2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sağ kalçamda tam popo üstüm:) tek bi yer yaygın değil anlayamadım nyie tek bi belge:1no2:

E kuzucun sağ taraftaysa daha cok belki o tarafa baskı yapıyodur cnnmmm, telaşlanma bence tamamıyle koca gobegimizle alakalı bi de belki yatış pozisyonumuz olabilir sag bacagının üstüne mi yatıyosun geceleri? İçinde kalmasın bi doktoruna danış istersen ama bu dönemlrde normal dicektir, sıkıntılarımız 1 degil 2 degil valla, bende cıkamıyorum işin içinden :uhm:

Diloşummmmmmm kıssss sen tam 30 haftalık olmussun bugünnnnnn 31'e girmişsinnnn ay cok heycanlııııı, 3 lü rakamlarrr geldiii delikafadulden

Diloşummmmmmm kıssss sen tam 30 haftalık olmussun bugünnnnnn 31'e girmişsinnnn ay cok heycanlııııı, 3 lü rakamlarrr geldiii delikafadulden

ciddennn ben hiç fark etmedim bugün 30 hafta olmuşummmm delikafadulden delikafadulden delikafadulden tatlımm bilmiyorumki dün gece 12 de yattım sol tarafıma uyumuşum hemen saat 6 da uyandım hiç uyanmadan sol tarafımda yatmışım sabaha kadarr çişee bile kalmamışımm:roflol:mirmirmirmir

günaydın
biz geldik.
geçmişi okumaya çalıştım.kaçırıdklaım için kusura bakmayın.
comebabay ,aman dikakt et canım.
melek sende dikaktli ol.
bunalrı okuyunca bende korkamaya başladım ,bebeğim kendini kasıyor diye düşündüğüm şeyler acaba rahim kasılması mı, neyse aklıma getirmeyceğpim.
papetlenad iib bende öğüt veriyorum ,kızıma ,
kıızm temmuzda gel annem temmuzda gel,mis kokulum,şimdi erken hayata zor yerinde başlama annem diyorum.
güzel kuzum daha 1,5 kg sun 2 katı oalcaksın en az diyorum.
oy yavrum da bana tepki veriyor.
inşallah hepimzi zamanın da sağlıklı doğumlar yaaprız.
unuttuğum yada farkedemediğim tüm hastalara geçmiş olsun.

diloş ne güzel sola yatmışsıonçbn yatamıyorum.sırt ağrıalrım çok oluyor.
solda başlıyorum, sorna düz ve sağda yada ne bilim çapraz halde buluyorum kendimi.
helede iki gündür sola yatınca minik kızım tekme atıyor bana ,dönüyorum ,sıkıştı galiba kızım diye ,
yavru kuşum sol tarafa basıyor tekmeyi ,herhalde baskı hissediyor annem ,defnem benim.yoksa ben mi yanlış anlıyorum kiii

Canım sen daha deneyimlisin ama son 3 ayda her gün bi şikayetimiz olması cok normal bu cüsse ve bu tempoyla, arada dönmüşündür haberin bile yoktur belkiii nası uyumussannnn fosur fosur delikafadulden Bende 2 gece once sagdan sola döniyim derken ani bi hareket yaptım göbek deligimin sol yanında acaip bi agrı oldu 10 dakka sora gecti ama o zamandan beri bebegimin hic abartmıyorum toplam 2 gündür 10 kere hissetmedim hareketlerini bu sabah kıllanmaya basladım aksama kadar bole giderse bi doktora gitcem aptal gibi sert bi hareket yapıp zarar vermiyim ona dyorum :1no2:

