2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

gülüm kendine gel sen amma uçmuşsun....adam izizne gidior mu? gidiyor...öyle yada böyle bu bebek doğacak mı? odğacak...eeee nie stres yapıyon git bugün doktoruna nst ye bağlan yine nolcak ne kaybetcen...doktorunla görüş izine çıkıyormuşsunuz ben ne olucam de....
adam sana ben gelene kadar bekle diyemez ya..mutlaka bi doktor arkadaşını yada o hastanede yapman gerekeni v.s. söyleyip içini rahatlatacaktır....böyle evde oturup üzüzlmek daha kötü...sen bugün git bence...sen istemeden kalkıp seni sezeryana alacak hali yok ya ....

nazlıbahar hurişe katılıyorum canım bencede git en azından iyi bi doktora yönlendirir zaten normal doğum bekliyosun doktorlar girmiyo normal doğumda bence kendini harap etmeee:teselli:

kızlar ben kalkıyorum çok acıkmıştım kalktım bişeyler yedim şimdi kocişimin yanına mis gibin yatayım...gece çok yağmur yağdı uyuyamadık kalktık evin içinde dolandık uykum var....gelirim öğleden sonra...öpüldünüz...

aaman satmısım anasını ya kızımda ıkı kere gıtmıtım dr. walla nu rtopu gıbı oldu walla odaa 6gun gec gelmıstı masallah hıc te bı sorunu olmadı esımı arayım bıde arkadasımı zaten ben ebelerle tanısmıstım kı bırı esımın arkadası yeter onlar gamzewmde de ebeler doğurttu onlar dıktı noldu hıc bısey amannnn

kahvaltı yaptık kızımla yatıyoruz sımdı ole dınlenıoruz ....

hurişş doğur artıkkk çık şu kuluçkalıktannlülülülülülü
ahh ahhh ahhhh :CüvCüv:

hah şöyle sakin relax merak etme herşey yolunda gidecek.....sen skain ol yeter.....bunlar bi doğsun ısırmadık yer bırakmıycaz...ben miğde yanmasına uyuyamadım ya fisfisfis

ya kızlar sımdı ben SAT ımı yanlıs hatırlıyo olsam ultrasonda zaten bebeğin gelısımıne gore kacıncı haftada oldunu gorup soluyordeıl mı dr. yanı haftada bı yanlıslık olamaz

yaa kızlar benim kız sabah 7 uyandı halen uyumadı arada dalıyo zorla 5 dakikada bir kalkıyo kucağa almayınca basıyo yaygarayıı habire beni emmek istiyo bu seferde kusuyoo hem emiyo hem ağlıyoo acaba doymuyomu ya sütümde geliyoo çok şükürr mama yaptım maşallah mamayıda yedi bugün sütüm doyurmuyomu acaba?mamayı yedikten sonra biraz daha sakin oldu sadece etrafına bakınıyoo şimdilik:bbo:

slm herkese evim çok kalabalık nete giremiyorum geçmiş baya bi birikmiş okuyup dönüyorum bu arada ben daha doğurmadım bekliyoruza.s.

Allah analı babalı büyütsün cnm darısı başımıza çok güzel anlatmışsın bende epiduralle normal doğum istiyorum bakalım hayırlısı tekrar tebrikler

canım aynı sorunu ben 2 gündür çekiyorum sorma mahvoldum ya

sütüm çok şükür var heryerim süt içinde ıslanıyo acabaa doyurucu süt değilmi anlayamadım benim sütüm tam beyazlaşmadı krem böyle sulu bi şekilde akıyo yoğun değil acaba ondanmı

canım beninm de aynı artık geceleri 1 sefer milupa weriyorum mama mamayı yiyince sızıyo yoksa basıyo 3 saat yaygarıyı emmek zor geliyo ya ondan galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…