2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

5. gün düştü.

Çok saol canım evet azına tam sokuyorum ama emerken kaydırıyo sanırım zaytinyağı bende sürüyim organik krem kullanıyorum ama işte ucunu tutunca acımada oluyo :sinifsinif:
Canım yıkadınızmı bebeği hiç bu dönemde yoksa göbek düştükten sonramı yıkadınız

Gaydın paşanı gördüm. Çok tatlı maşallah.
Allah analı babalı büyütsün.

Çok saol tatlım siz kocaman oldunuz biz daha bugün tam 1 haftalık olduk annem pazartesi gidicek yanımdan kara kara nasıl yıkıcamı düşünüyorum yağız yıkanırken çok ağlıyo ya napıcam bilmiyorum

Arkadaşlar merhaba, tüm doğum yapanları tebrik ediyorum. Geçmişi 4 gündür okuyamadım. Ben de 15 Temmuz sabaha karşı 38 artı 2 de normal doğumla oğlumu kucağıma aldım. Baya aceleci cıktı kendisi epidural için anestezi uzmanını bile bekleyemedi. Kuaföre bile gidememiştim düşünün artık. Çünkü o kadar emindim ki 40 haftayı doldurcağından. Son güne kadar da yukarıda durdular kendileri..Kısmet böyleymiş herşeyde var bir hayır. Doğum hikayemi daha sonra yazmaya çalışacağım. yanlız benin doğumdan sonra ayaklar, yüz falan baya şişti. Ne yapmam gerekir acaba. Resimlerde çirkin çkıyorum:)

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs-----------------------29+6
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan--------------------2haziran-------------------------32+4
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------------sezeryan------------------------14 haziran---------------------------35+2
:nazar:papetlant-------------------------*-------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran----------------------------*--
:nazar:eytekiner-------------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal--------------------------17 haziran----------------------------*--
:nazar:menekseak----------------------*-----------------------erkek---------------------------g.anez.sezeryan------------------19 haziran-------------------------38+2
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran-------------------------37+6
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal---------------------------20 haziran-------------------------38+4
:nazar:selsin---------------------29 haziran-------------------erkek-------------------------------sezeryan-------------------------21 haziran-------------------------37+3
:nazar:ipegimu---------------------------*---------------------------kız---------------------------------epi.normal------------------------23haziran------------------------38+6
:nazar:akdas-----------------------------*---------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran--------------------------37+5
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
:nazar:dilara80------------------24 haziran----------------------kız---------------------------------epi.sezeryan---------------------24haziran----------------------- 38+5
:nazar:jasmincin-------------------------*----------------------------*------------------------------------sezeryan-------------------------24haziran--------------------------35+1
:nazar:confuse-------------------22haziran------------------------*------------------------------------------*--------------------------------------*---------------------------*
:nazar:sanem--------------------25haziran------------------------*------------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
:nazar:GAMZE---------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal---------------------------26haziran-------------------------38+6
:nazar:nur84----------------------6 temmuz-----------------------kız------------------------------------normal---------------------------27haziran-----------------------38+5
:nazar:swethome----------------29haziran-----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran-----------------------38+4
:nazar:nurr34----------------------5 temmuz----------------------kız------------------------------------normal--------------------------29 haziran--------------------*
:nazar:derin------------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
:nazar:yserez---------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz----------------------37+3
:nazar:sibel07---------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz--------------------*
:nazar:rosem----------------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------spi.an.sezeryan---------------------1 temmuz---------------------38+3
:nazar:burcusener---------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz---------------------38+5
:nazar:zuzuuum---------------- -8 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz---------------------38+1
:nazar:karen81--------------------2 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz--------------------*-
:nazar:alacalale-----------------3 temmuz-------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan-------------------------3 temmuz----------------------*
:nazar:çiceks----------------------5 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------38+5
:nazar:nar--------------------------11 temmuz--------------------erkek-------------------------------sip. sezerya------------------------6 temmuz--------------------38+0
:nazar:beyazmelek--------------7 temmuz-----------------------kız-------------------------------genelsezer-n-------------------------7 temmuz--------------------38+3
:nazar:nesquk_24----------------6 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezerya-n------------------------7 temmuz----------------------*
:nazar:hüzün yılı------------------8 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------8 temmuz---------------------39+0
:nazar:sıla_84----------------------9 temmuz-----------------------kız--------------------------------------normal--------------------------9 temmuz---------------------37+0
:nazar:demet-----------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezeryan-----------------------10 temmuz----------------------*
:nazar:kikoleyim------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezerya-------------------------10 temmuz---------------------37+5
:nazar:ebush-------------------------------*---------------------------erkek------------------------------------norma--------------------------10 temmuz---------------------41+0
:nazar:demresu-------------------15 temmuz-----------------------kız-------------------------------------norml---------------------------11 temmuz---------------------38+4
:nazar:filizusta---------------------11 temmuz--------------------erkek-----------------------------------sez-yan-------------------------11 temmuz--------------------37+5
:nazar:aysenur2009--------------20 temmuz----------------------kız--------------------------------------nmal----------------------------12 temmuz-------------------------*
:nazar:annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız-------------------------------------sezeryan----------------------12 temmuz-------------------------*
:nazar:grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------------------normal----------------------13 temmuz---------------------40+0
:nazar:madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------------------sezeryan---------------------14 temmuz--------------------------*
:nazar:ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız----------------------------------------------normal------------------15 temmuz-----------------------*
:nazar:cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------------------normal------------------15 temmuz-------------------------*
:nazar:grafiti--------------------------17 temmuz----------------------kız--------------------------------------------sezeryan---------------------*------------------------------37+5
:nazar:star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek-------------------------------------------sezeryan--------------18 temmuz-------------------------*

babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
hafsa23----------------------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan (haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
sibel4--------------------------20 temmuz------------------erkek---------------------------normal
alpim---------------------------21 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
aşina---------------------------21 temmuz--------------------kız-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

kikoleyim nasılsın canımm nasıl gidiyo iyileştinmi anne kızz aranız nasıl büyük abla nasıl davranıyo bebişe ayy çok soru sordum :kedi:
teşekkür ederim canım saolasın iyi olmaya çalışıyom 2 çocuklu bi anne olduk artık dimi
benim dikiş yerlerim değilde karnım çok acıyo zannedersem gaz sancısı bide hemoraidim var onlan uğraş dur işte kızımda 15.6 derecede sarılık var ama yatırmadık dahada eziyet çekecek atlatmaya çalışıyoz dün göbüşümüz düştü bugün banyomuzu yaptık canım biraz daha rahatladık
ablamızda aşırı düşkün allahım kucağından indirmek istemişyo ne anlatırsam tamam diyo ama 2 dk sonra gene aynı hep onda olsun istiyo oyuncak bebek gibi iste kesinlikle gözümü ayırmamam lazım hemen bebeği kucaklamaya gidiyo evde bide 3 kişiyiz bianda kayboluyo bi bakıyoz beşiğin içine girmişde bebeği kucaklamış
oyüzden fazla boş kalamıyom anca o uyursa giriyom alıntılar yapıp çıkıyom
inşallah hoş sohbetlere devam edeceğimiz günlerde gelir canım

kızlar star_dustta kurtuldu bebekte kendiside iyilermiş allah ananlı babalı büyütsünnn:nazar:
ay çok şükür sadece starın değil tüm topiğin gözü aydın olsun hepimizin nazlı paşası geldi çok şükür
canım allah analı babalı büyütsün hayırlı olsuna.s.opuyorumnanaktan

ay bu kız kesin doğurdu.....
bencede kesinnnn

Arkadaşlar merhaba, tüm doğum yapanları tebrik ediyorum. Geçmişi 4 gündür okuyamadım. Ben de 15 Temmuz sabaha karşı 38 artı 2 de normal doğumla oğlumu kucağıma aldım. Baya aceleci cıktı kendisi epidural için anestezi uzmanını bile bekleyemedi. Kuaföre bile gidememiştim düşünün artık. Çünkü o kadar emindim ki 40 haftayı doldurcağından. Son güne kadar da yukarıda durdular kendileri..Kısmet böyleymiş herşeyde var bir hayır. Doğum hikayemi daha sonra yazmaya çalışacağım. yanlız benin doğumdan sonra ayaklar, yüz falan baya şişti. Ne yapmam gerekir acaba. Resimlerde çirkin çkıyorum:)

hayırlı olsun canım kaybolan 2 gün sonra böle güzel haberlerle dönüyo ne güzela.s.

