2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bu arada esım dun bana hanı şu kilosu 100 tl olan meyve varya ondan almıs oğlusum yesın dıye kılosu 5 tl olmus pazarda duyrulur hanımlarkaydirigubbakcemile5

canımm geçmiş olsun dişçi den korkuyormusun sakın korkudan olmasın delikafadulden ben çok korkarım da....
dr un elinde eldiven varmış baksana mikrop kapacağını sanmıyorummm...

Ya ne biiliym cnm o plastik eldivenden kapmış olmıym..Çok iğrenç deydi dudağıma deydiğindede tiksindim zaten..:1shok:

Ya ne biiliym cnm o plastik eldivenden kapmış olmıym..Çok iğrenç deydi dudağıma deydiğindede tiksindim zaten..:1shok:

kıyamamm yaa ama uçuk mikroptur zaten boşver çıksın daha iyi derler.. nesi iyiyse o da ayrı tabii... üstten krem falan sür cnm nemlendirir en azından uçuk kremi bende hep işe yaramıştır...

Iyiakşamlar benim mesai doldu şimid eve gitme vakti.
Yatcaz ama saah kalkıp işe gelcezzzzzzz
yine
aman şükredeym işim var
iyi geceler
iyi uykular

Menekşe sen şimdi uçuk çıakrdın ya bebepğin uçuğa karşı bağışıklık kazanmış oldu.
Ne güzel.
Kolay kolay etikilenmez uçuktan
bir yerde okumuştum

Dilara göbişin ne güzel tatlım maşallah. Hiç kilo almamış gibiisin sadece göbiş var..

teşekkürler tatlımm sadece göbişim kocaman bakalım bebişim nasıl:ecrin_bebek:
Kızlar eşim geldi bana müsade hepinizi öpüyorum iyi akşamlarr a.s.

Iyiakşamlar benim mesai doldu şimid eve gitme vakti.
Yatcaz ama saah kalkıp işe gelcezzzzzzz
yine
aman şükredeym işim var
iyi geceler
iyi uykular

iyi akşamlar kızlar yarın görürşüz kendinize bebişnize iyi bakınŞeniz

menekse canım aman ucuga dıkkat sakın elleme koparma allah muhafaza eczaneye sor ıllakı krem falan verır gecer ınsallah bıran önce

suyumuz 1 saat sonra acılıcakmıs cok sukur
yarın gıdıp saatlerı ayırmak ıcın muracaat edıcekmıs dayım ama apartmanın ve daırelerın kople boruları degısıcekmıs bana iş çıkmaz ınsallah

X