2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

maden suyunu duymamıştım hiç hürremcim artık geçti çok şükür
yenidoğan sarılığı her bebekte oluyormuş ama kimi hafif geçiriyormuş kiminde ise tedavi gerekiyormuş

inanmıyorumm yaa seninki benimkinden de beter o zaman. allah yardımcın olsun cnm..

aynen cnm. bişey diyemem diye düşündü herhalde. ama dayanamadım bugün. çocuk uykusundan uyanınca aşırı huzursuz oluyo uyutamıyorum bi daha ama oun umrunda mı? bırakıp gidiyo. kızları gelmiş. çanakkale de oturuyorlar. halası sevsin azıcık deyip kucaklıyo. bugün patladım bende. napimm ya nsıl kıyıyorlar anlamıyorum zaten...

canımmm çok büyük geçmiş olsun. neyseki sen ve öykü iyi çok şükür. kıyamam sana ne kadar kötü olduğunu anlayabiliyorum. allah birdaha yaşatmasın inşallahh

şu an kızına kim bakıyor hürrem...kayınvalideme bıraktım deme sakın klava:

hhuriş sen nasılsın mıden ne alemde?
miğdem biraz daha iyi canım ...ama bebişim hiç durmuyor çok canım acıyor artık karnım yırtılacak....

eşin istediği kadar bozulsun isterse otursun ağlasın isterse ayaklarını öpsün öyle bi kadına bebek bırakılmaz hele ki daha kaç günlük.....:mymeka:

büyük ihtimal die bişey yok hürrem allah aşkına gülüm ben evde çok sıkıldım bir an önce işe başlamak istiyorum haklısın ama arkanda bırakacak adam gibi biri yok...hani bakacağına emin olduğun güvendiğin biri olsa işten saat olacak erken çıkarsın günde bir kaç kez emzirmeye eve gidersin bi şekilde ama kaynanan o çocuğa bakamaz....ay sonunu bile bekleme derim ben....

o zaman sizde gece gece arayın uyandırın nasılmış görsün....sakın yüz vermeyin devamı gelecek ömür boyu devamı gelir başından tutmazsan devamında çok üzüzlürsünüz...kocamın lafına bakmam çeker karşıma konuşurum...cvp hazır tabi biz böyle büyüttük ....iyi siz öyle büyütmüşsünüz ben böyle büyütmek istemiyorum..çok istiyosan bi daha doğur...biliyorsunuz kendimi ezdiriyorum ama çocuğuna yaptırmam

geçmiş olsun geçmiş bitmiş allah bir daha göstermesin..üzme artık kendini..nasılsın öykünüz nasıl..

sln annişler beyaz melek geçmiş olsun öyküye anlaşılan herkes sorunlu bu ara bende daha evime geçemedim oğlumu daha babası göremedi babamız daha maraşta görevde ben istanbulda görümcemde doğum yaptım halen ordayım 31 temmuzda inş. hem babamıza hem evimize kavuşucaz mafoldumbenALLAH başka dert keder vermesin bunada şükür diyoruz bu gün doğuran yok heralde :ecrin_bebek:

merhaba kızlar, doğum yapan annelerin gözün aydın, bebekleri ile sağlıklı uzun ömürler diliyorum onlara, ben hala beklemedeyim, bugün itibariyle 39+2 yiz, ama tık yok, dün nts ye girdim hiç sancı çıkmadı, akşamları yürüyorum bir saate yakın, bakalım bizim nazlı kız ne zaman gelecek, bir de kızlara erken gelir derler, bu deyim bize uymadı, iyice sabırsızlanmaya başladım.

canım benim de kızım olacak

slm kızlar
beyaz melek güle güle büyüt canım öykünü.geçmiş olsun. sen yinede her öğünden sonra bir kaşık maden suyu var 20 günden sonra sarılık olma tehlikesi kalkıyor. bende verdim hem maden suyu hemde su az az tedaviye gerek kalmadan atlattık.

