüz göz hepsi ne güsel ne net çıkmış maşalla canımcım göbişinde çok tatlı sanada maşallah canım
comebaby canım sende bol bol dinlen lütfen inş. vakti zamanında gelir kızların fitil için doktoruna muadil sorsan belki verebilir canım ya rahat ol sende stresten uzak durmamız lazım

demresu ben Gamze isminden yana kullanıyorum tercihimi bende Gamzeyimde ismimi severim etraftanda hep güsel yorumlar almışımdır :lepi:

Yeni nete giren arkadaslar hosgeldinis ben gecmisi okuyamadım bi 5-6 sayfadır koptummm halada tam baglanamadımmmm, işim çoookkkk işimmmm çoooookkkkkk :1no2:

Bende merak ettim Karen'i .2 gün geçti inş bişeyi yoktur .
Keşke teli falan olsaydi haber alırdık kendisinden.

bebişimin muhtemelen sezeryan ya olmuştur yada olmak üzeredir .cünkü zaman gçetikçe bebeğimin gelişimi geride kalıyor,28 haftalık olunca alınacak demişti .inş sağlıklıdır onun oğluda

Ya cok kotu su telefon meselesi, herkesin en az 1 kişide teli olmalı bence, benim 3 kişide var valla...Allah korusn merak ediyorusss

GerÇekten telefon ıŞı Çok lazım.
Benım de 2 kıŞıde var.
En azıdna bırmız ulaŞabılırız.
BebıŞımden sıeyecektım ama canı Çok sıkkındı ,belkı yanlıŞ anlar dıye sÖyleyemedım.
Karenınde belkı avr dır bır arakdaŞımzıda ama ,ınŞallah akren gelrıde ÖĞrenırız

dün kendime ve kocişime pijama takımı aldım dagiden fabrika satışından çok beğenerek aldım ama resmi katalogta yok bulursam eklicem yoksa çeker koyarım
sıfır kol önden düğmeli siyah beyaz aldım koyu renk bi tane olması iyi olur dediler bi tanede tam takım mavi alıcam 3 parça oluyo yeter sanırım

hayırlı olsun gaydin.
yeter tam takım 3 olunca
hastaneen eşin kalacak değil mi yanıdna .
peki başka kimse de olacak mı?

Saolun kıslar tşkler evet çok şık şeffaf kurdela takıcam siyah güsel terlikler almam lazım şimdi
canım eşim kalır gece yanımda annemde kalabilir malum bi kadının yani tecrübeli birnin olması gerekebilir biz daha amatörüz bebek bakımında :eek:

Güle güle kullan gaydıncım bende gittim kendime aldıgım gecelik sabahlıgın renginde pijama aldım eşime bir örnek olalım diye amarenk turkuaz olunca ay gibi parlıcass ikimiz hastanede kaydirigubbakcemile3

gaydincim güle güle kullan bende gittim bugün doreminin satış mağazası var gittiğim hastanenin yakınında ama hiç güzel şeyler yoktu..

X