2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Sağolun kızlar hoşbuldummm.. Dün hiç bakamadım malum tatildi geçmişide okuyamadım çok fazla yawww..Özledim sizi... Artık 30 ları görmeye başladık bişey kalmadı şurda özellikle sezeryan olacak arkadaşlar için zaman belli 7-8 haftamız kaldıı..

1 ay sonramı çok geç canım yaa son zamanlarımız bebişin suyunu hep göz önünde olması lazım bakılması lazım doktorum öyle demişti bana-tatlicadiarzu-

1 ay sonrası gec degilmi cnm yaaaaa :1shok:

selam kızlar nasılsınız
inşallah herkes iyidir..
geçmişi okuyamadım henüz

Selam sibelcimmmm nasılsın?

Tamam diloşum oralara bakıyım bi de kiraz bebe var acaba güvenilir mi diye merak ettim ama CADIARZU

Günaydın. benim de hep bir ay sonra gittim doktora. bir sonraki randevumuz haftaya salı. bakalım bana ne kadar sonra gel diyecek. ama bu defa zaten en geç üç hafta sonra mutlaka gitmeliyim. çünkü izin için rapor alacağım. aslında izini hak ettiğimiz tarihte izne ayrılmayı o kadar çok istiyorum ki artık dayanmak zorlaşıyor iş ortamına. ama bebeklerimiz için bekliyoruz hepimiz. onlar doğduktan sonra onlarla daha fazla zaman geçirebilmek için.

1 ay sonrası gec degilmi cnm yaaaaa :1shok:

Selam sibelcimmmm nasılsın?

Tamam diloşum oralara bakıyım bi de kiraz bebe var acaba güvenilir mi diye merak ettim ama CADIARZU

bilmiyorumki tatlım ben hiç başka yerden alışveriş yapmadım yani eşim biraz pimpirik o yüzden alışveriş yaptırmıyo(

Günaydın kızlar
meleği şimdi okudum çok üzüldüm inş kasılmaları ilacla geçer (((
allahtan farkedip hemen hastaneye gitmişler

DÜn boynerde stork marka kırmızı bır park yatak gÖrdÜm 169 tl ıdı kumaŞı Çok gÜzeldı ıÇı de Çok genıŞtı Çok beĞendım

Günaydın kızlar
meleği şimdi okudum çok üzüldüm inş kasılmaları ilacla geçer (((
allahtan farkedip hemen hastaneye gitmişler

Günaydınn kıslarrr

bakın bu park yatak nasıl

Güzele benziyo diloşumm ama yakından bakmak lazımmm CADIARZU

DÜn boynerde stork marka kırmızı bİr park yatak gÖrdÜm 169 tl İdİ kumaŞı Çok gÜzeldİ İÇİ de Çok genİŞtİ Çok beĞendİm

Bende dün onu gördüm boynerdeee delikafadulden hatta eşime gösterdim ne güsel yahu yatagı diyeeee ama ben beşik alcammm bi an alışveriş hedefimden sapmıyım didiiimmmm :CüvCüv: Bizde graco model bi bebek arabası begendik ama cift yonlu diildi sora vazgectik

Kızlar bende mothercare de bi beşik gördüm çok tatlı ilk 6 ay için ama.. Sallanıyo ahşaptan çok şeker bi görüntüsü var ama nette resmini filan bulamadım..Sizede göstermek isterdim..

aynı şeyi beğenmişiz tatlım demekki çok güzeldi ama gerçekten de
naylon değildi kumastandı o yönünü beğendim :)
arabaları incelemedim canım ama süper seyler vardi insanın bası dönüyor onları görünce

Ben küçük ayakkabılara bittim bütün spor markalarınınnn 4 parmagım uzunlugunda ayakkabıları vardı yaaa, eşimmm sürükleye sürükleye cıkardı ama cok komik aynı yerde 4 tane hamile vardıııı kim ne sorsa bizde kulak kabartıyodukkk -tatlicadiarzu-

günaydın kızlar nasılsınız biz çok iyiyiz akşam yalnız korktum drumu aradım beyaz meleği okuyunca çünki benimde 3 gündür göbeğimden vajinal bölgeme doğru ağrı sızılarım vardı acaba kasılmamı ilaç verirmi diye drum ritmik olarak gelmiyorsa sorun değil korkma dedi idrarında yanma varmı dedi yok dedim o zaman bol sıvı al dinlen gül haftaya görüşürüz dedi ayın birinde gideceğim uffff hiç geçmedi bu ay sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…