2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Temmuz annelerinden pek kimse kalmamış.Ne güzel.Ahhh ben de Mayısta doğurmasaydım normal doğum tarihim 23 Temmuzdu ama sezeryan olacağı için sanırım bu önümüzdeki hafta içi doğum yapacaktım.Napalım kısmet böyleymiş.Doğuran herkese bebişleriyle beraber sağlık mutluluk diliyorum.Allah hepimize evlatlarımızı analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah.

kızlar doğuma gidiyorum
suyum azalmış
plesanta kireçlenmeye başlamış
yatış yapılcak
alttan muayene etti ama acayip kastım kendimi ve çok acıdı malesef
dualarınızı bekliyorum allaha emanet olun
Canım Allah yardımcın olsun sağlıkla al kollarına yavrunu:)))) Alttan muayenede kendini rahat bırakırsan acımıyo kasma kendini rahat ol.Hadi hayırlısı olsun canım.opuyorumnanaktan

benim de 11 ekim canım..ama senin tickere göre 2 gün sen öndeymişin gibi gözüküyor...
bilmem ben ticker hazırlarken 10 ekim yazdım böyle verdi bana üstelik doktorumda bu tickere göre söylüyor 39+1 falan diyo tickerla aynı söylüyor..:sm_confused:

ben aĞustos annesİ deĞİlİm ekİm annesİyİm
kızım 9 aylık ama İnanın hamİlİĞİnİzİ arıyosunuz
banada derlerdİ ama İnanmazdım
son ayy zor geÇİyo bİrazcık ama İnanın sonrasında daha Çok uykusuz kalıyosunuz :):):) ama gerÇekten
bİraz zaman geÇtİkten sonra hamİle gÖrÜyosunuz
o tekemelerİnİ İÇİnİzde bÜyÜmesİnİ
onu hİssetmeyİ en gÜvenlİ yerde olduĞunu bİlmenİzİ ÖzlÜyosunuz...
etkilemek istediğini düşünmüyorum ama etkilemeye çalışsan bile yapacak bişey yok...bi kere rahime tohum düşmüş ve biz bu bebekleri doğuracağız en rahat en kolay bebeğimize nasıl bakarız nasıl büyütürüz şimdi onun derdinde onun paylaşımındayız...olumsuz değilde olumlu yönlerini anlatırsan bizi daha çok rahatlatmış olursun....teşekkür ederim saol....her çocuk bir değildir....

selam kızlar bugün evde temzilik var yarında kuranımız olacak hayırlısıylaa bi telaş içinde koşturuyorum evdee kızımı yıkadım şimdi mis gibi uykuya daldıı:asigim:
hhayırlısı gülüm bak dün karnındaydı şimdi kuranını okutuyorsun...darısı başıma darısı başıma

merhaba hanımlar.
gecmıse bakamadım.yenı dogm yapmıs olanlara hayırlı olsn dıyorum.
bız 2 gundur yıne hastanedeydık.
bebegımın sarılıgı yıne yukselmıs.dun aksam evımıze geldık.senağlama
hıc ıyı degılım sanırım bıraz depresyona gırdım.sureklı aglayasım gelıyor.senağlamasenağlama
üzülme bebişim ya her bebek sarılık oluyor biliyorsun dua et sağlıkla iyi günlerinize kavuşun çok ağlama sütün azalır ama bebeğinide etkiler...bu sabah bende ağladım sonra hemen topladım kendimi içimde bebeğim tepinmeye başlayınca....onlar bizim parçamız bize ihtiyaçları var biz eğilirsek onlarda üzüzlür ama....

kızlar doğuma gidiyorum
suyum azalmış
plesanta kireçlenmeye başlamış
yatış yapılcak
alttan muayene etti ama acayip kastım kendimi ve çok acıdı malesef
dualarınızı bekliyorum allaha emanet olun

:lepi::lepi: hayırlı haberlerini bekliyoruzzzz :lepi::lepi:

ben bi listeyi güncelliyim bugün yine nst ye bağlanacağım.....evde olmayacağım son haftasında bu kadar gezen biri daha yoktur heralde hehehehehehe....