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET-------------------------D.ŞEKLı---------------------- D.TARıHı--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs-----------------------29+6
comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan--------------------2haziran-------------------------32+4
amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------------sezeryan------------------------14 haziran---------------------------35+2
papetlant-------------------------*-------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran----------------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal--------------------------17 haziran----------------------------*--
menekseak----------------------*-----------------------erkek---------------------------g.anez.sezeryan------------------19 haziran-------------------------38+2
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran-------------------------37+6
neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal---------------------------20 haziran-------------------------38+4
selsin---------------------29 haziran-------------------erkek-------------------------------sezeryan-------------------------21 haziran-------------------------37+3
ipegimu---------------------------*---------------------------kız---------------------------------epi.normal------------------------23haziran------------------------38+6
akdas-----------------------------*---------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran--------------------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran----------------------kız---------------------------------epi.sezeryan---------------------24haziran----------------------- 38+5
jasmincin-------------------------*----------------------------*------------------------------------sezeryan-------------------------24haziran--------------------------35+1
confuse-------------------22haziran------------------------*------------------------------------------*--------------------------------------*---------------------------*
sanem--------------------25haziran------------------------*------------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
GAMZE---------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal---------------------------26haziran-------------------------38+6
nur84----------------------6 temmuz-----------------------kız------------------------------------normal---------------------------27haziran-----------------------38+5
swethome----------------29haziran-----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran-----------------------38+4
nurr34----------------------5 temmuz----------------------kız------------------------------------normal--------------------------29 haziran--------------------*
derin------------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez---------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz----------------------37+3
sibel07---------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz--------------------*
rosem----------------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------spi.an.sezeryan---------------------1 temmuz---------------------38+3
burcusener---------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz---------------------38+5
zuzuuum---------------- -8 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz---------------------38+1
karen81--------------------2 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz--------------------*-
alacalale-----------------3 temmuz-------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan-------------------------3 temmuz----------------------*
çiceks----------------------5 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------38+5
nar--------------------------11 temmuz--------------------erkek-------------------------------sip. sezerya------------------------6 temmuz--------------------38+0
beyazmelek--------------7 temmuz-----------------------kız-------------------------------genelsezer-n-------------------------7 temmuz--------------------38+3
nesquk_24----------------6 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezerya-n------------------------7 temmuz----------------------*
hüzün yılı------------------8 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------8 temmuz---------------------39+0
sıla_84----------------------9 temmuz-----------------------kız--------------------------------------normal--------------------------9 temmuz---------------------37+0
demet-----------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezeryan-----------------------10 temmuz----------------------*
kikoleyim------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezerya-------------------------10 temmuz---------------------37+5
ebush-------------------------------*---------------------------erkek------------------------------------norma--------------------------10 temmuz---------------------41+0
demresu-------------------15 temmuz-----------------------kız-------------------------------------norml---------------------------11 temmuz---------------------38+4
filizusta---------------------11 temmuz--------------------erkek-----------------------------------sez-yan-------------------------11 temmuz--------------------37+5
aysenur2009--------------20 temmuz----------------------kız--------------------------------------nmal----------------------------12 temmuz-------------------------*
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız-------------------------------------sezeryan----------------------12 temmuz-------------------------*
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------------------sezeryan---------------------14 temmuz--------------------------*

babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
hafsa23----------------------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan (haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
sibel4--------------------------20 temmuz------------------erkek---------------------------normal
alpim---------------------------21 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
aşina---------------------------21 temmuz--------------------kız-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

aşinanın kızı eklendi :)

kızlar çok moralim bozuk sütüm hiç kalmadı göğüslerim bomboş yumuşacık senağlamasenağlamasenağlama

şu anne sütü artırıcı besinlerden çaylardan kullandın mı? humana still tea bana iyi geldi arada malt içeçeğide içiyorum. sen yinede her saat başı emzir yada sağ artabilir tekrardan umutsuzluğa kapılma canımolmazsada üzülmr bak ben hiç süt içmemişim eşşek gibioldum :)) benim oğlum emmiyor ama allahtan süt içiyor sağıp veriyorum ama yetmiyor mamala talkviye yapıyoruz. 1,5 kiloya yakın aldı br ayda

kızlar star dust la konuştum şimdi maşallah o kadar çok gülüyor ki neşesi yerinde kahkahadan ne dediğini tam anlayamadım ama benim kız gibi onun oğlan numara yapmış..ben nst ye giderken akşamdan beri hareket etmiyor dedim de nst de tepinmeye başladı onunkide hiç hareket etmemiş endişelenmişler gitmişler bizim tosuncuk tepiklemeye başlamış.....analarını rezil ediyo bunlar ya bi çıksınlar ısısralım popişlerini...
şimdide evde temizlik falan varmış işte bitince gelicem dedi....

