2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

nurcum sağmaya çalış kaşıkla yada biberonla verirsin elektrikli pompada uyarıyor kanalları üzülme çünkü üzüntüde çok etkiliyor bol bol sıvı al.allahım sütlerimizi bol eylesin.

bugüne kadar sağıyodum öyle böyle azcık çıkıyodu bugün kalmadı hiç bi iki damla çıkıyo o kadar amin cnm amin allahım bebeğimin kısmetini gönder inşallah bütün bebeklerin

nurcum üzme kendini canım benimde çok değil ama sürekli göğsümü veriyorum hiç bırakma canım bende oturup ağlıyorum sürekli ama moralimizi yüksek tutmamız lazım...
enim arkadaşın 4. aydan sonra artmış

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET-------------------------D.ŞEKLı---------------------- D.TARıHı--------------------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs-----------------------29+6
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan--------------------2haziran-------------------------32+4
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------------sezeryan------------------------14 haziran---------------------------35+2
:nazar:papetlant-------------------------*-------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran----------------------------*--
:nazar:eytekiner-------------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal--------------------------17 haziran----------------------------*--
:nazar:menekseak----------------------*-----------------------erkek---------------------------g.anez.sezeryan------------------19 haziran-------------------------38+2
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran-------------------------37+6
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal---------------------------20 haziran-------------------------38+4
:nazar:selsin---------------------29 haziran-------------------erkek-------------------------------sezeryan-------------------------21 haziran-------------------------37+3
:nazar:ipegimu---------------------------*---------------------------kız---------------------------------epi.normal------------------------23haziran------------------------38+6
:nazar:akdas-----------------------------*---------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran--------------------------37+5
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
:nazar:dilara80------------------24 haziran----------------------kız---------------------------------epi.sezeryan---------------------24haziran----------------------- 38+5
:nazar:jasmincin-------------------------*----------------------------*------------------------------------sezeryan-------------------------24haziran--------------------------35+1
:nazar:confuse-------------------22haziran------------------------*------------------------------------------*--------------------------------------*---------------------------*
:nazar:sanem--------------------25haziran------------------------*------------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
:nazar:GAMZE---------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal---------------------------26haziran-------------------------38+6
:nazar:nur84----------------------6 temmuz-----------------------kız------------------------------------normal---------------------------27haziran-----------------------38+5
:nazar:swethome----------------29haziran-----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran-----------------------38+4
:nazar:nurr34----------------------5 temmuz----------------------kız------------------------------------normal--------------------------29 haziran--------------------*
:nazar:derin------------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
:nazar:yserez---------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz----------------------37+3
:nazar:sibel07---------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz--------------------*
:nazar:rosem----------------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------spi.an.sezeryan---------------------1 temmuz---------------------38+3
:nazar:burcusener---------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz---------------------38+5
:nazar:zuzuuum---------------- -8 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz---------------------38+1
:nazar:karen81--------------------2 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz--------------------*-
:nazar:alacalale-----------------3 temmuz-------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan-------------------------3 temmuz----------------------*
:nazar:çiceks----------------------5 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------38+5
:nazar:nar--------------------------11 temmuz--------------------erkek-------------------------------sip. sezerya------------------------6 temmuz--------------------38+0
:nazar:beyazmelek--------------7 temmuz-----------------------kız-------------------------------genelsezer-n-------------------------7 temmuz--------------------38+3
:nazar:nesquk_24----------------6 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezerya-n------------------------7 temmuz----------------------*
:nazar:hüzün yılı------------------8 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------8 temmuz---------------------39+0
:nazar:sıla_84----------------------9 temmuz-----------------------kız--------------------------------------normal--------------------------9 temmuz---------------------37+0
:nazar:demet-----------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezeryan-----------------------10 temmuz----------------------*
:nazar:kikoleyim------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezerya-------------------------10 temmuz---------------------37+5
:nazar:ebush-------------------------------*---------------------------erkek------------------------------------norma--------------------------10 temmuz---------------------41+0
:nazar:demresu-------------------15 temmuz-----------------------kız-------------------------------------norml---------------------------11 temmuz---------------------38+4
:nazar:filizusta---------------------11 temmuz--------------------erkek-----------------------------------sez-yan-------------------------11 temmuz--------------------37+5
:nazar:aysenur2009--------------20 temmuz----------------------kız--------------------------------------nmal----------------------------12 temmuz-------------------------*
:nazar:annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız-------------------------------------sezeryan----------------------12 temmuz-------------------------*
:nazar:madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------------------sezeryan---------------------14 temmuz--------------------------*

babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
hafsa23----------------------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan (haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
sibel4--------------------------20 temmuz------------------erkek---------------------------normal
alpim---------------------------21 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
aşina---------------------------21 temmuz--------------------kız-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

]alacalale listeye eklenmiştir....

Son düzenleme:
kızlar herkese iyi akşamlar

çok şükür kızım dün sabah 09:43 de dünyaya geldi,şuan için bir sorunumuz yok herşey yolunda
allah bekleyen herkese biran önce nasip etsin,hepiniz için dua ettim narkozu yemeden önce
inşallah sağlıkla alırsınız kucaklarınıza bekleyenler
şimdi kzımın resminide ekliyorum
SP_A0186.jpg

100_4601.jpg

hayırlı olsun cnm allah analı babalı büyütsün darısı başımıza inşallah:Saruboceq:

Ben bugÜn ıŞe baŞladım kızlar emzırdım geldım Şımdı bebeĞımı Çok erken oldu mecbur kaldım ama bırakıcam sanırım ıŞı ılk gÜnden bebeĞe kım bakacak dıye arıza Çıktı moralım acayıp bozuk gecen gÜnde sıkılmıŞtı canım sÜtÜm kesıldı aman dıkkat edın gerı gelene kadar baĞırdı kızım aÇlıktan sÜt meselesı cıddı valla nurcum ınŞallah gelır senın de bol bol

dılaaracım ya alısana kadar olcak sanırım yorgunluk uykusuzluk ben bıle wc ye kalkıyorumda gece gozumu acamıyorum ayyy bebiş olunca mecbur gece gunduz basında olcaz alıstık ya ıyıce kızlar buyuyunce rahata bastan baslıcaz gecmıs olsun cnm
hurrem cnm cok erken olmus gercekten ızın olayı olmadımı? :KK43:aman sut onemlı...

dılaaracım ya alısana kadar olcak sanırım yorgunluk uykusuzluk ben bıle wc ye kalkıyorumda gece gozumu acamıyorum ayyy bebiş olunca mecbur gece gunduz basında olcaz alıstık ya ıyıce kızlar buyuyunce rahata bastan baslıcaz gecmıs olsun cnm
hurrem cnm cok erken olmus gercekten ızın olayı olmadımı? :KK43:aman sut onemlı...

sanırım bi vakit baş ağrısı uykusuzluk devam etcekk:KK43:

hürremcim bence bebeğin çok küçük yapma yavrum işinmi önemli bebeğinmi en iyi işimde olsa kariyerimde olsa küçücük el kadar bebek kimse senden iyi bakamaz senin kokunu özler ağlar yavrun yaa nasıl kıyabilcen yavruyaa henüz çok küçükk:KK43:(( bi 5 6 aylık olsa o zaman sorun değil ama anne kokusuz yapamaz...

Olmadı nazlıcım ya adam bır ay demıŞtı durdu sÖzÜnde akŞam eve gelıp ÇaĞırdı yarın ıŞe gel dıye
kayınvalıdem bı yandan sıkıŞtırıyor ÇocuĞa ben bakıcam dıye elınden kÖr eŞŞek saman yemez bı kadın bırakamam ÇocuĞu ona geÇen hafta kucaĞından dÜŞÜrdÜ ufacık bebeĞı emanet edemem eŞım bozuluyor nıye anneme gÜvenmıyormusun dıye ıyıce sıkıldım bıde ıŞe gelmek moralımı yeterınce bozdu