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
:nazar:amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
:nazar:eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
:nazar:menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
:nazar:nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
:nazar:neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
:nazar:selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
:nazar:ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
:nazar:jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
:nazar:confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
:nazar:sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
:nazar:GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
:nazar:nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
:nazar:swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------38+4
:nazar:nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
:nazar:derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
:nazar:yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
:nazar:sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
:nazar:rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
:nazar:burcusener-------------1 temmuz--------------------erkek----------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz-----------------38+5
:nazar:zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
:nazar:karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-
:nazar:çiceks---------------------5 temmuz------------------erkek-----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------*
:nazar:nar-------------------------11 temmuz------------------erkek-------------------------sip. sezeryan---------------------------6 temmuz---------------------*
:nazar:beyazmelek-------------7 temmuz--------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------7 temmuz---------------------*
:nazar:nesquk_24---------------6 temuuz-------------------erkek---------------------------------sezeryan------------------------7 temmuz----------------------*
:nazar:hüzün yılı----------------8 temmuz-------------------erkek----------------------------------sezeryan-----------------------8 temmuz---------------------39
sıla_84----------------------------9 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------9 temmuz---------------------*
:nazar:demet---------------------10 temmuz-------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------10 temmuz----------------------*

babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
kikoleyim--------------------10 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan(haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
filizusta---------------------- 11temmuz--------------------------*----------------------doğuma gittii :)
hafsa23----------------------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan
demresu---------------------15 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

liste güncellenmiştir...:CüvCüv:

gnydın kızlar
nasılsınız?
sımdı dr.dan geldım yıne hersey normal heran olabılır bekleyelım dedı olmazsa pzrtsı gunu gel genel bır değerlendırma yapalım dedı :KK43:
yanı bısey yok bızımkınde sezeryan olmak ıstemıyorum ya bu kadar bekledım :KK43: kızlar nolur dua edın bana gercı kızımda 6gun gecerken olmustu bundada beklıcem bır hafta daha belkı ole olur dıye dusunuyorum hareketlerı varsa ıyıdır dedı bızımkı hala cok hareketlı
ebru doğurdu sanırım hıc bı ses yok ınsallah doğmustur ya Allah ım yardım etsım amın

selam kızlar bugün evde temzilik var yarında kuranımız olacak hayırlısıylaa bi telaş içinde koşturuyorum evdee kızımı yıkadım şimdi mis gibi uykuya daldıı:asigim:

oh diloşum misler gibi kuranı da okunucak meleginin bende haftaya dusunuyorum inş.

merhaba hanımlar.
gecmıse bakamadım.yenı dogm yapmıs olanlara hayırlı olsn dıyorum.
bız 2 gundur yıne hastanedeydık.
bebegımın sarılıgı yıne yukselmıs.dun aksam evımıze geldık.senağlama
hıc ıyı degılım sanırım bıraz depresyona gırdım.sureklı aglayasım gelıyor.senağlamasenağlama

rosemcim gecmiş olsun ama bu sarılık derdi herkeste va canım..uzme o kadar kendini..duzelecektir..sutunu bol vermeye calıs tatlım..Allah saglık versin melegine canım gecmiş olsun..

Insallah canim ya.Allaha sukur tansiyonum 12ye 7lere kadar dustu,kan ve idrar temiz cikmis,yine 24 saatlik idrar biriktirip pazar gunu test edilecekmis protein miktarindaki artma olup olmadigina bakacaklarmis.nst ye yeniden girdim 45 dak kadar,iyi cikti,1 tane 50 civari kasilma varmis.gece 11-12 gibi yeniden nst yapilacakmis.
Bizden haberler boyle..

starcım gecmiş olsuuunn canım yaa...Allahım ya hakkaten b hamilelikte ne yasanacaksa yasadın be kuzum ama dirençlisin maşşşallah .arasın annesi azcık daha sabret canım..dualarım seninle..Allah saglık versin melegine ve sana :Saruboceq:

kızlar kontrole çıkıyorum....nst bağlanayım ordan eski patronuma uğrayacam..ordan girerm belki topiğe ordan dayıma geçicem......hastane çıkışı yazamazsan akşama görüşürüzz yatışım falan yapılırsa zati msj atarım birielrine heheheheh hohohohoh ay inşallah...hadi öpüldünüz anacım..... artık kendi kendime yazıp okuyorum ....herkesi doğurtucam bu gidişle.