bu arada benim niye doğuramadığımızı da keşfettik...şimdi şu liste var ya kim yapsın km yapsın diyoduk en son doğuran yapsın falan deniliyordu...ben direk atladım listeye ....ee haliyle senmisin liste yapayım diyen al en son doğurursun işte böylee....artık star dustuda doğurtursam var yaaaaaa.....hehehehehehehehehe......neyse kızlar ben bi duşa gireyim piştim.....

içiyorum cnm humananın çayını .nasıl üzülmem cnm emzirmek anneyle bebek arasında olan muhteşem bağ allahım bundan mahrum bırakma bizi ne olur:Saruboceq:

ay ayıp ettim dimi ilk doğuranlardan biriyim halen hikayemi anlatmadım bu güm yazayım bari oğlum bırakırsa tabii

içiyorum cnm humananın çayını .nasıl üzülmem cnm emzirmek anneyle bebek arasında olan muhteşem bağ allahım bundan mahrum bırakma bizi ne olur:Saruboceq:

ah kesinlikle ilk hayalim sağlıklı doğmasıydı ikinciside emzirmek ama oğlum ikincisini gerçekleştiremdei ( arada lütufta bulunup iki cuk cuk yapıyor ama yeterli değil bende pompayla aşk yaşıyorum artık :)))kaydirigubbakcemile3

selam kızlar bugün fazla giremedim kayınvaldem bendeydi gitti aslında akşam yemekten sonra gidecekti niye durmadı anlamadım herhalde canı sıkıldı ben çocukla ilgilendim benim büyük kızda tepesinden inmedi haliyle muhabbette edemedik çekti gitti

tatlım çok iyiyiz Allah bozmasın,dilimi ısısrarak diyebilirim ki kızım çok güzel emiyo,sütümde gayet iyi hatta sağıp buzluğa koymaya başladım ,özellikle ilk 2 gün hiç uyumadım ama artık 2 şer saat uyuyo arada kalkıp emziriyorum uyuyabiliyorum yani.hafif bir sarılığı var kontrol altındayız fakat tedaviye gerek duyulacak kadar yüksek değilmiş o yüzden bol bol emzirmeye çalışıyorum,yarın gene gideceğiz bakalım umarım atlatmıştır.
bizde böyle durumlar,bakalım sizde neler varmış CADIARZU bi okuyayım...

bende yazamadım doğum hikayemi henüz gelen giden zaten kayınvalidemler 15 gün kaldı daha yeni yolculadık şimdide günibirlik misafirler allahtan annemler burda ilgileniyolar

canım kayısı kompostosu falan mı
evet canım kayısı

sende iyi bak tatlım inşallah bugün bu doğum olurr :Saruboceq:

ben kullanıyorum canım 15 günlükkken başlıyosunyerimseniben
ya bizimkini 5.gün sağlık ocağına topuk kanına yolladık bidahaki kontrolü ve aşısına bir ay sonraya gün vermiş damlada vermemiş napacam

çok geçmiş olsun canım benimkide aynen öle sarılık gündüz paso uyuyo ama ağır değil saat başı emziriyom ama meraktayımda değeri kaç diye yarın belki baktırırım

merhabalar ben de dogum yaptım nıhayet. kızım 3200 dogdu cok tatlı masallah cok guzel bır duyguymus :))

ikinizede hayırlı olsun arkadaşlar allah bağışlasın

yuh yani kız o kadına insan hakkaten arkasını dönmez sen nasıl bıraktın dicem buseferde kocayla takışıyonuz eliniz mahkum dimi ah canım inşallah herşey yoluna girerde kendi kuzuna kendin bakabilirsin
sakın sitrese girme sütün için emi canım

geçmiş olsun canım

bunada şükür dimiyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…