EVET dilaracım ya bırakıcam büyük ihtimalle patronuma geçen hafta kanser teşhisi konmuş işleride çok şimdilik yardıma geliyorum zaten tam zamanlı çalışmıyorum bu ayki beyannemeleri verip ayrılırım büyük ihtimalle
kokusu burnumda kuzumun ya

merhabalar...

hürremcimm yaa kıyamam işe başlamışsın.. beni de patronum arayıp duruyo ne zaman gelcen diye.. gitmicemm işte.. henüz çok küçükler bize muhtaçlar.ben de 3 aylık olunca başlıcam mecburen daha fazla uzatamam malesef. benimkine de kayınvalidem bakacak. (mecburen)
şimdi bize geldiğindebebeğim uyurken uyandırıp sevmeye kalkıyor 1-2 oldu. bugün aaa yeter ama dedim içimden ve izin vermedim. bana kızdı darıldı ama napimm nasıl kıyabiliyor anlamıyorum. sevmek için bebek uyandırılırmı yaaa.. şimdi ben nasıl teslim ederim diye kara kara düşünüyorum walla. allah ım yardımcımız olsun

merhabalar...

Hürremcimm yaa kıyamam işe başlamışsın.. Beni de patronum arayıp duruyo ne zaman gelcen diye.. Gitmicemm işte.. Henüz çok küçükler bize muhtaçlar.ben de 3 aylık olunca başlıcam mecburen daha fazla uzatamam malesef. Benimkine de kayınvalidem bakacak. (mecburen)
şimdi bize geldiğindebebeğim uyurken uyandırıp sevmeye kalkıyor 1-2 oldu. Bugün aaa yeter ama dedim içimden ve izin vermedim. Bana kızdı darıldı ama napimm nasıl kıyabiliyor anlamıyorum. Sevmek için bebek uyandırılırmı yaaa.. şimdi ben nasıl teslim ederim diye kara kara düşünüyorum walla. Allah ım yardımcımız olsun

aynı canım ya benimkide gelip uyandırıp gidiyo dün geldi soydu uyuyan çocuğu üstünü değiştirelim diye zaten zor uyutuyorum kendim bakıyorum gücüm kuvvetim kalmıyo kadın tam hasta ben hastanede yatarken bal yedirmiş bir günlük bebeğe herkes şok oldu ölür çocuk diye nane limon falan yapmış kusuyo diye anlatamoyorsun hemşireler bağırdı sonunda anne sütünden başka bişey vermeyin diye fırsat bulunca bişeyler yediriyo çocuğa sinir etti beni

merhabalar...

hürremcimm yaa kıyamam işe başlamışsın.. beni de patronum arayıp duruyo ne zaman gelcen diye.. gitmicemm işte.. henüz çok küçükler bize muhtaçlar.ben de 3 aylık olunca başlıcam mecburen daha fazla uzatamam malesef. benimkine de kayınvalidem bakacak. (mecburen)
şimdi bize geldiğindebebeğim uyurken uyandırıp sevmeye kalkıyor 1-2 oldu. bugün aaa yeter ama dedim içimden ve izin vermedim. bana kızdı darıldı ama napimm nasıl kıyabiliyor anlamıyorum. sevmek için bebek uyandırılırmı yaaa.. şimdi ben nasıl teslim ederim diye kara kara düşünüyorum walla. allah ım yardımcımız olsun

aynı canım ya benimkide gelip uyandırıp gidiyo dün geldi soydu uyuyan çocuğu üstünü değiştirelim diye zaten zor uyutuyorum kendim bakıyorum gücüm kuvvetim kalmıyo kadın tam hasta ben hastanede yatarken bal yedirmiş bir günlük bebeğe herkes şok oldu ölür çocuk diye nane limon falan yapmış kusuyo diye anlatamoyorsun hemşireler bağırdı sonunda anne sütünden başka bişey vermeyin diye fırsat bulunca bişeyler yediriyo çocuğa sinir etti beni

ayy kızlarr yaa nasıl yaparlar bunu anlamıyorum ama kendi kızlarının çocukları olsa el sürdürmezler nasılsa gelinsin ya bişey deyemezsin istedikleri gibi el kadar bebeğe müdahale etmeye bayılırlar hele hürrem senin ki tam dayaklıkmışşş:eek:klava:

