2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

maşallah canımm allah nazarlardan korusun

benimde şişmem yok ayakkabılarımı rahatlıkla giyebiliyorum
ama siz bende 2-3 hafta ileridesiniz belki ondandır

masallah bebişine nekadarda büyümüş tombişlenmiş annesi

Çekelimmm cnm en güselinden, kıskananlar çatlasın bırak kimseyi düşünme artık o bu ne demiş onemli diil :teytey::teytey::teytey:

Ya benim 35,5 36 olan ayaklarım suan 38 delikafadulden Cok komik bi topa çizgi çizmişsinnn gibi kaydirigubbakcemile3 Ama düzelcek geçici bi durum inanıyorum en azından doktoruma güveniyorummmm valla alırım sora bütün ayakkabı paralarımııı

Ay masallah ters bi tosuncukkkkkk delikafadulden Allah nazarlardan saklasnnn cnmmmm ama 1 ay gec bencede sen dahaonce uydur bisi gittttt delikafadulden

yaa ne bİleyİm Öyle bİŞey yok ta İÇİm sıkılıyor...neŞem yok pek.........

Melekimmm kolay seyler yasamadınnnn cok normal boyle olmannnn ama bak bugun cuma yarın haftasonu hava guselll, eşin ve sen evdesinizzz, işten cıkmaya az kaldı bi sür sey var, Öykücükkkkte üzülmesinnnnnn Şeniz

benimde şişmem yok ayakkabılarımı rahatlıkla giyebiliyorum
ama siz bende 2-3 hafta ileridesiniz belki ondandır

İlsu değiştir su avatarı yahu bende mıncıklama ve ısırma dürtüsü uyanıyo gördükce bu resmiiii -tatlicadiarzu-

Günaydın Nur ve Kikoleyimmmmmm

günaydın güzel annaler..
beyaz melek canım geçmiş olsun erken farkedilmesi çok iyi bilinçli anne olmak her zaman aksilikleri önlüyor
alalacele canım maşallah kuzucuğuna..
hasta olan annalere geçmiş olsun
benim de ayak numaram aynışişmez heralde ben pek hamilelikle ilgili sorun yaşamıyorum uykum filan hiç değişmedi
hyırlı cumalar alah dualarınızı kabul etsin
birbirimize dua edlim

melekcim kasılma olduğunu nasıl anladınız nasıl bişi ?

CANIM ZATEN BİR HAFTADIR ALT GÖBEĞİMDE Bİ DOLULUK VE BASINÇ GİBİ BİŞEY VARDI PEK ÖNEMSEMEDİM...
DOKTORA GİDECEĞİM GÜNDE DAHA SABAHRAN GÖBEK DELİĞİMİN 4-5 PARMAK ALTI VE GÖBEK DELİĞİ ALTI SÜREKLİ TAŞ GİBİ OLUYOR SANCI YAPIYOR VE BELİME DAKİKALIK SANCI YAPIYORDU..
EŞİM GELDİ İŞ YERİNE ALMAYA SONRA YOLDA ÇOK SIK KASILMAM OLDU 2 DK DA BİR FALAN...HEMEN GİTTİK DOKTORA BENİM KASILMAM VAR DEDİM........
USG DE BAKTI ÖNCE...........ELLEDİ KARNIMI ELLE MUAYNE ETTİ ÇOK SERTTİ VE GÖBEĞİMİN HİZASI TOP OLUP NORMALE DÖNÜYORDU..BAKTI BEBEK DOĞUM KANALINA GİRMİŞ BAŞINI YERLEŞTİRMİŞ HEMEN VAJİNAL MUAYNE YAPTI..........
AÇIKLIK YOKMUŞ ÇOK ŞÜKÜR RAHİM AĞZI NORMAL TERS Bİ HAREKET Mİ YAPTIN DEDİ...
YAPMADIM DEDİM..........NEYSE HEMEN ACİLE YATIŞIMI YAPTI DERUM TAKTILAR İĞNE FALAN YAPTILAR..YARIM SAAT SONRA DRUM GELDİ Bİ 15-20 DK ELİNİ KARNIMDA TUTTU KASILMALARI TAKİP ETTİ ARTIK NASIL ANLADI BİLMEM AZ ÖNCE OLDU AMA ŞU AN KARNIN RAHATLADI DAHA İYİ DEDİ...
GÜNDE 3-4 DEFA OLABİLİR AMA SEYREK ARALIKLARLA DEDİ 5-10 DAKKADA BİR RİTMİK KASILMA OLURSA HABERİM OLSUN DEDİ...
BİDE 1 HAFTA KULLANMAM İÇİN FİTİL VERDİ...senağlama

uyy canım ya çok çok geçmiş olsun Allah korusun .sen hep dinlen ilaclrını da düzenli kullan .demekki seninki sancılı olmuş birde . o fitiller çok ii oluyor .Tam zamanında farketmişsiniz .Öyküde epeyce kilo almış masallah.

evet canım zuzuuuumm bebeğimden önemli hiçbişi olamaz takmıyorum onları

ilsu evet yaaa benimde ısırasım geli,yor bebeğe baktık
alacalale maşallah bebeğine canım baya büyümüş

beyaz melek cok gecmıs olsun.
uzulmenı cok ıyı anlıyorum ama tam zamanında bunu senın farketmen doktoruna tam zamanında gıtmenız gercekten tesellı verıcı seyler.
ınslalh bır daha hıc boyle bırsey yasamazsın,yasamayız.
butun bebısler zamanında gelır ınsalllah.

kıslar bebişim:)'İcok merak edıyorum.
acaba bebegı dogdumukı?sezeryan olucaktı.:çok üzgünüm:
ınsallah hersey yolundadır saglıkla kucagına almıstır oglusunu.:Saruboceq:

kıslar bebişim:)'İcok merak edıyorum.
acaba bebegı dogdumukı?sezeryan olucaktı.:çok üzgünüm:
ınsallah hersey yolundadır saglıkla kucagına almıstır oglusunu.:Saruboceq:

sanmam canım 34 haftadan önce almıyolar sezaryana en erken 34 hafta oda çok önemli bişeyse alıyolar daha alınmamıştır muhtelemen dinleniyodur inşallah iyidir fisfisfis

kızlar herkese günaydın,maşallah bebişlerimiz büyüyo tosuncuk oldular hepsi:)
benim kızımın kilosu sizle karşılaştırdığımda genelde 50 gram az gidiyo,25+6 da 764 gramdı mesela doktorum normal diyo ama ben üzülüyorum şöyle mucizevi bir formülü varmı bebişlere kilo aldırmanın:uhm:

bebişim:) benimde aklıma geliyor ne yaptı acaba umarım erken doğuma gerek kalmaz allah yardımcısı olsun.

melekcim geçmiş olsun umarım herşey yoluna girer.bende de arada bir karnımda bir sertlik oluyo sonra o sertlik kayıyo sanki kızımın kafası falan herlde dyorum sizde hissediyormusunuz

kızlar ne güzel günlerdi hamililelik günlerim size bakıp özledim o günlerimi
sabırla merakla beklemek minik meleklerimizi şimdi benim meleğim kollarımda dilerim hepiniz sağlıcakla kavuşursunuz meleklerinize ama bu günlerinizin de kıymetini bilin derim
naz yapın yapabildiğiniz kadar kocalarınıza ilgileri toplayın üstünüze valla bebek olunca öylece kalakalıyosunuz tüm ilgi bebklere kayıyo bir süre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…