2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selamlarrrrrrrrr
18.07.2009 günü saat 16.15te Aras'ım 2550 gr ve 48 cm olarak dünyaya merhaba dedi :asigim:
ben bile hala inanamıyorum kendime ,epidural sezoş oldum :1shok: kaydirigubbakcemile3
hakkaten ii de oldu ..

oğluşumun resimini yüklemeye çalışıcam bakalım

Son düzenleme:
selamlarrrrrrrrr
18.07.2009 günü saat 16.15te Aras'ım 2550 gr ve 48 cm olarak dünyaya merhaba dedi :asigim:
ben bile hala inanamıyorum kendime ,epidural sezoş oldum :1shok: kaydirigubbakcemile3
hakkaten ii de oldu ..

canım allah analı babalı büyütsün maşallah arasa çok tatluuuuuuuuuuuu:asigim::nazar:

herkese iyi pazarlar
starcığım maşallah oğluşumuza çok tatlı annesi allah analı babalı büyütsün şansı bol olsun

selamlarrrrrrrrr
hakkaten ii de oldu ..

canım hayırlı olsun allah analı babalı büyütmek nasip etsin.allah ayırmasın....arasımız çok tatlı...geçmiş olsun...

evet kızlar nihayet o güne geldim ama kortuğumda başıma geldi işte.....:sinifsinif:
bugün kontrolüm vardı biliyonuz...sabah gittim nst ye bağlandım sancım çıktı biraz 75 lerde tansiyon 13/8 bebek hareketleri gayet iyi ...pazar olduğu için doktorum yoktu...hemşire kızlar doktoru aradılar durumu bildirdiler....:CüvCüv:

doktorumun dediği aynen şöyle.....o bebek iri bir bebek cumayı beklemeyelim akşam 12 den sonra hiç bir şey yemesin suyu en son 1 de içsin...sabah 8:30 da nst ye bağlanmış olsun.....duruma göre suni sancı vereceğiz.....rahimin tavrına göre sezeryana alabiliriz....hiç bir şey yemesin içmesin hazır gelsin....dedi..
yani öyle yada böyle yarın doğuruyorum....ve sanki içimden bir his kızım sen sezeryan olacaksın diyo....

slm kızlar nasılsınız?kızımın resmini albüme ekledim bakabilirsniz...benim göğüsler çok fena oldular...yaradan ağlağa ağlaya emziriyorum..bi de taş gibi oldular yatamıyorum o yüzden sadece sırt üstü..bildiğiniz iyi bir yöntem var mı bunları gideren çok acı çekiyorummafoldumben

cnm bir bezi sıcak suyla ıslat koltuk altlarına koy sonra elinle dairesel hareketlerle masaj yap aşağıya doğru ittir şiş bölgeleri

evet kızlar nihayet o güne geldim ama kortuğumda başıma geldi işte.....:sinifsinif:
bugün kontrolüm vardı biliyonuz...sabah gittim nst ye bağlandım sancım çıktı biraz 75 lerde tansiyon 13/8 bebek hareketleri gayet iyi ...pazar olduğu için doktorum yoktu...hemşire kızlar doktoru aradılar durumu bildirdiler....:CüvCüv:

doktorumun dediği aynen şöyle.....o bebek iri bir bebek cumayı beklemeyelim akşam 12 den sonra hiç bir şey yemesin suyu en son 1 de içsin...sabah 8:30 da nst ye bağlanmış olsun.....duruma göre suni sancı vereceğiz.....rahimin tavrına göre sezeryana alabiliriz....hiç bir şey yemesin içmesin hazır gelsin....dedi..
yani öyle yada böyle yarın doğuruyorum....ve sanki içimden bir his kızım sen sezeryan olacaksın diyo....

tattlım yaa allah o doktoru bildiği gibi yapsın bunca zaman sana bebeğinde hiç bahsetmedi irimi küçük mü bi bilgi vermedi yazık bu kadar bekletipte sezaryana alırsa yazık onun doktorluğunaa:eek:klava:

a.s.merhaba arkadaslar , dogum yapan anneleri tebrik ederim ALLAH im miniklerine saglikli uzun ömür versin .:nazar:.
dogum yapacaklarada ALLAH im kolaylik versin insallah tez zamanda kucaklarina alirlar guzel miniklerini ..
hergun gelip bakiyorum sizin topige ayri bir heyecan veriyor ekim annesi olarak

huri ismindeki arkadasimiz hergun yaziyor henuz dogum yapamadi :):eek: bence yarina kadar yapacak insallah ALLAH im yardimciniz olsun kizlar

buda yeni moda bende bir ilk yaşanıyor...normal doğuma sezeryan gibi hazırlıklı gitmek hep özenmiştim tarihi belli olanlara süsülenip püslenip herşeyini hazırlayıp gidiyolardı ya ....benim gecenin bi yarısı pat diye olacak tüh diyodum ama bende yarın belirli bi saatte gidicem ve %50 normal%50 sezeryan....işe bak ya hayatımda herşey ters gitmek zorundamı benim yahuuuu laelaelaelaelae

aynı sekilde huri yarın bende gidicem ama cumaya kadar bekleyelim dicem cünkü istemiyorum suni sancıyı hoş iste veya isteme gene basıma gelecek heralde ama olsun ben yaptırmamakda kararlıyım en azından son noktaya kadar bu arada yarın 41 hafta oluyo delikafadulden

huricim canım benim hayırlısı ile yarın bebeğini kucağına alacaksın demek,senin için dua edicem canım aklım hep sende olacak umarım en kısa zamanda iyi haberlerini alırız,cesaretini kaybetme lütfen hangi yolla olursa olsun yarın güzel kızın,mis kokulu kızın kucağında olacak,çok öpüyorum opuyorumnanaktan

selamlarrrrrrrrr
hakkaten ii de oldu ..

