2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bide bu saç kurutması mevzusu nedir açınca uyuyolarmı?

evet canım bugün ilk defa denedim sabah 7,30 dan beri kolum koptu sallamakla odadan odaya gezdirmekle hiç biri işe yaramadı aklıma saç kurutma makinesi geldi açtım ve 2 dakika içinde uyudu boşuna yıpratmışım sabahtan beri 1,5 saattir uyuyo şimdikaydirigubbakcemile5

deneyeyim bende bari walla benim kollarım sarktı uyutmaya çalışcam diye mafoldumben

deneyeyim bende bari walla benim kollarım sarktı uyutmaya çalışcam diye mafoldumben

canım tek başınamısın kimse varmı yardımcı yanındaa varsa sen dinlen biraz çok yorucu oluyo benim kız 1,5 satir uyuyo ama kendime gelemedim çok yorgunum yemek yapmaya bile halim yok:umursamaz:

ya kızlar sımdı ben SAT ımı yanlıs hatırlıyo olsam ultrasonda zaten bebeğin gelısımıne gore kacıncı haftada oldunu gorup soluyordeıl mı dr. yanı haftada bı yanlıslık olamaz
evet canım usg ölçümlerinde belli olur en azından sana der bebek 1 hafta geriden geliyo gibi
insana öyle geliyor ben 3 senedir telefonuma not etmesem regl tarihlerimi acaba bende mi yanlış biliyorum diye düşündüm yani bu psikoloi çok tuhaf yaaa....ben koyverdim gitti ne zaman gelirse artık hatta şu anda 42 haftada doğsun diyorum hehehehehehe

sütünle alakası yoktur yavrum ya bu güne kadar sorun çıkmadıda bugün mü çıktı,hem dışkısı çişi normalse her zamanki gibi yapıyorsa sorun yok demektir...onun canı sıkılmış ...
slm herkese evim çok kalabalık nete giremiyorum geçmiş baya bi birikmiş okuyup dönüyorum bu arada ben daha doğurmadım bekliyoruza.s.
aynı gidiyoruz seninle bende bekliyorum hehehehehelaelaelaelaelae
canım aynı sorunu ben 2 gündür çekiyorum sorma mahvoldum ya
formüller arayın kızlar internetten araştırın ....masa yapın...soyun banyo yaptırın...ne bilem...
sütüm çok şükür var heryerim süt içinde ıslanıyo acabaa doyurucu süt değilmi anlayamadım benim sütüm tam beyazlaşmadı krem böyle sulu bi şekilde akıyo yoğun değil acaba ondanmı
heryerin süt içinde ıslanıyorsa yetiyodur diloş sende haaaalmaz::lepi:laelaelaelaelae
az önce uyuttum oda saç kurutma makinesini açtım öyle uykuya daldıı işe yaradı:)
oleyyyy bak işte araştırmanın formüllerin işe yaradığı anlaşıldı....birde elektrik süpürgesi diyolar bende merak edrerdim demekki yarıyormuş işe...a.s:hooray::lepi:

canım tek başınamısın kimse varmı yardımcı yanındaa varsa sen dinlen biraz çok yorucu oluyo benim kız 1,5 satir uyuyo ama kendime gelemedim çok yorgunum yemek yapmaya bile halim yok:umursamaz:

ah canım işte bu bebekler böyle 9 ayda bitmiyor bir ömürrrrrkaydirigubbakcemile5

sen napıyon hurişim eşin evde sanırım fazla takılmıyosun foruma hoş gelçi kimsede yok yaa arada bir iki kişi gelip laf atar diye bekliyomkaydirigubbakcemile3

kızlar bugün nihayet oğlumun göbeği düştü. iki gün bekleyip banyo yaptıracağım. bebeğim nihayet rahatladı.

kızlar bugün nihayet oğlumun göbeği düştü. iki gün bekleyip banyo yaptıracağım. bebeğim nihayet rahatladı.

gözün aydın canım maşallahh bizim göbekte geç düştü 12 gün sürmüştü ama biz hastaneden geldiğimizden beri hep yıkadık göbeği düşüncede yıkadık çok şükür bişeycik olmazdı sen hiç yıkamadınmı

yıkadım canım 3 defa yıkadık. ama şimdi iki gün daha yıkamayacağım. kurusun diye bekleyeceğim.

huricim bende ole dıyom artık walla hazıran annelerı de ole olmus ebruda ole 42.haftasında doğdu acele edıyorum sanırım bende daha ılgılenmıyce m enınde sonunda Rabbımın yarmıyla gecek bunlar napalım nasıp

sen napıyon hurişim eşin evde sanırım fazla takılmıyosun foruma hoş gelçi kimsede yok yaa arada bir iki kişi gelip laf atar diye bekliyomkaydirigubbakcemile3
kızben hep burdayım giden gelmiyor geri sıkılıyorum sabah öğlen akşam hiç olmasam mutlaka hergün uğruyorum ama kimse yokki......
doğuran kayboluyoolmaz:
ewetlmaz:lmaz:

şuan kızım çok güzel uyuyoo yanağını dönmüş anne beni ısır der gibi zor tutyom kendimi :kedi:
ısır ısır bişiycik olmaz şöyle azının içine al o elma yanakları ayyyyyy kuduruyoruuuummmmmm

ewet bundan sonra düşünüyoruz benim 2 haftam var senin 1 haftan var ...öyle düşün değiştirelim tickerleri kaydirigubbakcemile3 benim daha 2 haftam varrr temmuz sonunda doğurucam ben...:CüvCüv:sırnaşık şey

huriş senin bide açılman vardı kızz gerimi kapandı ne oldu doktora gittiğinde ne diyo her gidişinde alttan muayne ediyomu:ecrin_bebek:

YA SÜPER BİRŞEY BU ANNELİK HİSSİ HELE BÖYLE CANLI CANLISI ZOR TUTTUM KENDİMİ VALLA OKURKEN:sinifsinif:BENDE 5 AYA GİRECEĞİM HAMİLEYİM VE BÖYLE BİR DOĞUM YAPMAYI ALLAH BANADA NASİP ETSİN NORMAL DÜŞÜNÜYORUM BENDE ÇÜNKÜ. HAYIRLISIYLA BÜYÜTÜN KIZINIZI DARISI GÜN SAYANLARIN BAŞINA:Saruboceq:

selam kızlarr nasılsınız bebişler nasıll

huricim hala doğurmamışsın kesin doğurmuştur diyordum hayırlı haberlerini bekliyoruz artıkk

burcucum garmastan bana ilk başta faydalı olmuştu ama zamanla yeniden yara oldu kullandığım halde şimdi hala yara 2 gündür bişey sürmüyorum artık acıyor ama kuru kuru dursun birazda diye düşünüyorum doğumdan zor geldi bu gögüs yaraları bana ya ALLAH kimseye göstermesin olanlarada acil şifalarr

huriş senin bide açılman vardı kızz gerimi kapandı ne oldu doktora gittiğinde ne diyo her gidişinde alttan muayne ediyomu:ecrin_bebek:

ewet aynen canım her gittiğimde alttan muyne oluyorum 5. farklı ebeye muayne oldum cumartesi günü....eşim diyo 5 farklı kişidede canın acımadıysa demekki sen bayağı genişsin....heheheheheh pazar günü sabah yine kanamam oldu...heralde biraz daha açıldım bakalım yarın yine kontrolüm var....

yok gülüm doğuramadım yaaa sorma mandalar gibi 11 ayda doğurucam ona karar verdim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…