sen deılde bnen bu gudusle herkesı doğurturum :) ya sankı benım sıkıntım bana yetmıyor bıde mılletın daha doğurmadınmı laflarına cevap verıyorum ıkı gundur cıkmıyorum walla dısarı
ama sbhtan berı kasıklarımdA bı agrı var ara ara da karnım acıyor hadı hayırlısı beklemek ne zormus ya

ben geldim foruma pek giremiyorum malum kızımla ilgileniyorum pek te kalkamıyorum
doğum yapan herkezi tebrik ederim.allah tüm bebeklere sağlıklı uzun ömür versin
doğum öykümü henüz yazamadım en kısa zamanda paylaşırım
hepinizin allah yardımcısı olsun

merhabalar.... dün ve bugün pek giremedim net e. yarın mevlütünü yapıcaz oğlumun. oğlumun şekerleri de geldi bu arada. sizinle de paylaşmak istdim. yarın da mevlüt kıyafetiylle çekerim oğlumu güzell teyzeleri...

kızlar nerdesınıız kımsecıkler yok :KK43:
sbhtan berı kasıklarımdan bacaklarıma ınen ınce bı sızı var sımdıde karnımda adet sancısı gıbı hafıften bı agrı basladı dua edın de nolur ınsallah doğum baslangıcıdır

ahh ahhh bende doguramayanlardanım pazartesi 40.haftam doluyo ve hala bende tık yokkafamçokkarıştı (oysa hurinin bütün taktiklerini uyguladım :eek: ) bende suni sancı veya sezeryan gibi seyleri aklıma bile getirmek istemiyorum beklemek cok zormus yaa nolucak bu halmiz bilmiyorum...

ahh ahhh bende doguramayanlardanım pazartesi 40.haftam doluyo ve hala bende tık yokkafamçokkarıştı (oysa hurinin bütün taktiklerini uyguladım :eek: ) bende suni sancı veya sezeryan gibi seyleri aklıma bile getirmek istemiyorum beklemek cok zormus yaa nolucak bu halmiz bilmiyorum...

ayyy cnm ya sende de yok u bı belırtı bı baslangıc?
bende bgn sankı bıraz kasıklarımda var dınlenınce gecerdı normaldı ama bgn gecmıyor sureklı bı sızı var (yemek koyuyorum ocaga)

selamlar
ben geldim
hastaneden bugün öğleden sonra çıktık
tansiyonum düştü ve burun kanaması-baş ağrıı-gözümün önünden pırıltıların uçuşması şikayetlerim yok , ama eğer tekrarlarsa bu şikayetlerim haftaya ctesiyi belemeden sezoşum olacakmış benneyaptımki
yarı 1 günlük idarda protein bakılacak yine , salı kontrolüm olacak usg-nst ve doopler . salıya kadar düzenli tansiyon ölçümüne devam edecekmişim . bi terslik sezerlerse müdahale edeceklermiş işte benneyaptımki
kilosu 2450 gr olmuş paşamınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :nazar: :asigim:
bizden haberler böylee :teytey:

selamlar
ben geldim
hastaneden bugün öğleden sonra çıktık
tansiyonum düştü ve burun kanaması-baş ağrıı-gözümün önünden pırıltıların uçuşması şikayetlerim yok , ama eğer tekrarlarsa bu şikayetlerim haftaya ctesiyi belemeden sezoşum olacakmış benneyaptımki
yarı 1 günlük idarda protein bakılacak yine , salı kontrolüm olacak usg-nst ve doopler . salıya kadar düzenli tansiyon ölçümüne devam edecekmişim . bi terslik sezerlerse müdahale edeceklermiş işte benneyaptımki
kilosu 2450 gr olmuş paşamınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :nazar: :asigim:
bizden haberler böylee :teytey:

cnm cok gecmıs olsun kendıne dıkkat et azcık bı zamanımız kaldı ......bıraz daha guc

X