ah tatlım hayırlı olsun Aras'ımıza kavuşmuşsun,teyzesi yer onu yer opuyorumnanaktan :nazar:

huricim canım benim hayırlısı ile yarın bebeğini kucağına alacaksın demek,senin için dua edicem canım aklım hep sende olacak umarım en kısa zamanda iyi haberlerini alırız,cesaretini kaybetme lütfen hangi yolla olursa olsun yarın güzel kızın,mis kokulu kızın kucağında olacak,çok öpüyorum opuyorumnanaktan

saol dudum inşallah ..ben size söylerken farklıydı şimdi bana söylenince bambaşka yarın kızızm kollarımda olacak inşallahhhhh..........of allahım sen bana yardım et.....doğumdan korkan kim gibi olsun...ajdar gibi olsun.....kaydirigubbakcemile3

aynı sekilde huri yarın bende gidicem ama cumaya kadar bekleyelim dicem cünkü istemiyorum suni sancıyı hoş iste veya isteme gene basıma gelecek heralde ama olsun ben yaptırmamakda kararlıyım en azından son noktaya kadar bu arada yarın 41 hafta oluyo delikafadulden

valla 41 hafta olmuş ben isterim şahsen suni sancı çünkü bebek irirleştikçe içerde normal doğurma şansın daha çok düşüyor...suni sancıda yine normal doğurma durumun var....dikişim isterse 8 tane olsun aşağıda ...yeterki normal olsun..ha 5 tane ha 8 tane kaydirigubbakcemile2

şimdiden hayırlı olsun Huricim, yarın bebkin gelior inş..hastaneye giderken ayağını sürü de biz de arkandan gelelimkaydirigubbakcemile3

selamlarrrrrrrrr
hakkaten ii de oldu ..

ah canım çok şükür gözün aydın maşallah arasımızada allah analı babalı büyütsün buarada cesaretinede hayranım epidural hemiiiii
buda yeni moda bende bir ilk yaşanıyor...normal doğuma sezeryan gibi hazırlıklı gitmek hep özenmiştim tarihi belli olanlara süsülenip püslenip herşeyini hazırlayıp gidiyolardı ya ....benim gecenin bi yarısı pat diye olacak tüh diyodum ama bende yarın belirli bi saatte gidicem ve %50 normal%50 sezeryan....işe bak ya hayatımda herşey ters gitmek zorundamı benim yahuuuu laelaelaelaelae
ya canım benim hayırlısı olsun artıkım
bende öle çok büyük konuştum durdum normal de normal diye bizim zilli sen strese gir hemen alındı işte buda başka bi dert
valla 41 hafta olmuş ben isterim şahsen suni sancı çünkü bebek irirleştikçe içerde normal doğurma şansın daha çok düşüyor...suni sancıda yine normal doğurma durumun var....dikişim isterse 8 tane olsun aşağıda ...yeterki normal olsun..ha 5 tane ha 8 tane kaydirigubbakcemile2

:lepi:

kızlar star_dustta kurtuldu bebekte kendiside iyilermiş allah ananlı babalı büyütsünnn:nazar:
HADİ HAYIRLISI ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞMUŞLAR ANA OĞUL
Selam kıslar
Stardustın hayırlısı ile bebeğini kucağına almasına çok sevindim Allah analı babalı büyütsün ne güsel ya çok az kişi kaldı kalanlarda sağlıkla sıhhatle bebeklerinikucaklarına alırlar inş.
Kıslar acele etmeyin vakti gelince gelicektir bebekler benimde gecikmem oldu 41+0 da normal doğum oldu hemde hiç sancısız yattım hastaneye doktorum suni sancı uygulamadı rahmin cevap vermez dedi bende fitil uygulaması yaptı o şekilde oldu doğumum doğumhaneye çıkarken 9 cm açılmıştı rahmim doktorlarınıza normal doğum yapmak isteyenler için söylüyorum bu fitil olayını sorun suni sancı çok acı veriyomuş epidralde yaptırırsanız çok rahat olur sizler için
Allah hayırlı haberlerinizi almamızı nasip etsin vakti zamanında inş.
CANIM GÖZÜN AYDIN MAŞALLAH YAĞIZIMIZA ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞMUŞSUNUZ
ALLAH ANALI BABALI BÜĞÜTSÜN BİTANEM
selamlarrrrrrrrr
hakkaten ii de oldu ..

MAŞALLAHHH PAŞAM ÇOK TATLI MİNİCİKTİR O ŞİMDİ ANNESİ İYİ BAK OĞLUŞUNA
ALLAHIM NAZARDAN SAKINSIN SİZİ:nazar:

X