Hosgeldin swetimmmm kıs sende 30'u doldurup, 31'e adım atmıssın, benim ufaklık bıdk kaldı yanında ablaları varkennnn delikafadulden

vallahi uykum çok haififtir çıt sesine kalkarım ama bu gece cidden hiç dönmeden uyumuşumm yoksa gece en az 3 kere uyanıyorumm dönüp yer değiştiriyorum dün biraz yürüdüm herhalde yorgunluktan sızıp kalmışımnaniknanik bide tam 2 tane silikon dolgu yastıkla yatıyorum oturur vaziyette gibi ancak öyle uyuyabiliyorum yoksa nefesim kaçıyo geriyo sanki boğuluyorumm bide bu kalça ağrısı arada şiddetleniyo acaba doğuma hazırlıkmı diye düşünüyorummfisfisfis yarınmı gitsem doktora acabaa üff yaa bilmiyorumm ne yapsam 3 hafta oldu suyum felan nasıl yerindemi bide sanki hareketleri kısıtlandı gibi çok büyük hareketlerini hissediyorum ufakları artık hiç hissetmiyorum

Diloşummm valla artık son demlerimiz, 3 hafta gecmis bence git bi görün kafanda kalcaına, bende 3 haftayı gecirmem dyorum artık bi sorunum olmasa dahi kontrole giderimmm, zaten kac tane 3 haftamız kaldı ki alahın izniyleee delikafadulden Mesela benim doktorummm artık benim dedigim hicbiseye inanmıyo evhamlı oldugumu bildigi icin gel bakiim neymis diyo yalancı çobana cıktımmmmm yahu :bbo:

alemsinn zuzummnaniknanik vallahi ben okadar üşeniyorumki iyi hissetsem kendimi gitmicemde artık o masaya yat kalk çok zor oluyo:) gelçi merakta ediyorum hep nasıl oldu büyüdümü felan diyee ama artık 30. haftadan sonra zaten 2 haftayı geçirmeden gel dedi hep bakalım mecbur gidicem 2 haftada bir zaman daralıyooo sıra bize geliyoooooooooooooo heyecan basıyooo :1rolleyes:

Üşenme üşenme diloşşş bi koşu markete gider gibi gider gelirsinnn sen ne işlerin altından kalktın yahu doktora mı gidemicennnn hem bilas resim gorelim yahu yegenimizinnn hihoyyyt

Hosgeldin menekşecimmmmmm delikafadulden

yarın için gidebilirim anca randevusuz almıyo hainn doktorrr:mymeka:

Diloşşş kısss sana bişi sorcammm , sen internet üzerinden alışveriş yapıyosun dimi ben güvenemiyorum ya aceba nerelerden alısveris yaptınn sen bana gonderirmisin özelden bende sana cok güsel bi araba modeli yollarımmm delikafadulden

Ay bugünnn Asi var o diziyi de cok cok izlemezdim ama o tatlı kızı varya onunnnnn, ondan beri izliyorummm cok şeker yahuu büyümüşte küçülmüşşş konuşmalar süper, diğer pembehastası olanı sevmiyorummmm iki saatte bi cumle kuruyo

ben son kontorlum 3. haftamda gittim.doktorum erken geldin dedi.(((((
bundna sorna ki 1 ay sonra zaten inşallah bir rahatsızlığım olmazda ,1 ay sorna giderim inşallah.
ama kızımı görmek kadar güzel ne va rkiiiiiiiiiiiiii

selam kızlar nasılsınız
inşallah herkes iyidir..
geçmişi okuyamadım henüz

Bagırıp dur annecimmm bana bsi oluyo cok fenayım diye ilk seni alsınlrrrr -tatlicadiarzu- Nası yalancı cobana cıktım gör bakkkkk naniknanik

tatlımm ben şuana kadar 2 yerden alışveriş yaptım bir çok şeyler aldık ordan eşimde onlardan başka bi yere güvenmedi sorunsuz geldi bugün aldık ertesi gün elimizdeydi hepsiburada ve koysepete bu siteler link vermedin böyle yazarsan çıkar googlede zaten bilinen siteler şimdi bi tane beyendim çok harika ve ucuz park yatak ve yorumlarda güzel okudumda almayı düşünüyorum kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…