Öyle canım ya herŞeye tahammÜl ederım ama kızıma kıyamıyorum bırakıcam ıŞı dıŞımı sıkardım aslında ama kaynana belasına yapacak bıŞey yok

selam kızlar
birkaç gündür giremedim siteye eve şimdi geldik
malesef 2 gündür hastanedeydik çok zor zamanlar geçirdim çok ağladım çok üzüldüm ama şimdi daha iyiym
salı günü kızımı kontrole götürdük doğum yaptığım hastanenin çocuk doktoruna
topuk kanı falan alındı sonra doktor bebekte sarılık var dedi bende şaşırdım çünkü hiç sarı gözükmüyordu ama anlayamadım demekki
test yaptılr hemen bi görseniz nasıl ağladı kan alırken ben ondan çok ağladım tabi..............
saat 6 gibi sonuç bildircez dediler
6 da aradılar ve kızımın kan değeri malesef 18 çıkmış yani yatıp tedavi olması gerekiyor bu depere göre...........
elim ayağıma dolaştı çok üzüldüm çok ağladım
nereye götüreceğimi bilemedim bi görseniz nasıl kıyardım yavrumu bırakamazdım........
doğum yaptığımız hastanede o akşam boş fototerafi cihazı olmadığı için malesef başka bi özel hastaneye gittik....
ilk sorduğum şey bebekle aynı odada kalmak istiyorum oldu
zor da olsa çok şükür cihazı odama getirdiler ve kızımla aynı odada kaldık 2 gece
gözlerimin önünde olması beni biraz ferahlatsada onu o cihazda görmek bnii mahvetti 2 gündür ağlamaktan gözlerim şişti
çok şükür değeri 11 e düştü şimdi taburcu olduk
allah bidaha yaşatmaz inşallah

selam kızlar
malesef 2 gündür hastanedeydik çok zor zamanlar geçirdim çok ağladım çok üzüldüm ama şimdi daha iyiym
topuk kanı falan alındı sonra doktor bebekte sarılık var dedi bende şaşırdım çünkü hiç sarı gözükmüyordu ama anlayamadım demekki
test yaptılr hemen bi görseniz nasıl ağladı kan alırken ben ondan çok ağladım tabi..............
6 da aradılar ve kızımın kan değeri malesef 18 çıkmış yani yatıp tedavi olması gerekiyor bu depere göre...........
nereye götüreceğimi bilemedim bi görseniz nasıl kıyardım yavrumu bırakamazdım........
doğum yaptığımız hastanede o akşam boş fototerafi cihazı olmadığı için malesef başka bi özel hastaneye gittik....
zor da olsa çok şükür cihazı odama getirdiler ve kızımla aynı odada kaldık 2 gece
gözlerimin önünde olması beni biraz ferahlatsada onu o cihazda görmek bnii mahvetti 2 gündür ağlamaktan gözlerim şişti

canım geçmiş olsunn inşallah bidaha yaşamazsın yaşayan bilirr bende çok ağladımm ama elden gelen bişey yok:KK43:

selam kızlar

oyy kıyamam miniğimee,şimdi iyi dimi melekçim.çok geçmiş olsun canım.allah bi daha yaşatmaz inşallah

Çok geÇmıŞ olsun melekcım benım kızım olmadı Çok ŞÜkÜr madensuyunun Çok faydasını gÖrdÜm ben hamıleyken gÜnde bır kez ıÇ demıŞtı doktor bebĞın sarılık olmaz doĞunca dedı Çok ŞÜkÜr olmadıda Çocuk doktorumuzda olursa madensuyu ıÇırın 1veya 2 kaŞık dedı gerek kalmadı Çok ŞÜkÜr allah bı daha gÖstermesın bızımde gaz sorunumuz oluyor sık sık

sağolun kızlar çok şükür şimdi iyi kızım ben de biraz daha iyiyim
evimize geldik kızımda bende bi duş aldık rahatladık
allah yaşatmasın bidaha

X