ya sizle şöle oturup uzun uzun muhabbet etmeyi özledim valla
ama malesef artık olmuyo alışmışız ya
artık ara ara böle idare edecez helebi 40 ları çıksın uykuları gazları mamaları düzene girsin gene başlarız sohbetlere inşaLLAH

slm kızlar nasılsınız?kızımın resmini albüme ekledim bakabilirsniz...benim göğüsler çok fena oldular...yaradan ağlağa ağlaya emziriyorum..bi de taş gibi oldular yatamıyorum o yüzden sadece sırt üstü..bildiğiniz iyi bir yöntem var mı bunları gideren çok acı çekiyorummafoldumben

slm kızlar nasılsınız?kızımın resmini albüme ekledim bakabilirsniz...benim göğüsler çok fena oldular...yaradan ağlağa ağlaya emziriyorum..bi de taş gibi oldular yatamıyorum o yüzden sadece sırt üstü..bildiğiniz iyi bir yöntem var mı bunları gideren çok acı çekiyorummafoldumben

KIZIN MANYAK BİŞEY çok şeker tatlım ya ...allah bağaşlasın...göğüsler için bi bilgim yok malesef....

kocam nihayet özür diledi.....pes ettii....14 gün benimle aynı evde kalınca duygu patlaması yaşamış lafa bak lafaaaa:umursamaz:zemuszemusopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

canım bu mevsımde bulabılırmısın bılmıyorum ama ayva bulabılırsen cekırdegını gül suyunda bırkac gün bekletıp,
olusan kıvamı gögüs ucuna sürdügünde gercekten gögüs uclarına cok ıyı gelıyor.

KIZIN MANYAK BİŞEY çok şeker tatlım ya ...allah bağaşlasın...göğüsler için bi bilgim yok malesef....
sağol tatlım...darısı başına...
canım bu mevsımde bulabılırmısın bılmıyorum ama ayva bulabılırsen cekırdegını gül suyunda bırkac gün bekletıp,
rosemcim teşekkür ederim önerin için.... bakalım bulabilecem mi ayva çekirdeği..

kızım şimdi nerden bulsun ayvayı çekirdeği...biri diyodu bende fazla var gönderiyim die kim diyodu yaaaaa:uhm:

kızlar nabersiniz..kocam yok ya uyku tutmuyo....sabah gelecek gideciz nst bağlancaz ...bakalım...hayırlısıyla gelsin kızım....

ya ben fena halde uyuma problrmi crkiyotum sicaktan. burasi da belkli olmuyor ya cok sicak ya cok soguk. am,a sogugu tercih ederim yorgana sarilip uyuyorsun. var mi sogukta buz gubu havada uyumak gibisi.

ayaklarim yaniyor. islak havlu sarip yatiyorum. anca o pakliyor. keske bebegim geliverse artik sezeryan tarihinden once. herkes dogum sancisi ile doner diyor. o kadar cok kisi soyledi ki. hepsi de yasli basli tecrubeli teyzeler. ucak biletim olmamis olsa dogum sancima kadar beklerim ama bebek dogduktan sonra zaman ihtiyac var. pasaportunun cikarilmasi falan isleri uzun. o yuzden bekleyemiyorum da.

Kizlar mirac gecesi dua edelim.

Bugun tum evi kaldirdim temizlik yaptim dip kose. canim cikti. esim kiziyor. ama zaten dr yer fircalar gibi is yap bebegin donmesine yardimci olur dedi. tum yerleri elimle sildim. canim cikti belki erken gelir diye yaptim ayni zamanda. hali cirptim neler yapmadim ki.

yok benim kiz gayet rahat yerinde.

X