2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet zuzucum güzel günlerde çok çok güzel günlerde giyeceğimdelikafadulden inşallah canım
dün teyzem ve kızı vardı ben gösteriyorum hastanede giyeceğim diye ah ahh ne olduğunu bilmiyosun hazırlanıyosun diyolar canım çıplakmı duracam heralde alıcazkötükedihüso
sinir ediyolar insanı heralde zordur ama korkutmazsın en azından ben her acıya razıyım neler çektim dedim neyse kimse sinirimi bozamayacak dünden beridircanımı sıkıyolar ama relax olucam
hadi zuzuuum halay çekelim en iyisi onlara inat :teytey::teytey::teytey:

merhaba anneler..
hepınız ıyısınızdır umarım.
bızde bugun bır degısıklık yapalım dedık ve cicilerimizin birkacının resmını diger topıge koyduk.kaydirigubbakcemile3
hüzünün banlanmasına cok üzüldüm.:çok üzgünüm:
oysakı cicilerinin resmını degıstırmekte kı amacı cok farklıydı.:1hug:
neysekı bıran once aramıza gelcekmıs.hihoyyyt

bu arada sizinde ayaklarınızda şişme varmı kıslar?
dün ayakkabı bakmak ıcın alısverıse cıkmıstık.
normalde 37 gıyen ben 39 numarayı zor gıydım.:1shok:
moralım bozuldu bırsey almak ıstemedım.yasakkelime

canım ilk bebişlerde öyle oluyo malesefki benimde ayaklarım çok ufaktı inann 35 giyiyodum ve doğum yaptım 36 37 giyiyorum çok şükür bu bebişimde bi değişiklik olmadı herhalde 40 numaraya varırdımdelikafadulden

canım ilk bebişlerde öyle oluyo malesefki benimde ayaklarım çok ufaktı inann 35 giyiyodum ve doğum yaptım 36 37 giyiyorum çok şükür bu bebişimde bi değişiklik olmadı herhalde 40 numaraya varırdımdelikafadulden
yanı hep oyle mı kalıcak..delikafaduldendelikafadulden
ben dogumdan sonra duzelır sanıyordum.:1shok:delikafadulden

Cnm moralini bozma çünkü hepimiz aynı durumdayız ve bu çok normal benimde ayak numaram büyüdü davul gibi şişiyolar..

ben hala aynı numara ayakkabılarımı gıyıyorum Şımdılık bıŞey yok ama bende Çok duydum ayak ŞıŞmesını

yanı hep oyle mı kalıcak..delikafaduldendelikafadulden
ben dogumdan sonra duzelır sanıyordum.:1shok:delikafadulden

benimki düzelmedi ya 36 oluyo kalıbına göre 37 aldığımda oluyo ayakalrım neyseki bunda daha olmadı evlenirken 35 numara ayakkabı aramıştık gelinlik ayakkabısı var ama olanlar bile büyük geliyodu düşün yani bizde sipariş verip 34,5 ayakkabı almıştım şimdi 36 37 ben bile inanamıyorumkaydirigubbakcemile3

günaydın kızllaaar
ınş herkes iidir. hihoyyyt

Bugün dr a gittim bebeğim dönmüş.1310 gr 36.8 cm olmuş.1 ay sonraya verdi randevuyu bana çok uzun bi süre gibi geliyor ama o hafta 32.haftam oluyor kanuni izin için o haftaya verdi sanırım,neyse.Güzel şeyler söledi, şükür. kaydirigubbakcemile5 .geçmişe bakacam .

günaydın arkidişlerrr
inşallah dünkü hastalarımız biraz iyidirler
hüzünyılına üzüldüm valla neyseki
cezası azmış
bu arada benimde ayaklarım henüz normal bakicaz artık ilerleyen dönemde ne olur,
ama ilk gebeliğimde öyle bi şişiyolardıki zaten ayaklarım 39 du düşünün yani ben şrek 3 geldi diyodum kendimedelikafadulden

günaydın kızllaaar
ınş herkes iidir. hihoyyyt

Bugün dr a gittim bebeğim dönmüş.1310 gr 36.8 cm olmuş.1 ay sonraya verdi randevuyu bana çok uzun bi süre gibi geliyor ama o hafta 32.haftam oluyor kanuni izin için o haftaya verdi sanırım,neyse.Güzel şeyler söledi, şükür. kaydirigubbakcemile5 .geçmişe bakacam .
masallah bebisıne canım kocaman olmus.:nazar:

günaydın kızllaaar
İnş herkes iidir. hihoyyyt

günaydın canım
maşallah kuzuna :nazar:boylu poslu olacak desene

X