2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayy ne güzel melek ya bende çok merak ediyorum yüzlerini
seninki kadar net göremedim bi türlü haftaya renkli usg ye girecem belki görürüm ordahihoyyyt

benimkide göstermedi yüzünü çok uğraştık ama hep arkasını döndü durdu.bizimkiler öykü gibi fotojenik değil maleseffff.

QUOTE=kuzeydeniz;6489524]evet aceleci bizimkiler.geçen hafta döndü benimki sanırım, baskı hissettim karnımda hatta eşimede söyledim şakayla bu dönmeyemi çalışıyor acaba diye.bugünde dönmüş görünce şaşırdım açıkçası.ama daha dönmesi bir şey ifade etmez sanırım her an değiştirebilirler.[/QUOTE]

bencede öyle tekrar döner inşallah annesi yazın gelsinler ne güzel güneşli havalarda..
ben konşurken kandırıyorum onları sakın erken gelmeyin derdinizi anlatmak için hep ağlamak zorunda olacaksınız şimdi herşey elinizin altında diyorum :) umarım iinanıyorlardıryerimseniben

benimkide göstermedi yüzünü çok uğraştık ama hep arkasını döndü durdu.bizimkiler öykü gibi fotojenik değil maleseffff.

cihazında etkisi var sanırım net göremiyorum yüzünü dönse bile bişey anlamıyorum zaten artık bütünde gözükmüyorya doktor oynatırken bi bakıyorum kafadan hop bacağa geçmiş ben ne olduğunu anlıyana kadar başka bi yerini inceliyo o şekilde bişey anlamak mümkün mü adam da haklı birine bakıyo sonra diğerine 1 saat geçiyo

kikoleyim üzülme tatlım anneler atlatır bunları:CüvCüv:benim asıl yarın belli olacak şeker olayım şimdi takmıyorum artık çünkü sabah çikolata falan yemiştim belki ondan çıkmıştır.

evet canım cihazda çok farkediyor.benim dr.ultrasonu iyi ama benimki kıpırdak tam dr.ayarlıyor 3 boyutluya geçiyor hop benimki ters dönüyor yada yüzünü kapatıyor.olsun tatlım göstermesinler nasılsa 2-2.5 ay sonra göreceğiz inşallah yavrularımızı

ayy inşallah çok heyecanlanıyorum onları ilk göreceğim anı hayal ettikçe

ayy inşallah çok heyecanlanıyorum onları ilk göreceğim anı hayal ettikçe

aynen canım şimdiden o kadar seviyorum ki görünce naparım bilemiyorum.senin ikiz galiba o heyecan 2' ye katlanır o zamanhihoyyyt allah sağlıkla kavuştursun yavrularımıza inşallah.

gecmıs olsun canım..
dikkat et kendıne.
insallah butun bebekler vaktınde gelır.
bu arada masallah kızına kocaman olmus.
benımde bu aralar karnım patlayacakmıs gıbı gerılıyor.
acaba senınkıde oylemıydı?bende pazartesı doktora gıdecem bakalım sorucam doktora ne dıcek.

masallah bebeşine kuzeydenızcım.
bıraz tatlı ve hamur işinden uzak durman gerekıyor sanırım canım.yerimseniben

canım maşallahh çok güzel gidiyo iyi beslemişsin bebişini allah nazarlardan korusun seni ve bebeğini:1hug:

kızlar dun ızne ayrıldım bakalım ewde nasıl gecırcem gerı kalan zamanı?
dun dr. da gıttım bebeğimin bası yukardaymıs ama doner daha vaktı var dedı.1300gr.mış sızınkılernasıl?

Masallah bebişine tatlım, ay ne güsel izne de cıkmıssın artık evde otururrrr semirtirsinnn ufaklıgııı kaydirigubbakcemile3 Darısı başımıza

Cok dikkat et kendine cnm surda az bi zamanımız kaldı boyle ufak tefek seyler bize problem yaratmasınnnn, fitilin de mutlaka bi muadili vardır cnm merak etme, ohhh ne güsell haftada bir görcennn bebişlerini delikafadulden

kızım çok tatlıydı.......
1109 gram olmuş maşallah............
bende 59 kiloyum............
toplamda 6 kilo almış bulunuyorum 27+4 te...............

Melekiimmmmmmm yahuu 2 gn kayboldum ortadan neler olmussss :1no2: Geçmiş olsun cnmmm bak doktorunda normal seyler bunlar demisss, annesi sen nasıl Öykücügüne bi an once kavusmak istiyosannn, o da sana kavusmaya calısıyo ama uslu kız o söz dinler, zamanınnaaa kadar beklicekkk kaydirigubbakcemile5 Sen moralini bozmaya sakın kalkma tamammı hersey olcaına varırrr, artık son demlerimiz güzel düşünces güzel olcak herseyyy, hem annesi bakkk tombalak olmusss bu kız yahuuuu komacannn olmus sen kilo almamıssın masallah ama Öykücükkkk toplamıs herseyyiii

Oyyyy oyyy kuzeydenizzz naptın sen bitanemmm 1,5 kilo patatisiii gecmis seninkiiii :sm_cool: Masallah cnmm negüselll topiş topiş olmus resmini koysan da görsekkk topaç yavrumuzuuu kaydirigubbakcemile3

Kızımmmm Melekkk valla Öykü de resmen küçükkk melekkkkk delikafadulden Minikkk bi murunnnn, ufacıkkk bi surattt yirim onu bennn sabah kahvaltısı niyetine valla :dance:

Tüm rahatsızlanan arkadaşlarıma da acil şifalar diliyorum, yine topikimize nazar degdi bi sürü hastamızzzz varrrr :1no2:

herkese günaydın kızlarrr:1hug:

Günaydınnn diloşummmm bende bugünnn lalalala diye geldim işe malumm cuma günü yarın yine tatil diye, forumu okudum çöktüm resmennn :1no2: Sen nasılsın bitanemmm, bende çarşamba öglen acaip bi yogunluga girdim gülü gülü bilem diyemedim sizeeee...

Günaydınnn fıstıkk temmuz anneleriiiiii kaydirigubbakcemile3

hoş geldin şekericimmm iyiyim tatlım bizde merak ettik çarşamba günü bi anda yok oldun ortalıktan şükür iyisin vallahi yokluğun belli oluyoŞeniz yaa benim sağ kalça son 3 4 gündür acayip ağrıyo yaa ne yapcam bilemiyorum(1no2:

Sağ kalça derken cnm nası bi agrı yayılıyomu tek bi noktada mı bende uzun süre bacak uyuşması ve agrısı cektim biliyosunn CADIARZU

Sağ kalça derken cnm nası bi agrı yayılıyomu tek bi noktada mı bende uzun süre bacak uyuşması ve agrısı cektim biliyosunn CADIARZU

sağ kalçamda tam popo üstüm:) tek bi yer yaygın değil anlayamadım niye tek bi yerde:1no2:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…