2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canim cok sagolsin. ayyy inanamiyorum. daha dun cinsiyetleri ogrenmistik. buyudu cilekler de birer birer doguyorlar. sen de bir kac saat sonra cileginle tanisacaksin. 9 aylik hasret bitecek. uyuyamazsan yor biraz kendini. yorul yani belki yardimci olur.dualrinda eksik etme. iyi geceler canim.a.s.

teşekkürler canlarım dualarımda olacaksınız inşallahhh:Saruboceq:

iyi geceler:gitme:

canım demek 3 de gireceksin sezeryana..ayy benim de 3 de randevum var doktorda...bakalım canım benim nazlı kızım ne zaman gelecek her gün tetikte bekliyorum...
demet teyzesi benim Berrağım bu saatlerde hep uyanık olacak herhalde bişey oluyor gece ona kıpır kıpır...o senin çileğini var ya yerim ben çook merak ediyorum Öykü zehrayı bakalım nasıl bir kızmış...9 ay yüzünü göstermedi...
kislarrrrr bu arada asil bomba haberi vermeyi unutuyordum az kalsin
Flas haber!!!!!
Sila_84 arkadasimiz da bu aksam 10 gibi normal dogumla missss kokulu kizina kavustuuuuuu
Hepinize selamlari var ,evine gecer gecmez girip nete ankatacakmis detaylari
vayy bee demek sıla da doğurdu..sezeryan olmayacakmıydı?neyse kavuştu meleğiine..gözü aydın olsun...
bak sen şu tosbaya...yirim ben onu yirimmm...

yok tatlım ecemm sabah 8 de hastanede olucam 8 30 da ameliyata alacaklar inşl.

sende çok güzel haberlerle dönersin inşl. canım Şeniz
annesi keyfini çıkar ben nedense pek burkuldum kızım karnımdan çıkacak diye :sinifsinif:

yatmam gerek eşim kızdı valla-tatlicadiarzu-

Şeniz:gitme:

iyi geceler tatlım ben de seni ve oğluşunu öptümm..Şeniz

öyle mi canımm...sen yat dinlen dinç olman lazım..demek için burkuldu kızın karnından çıkacak diyee ama kollarına gelecek...Allah işlerini rast getirsin canım..inşaallah her şey yolunda gider...

babaylon
kikoleyim
demet

canlarım allah yardımcınız olsun güzel haberlerinizi bekliyoruz sağlıkla alın kuzucukları kollarınızaaa.s.

arkadaslar benim doktorumda bana haftaya persembe günü için gün vermişti.ama dün misafirlikteyken bacaklarımdan asagıya suyum geldi.:1no2:hemen apar topar hastaneye gittim.ebenin alttan bakmasıyla tekrar bi miktar suyum daha geldi ve üstelik iki cm acılmam varmış.ama hastaneye gelen doktor bana ultrasonda baktı ve suyumun hala yeterli olduğunu söyledi.:sm_confused:ebede beni muane ettikten sonra kanamam oldu ve bana bunun normal olduğunu söyledi ama hala tuvalete girdiğimde kanamam oluyor haff hafif.sonra serum takıp eve yolladılar.:sinifsinif:ben gümüşhanede kalıyorum suan.aslında trabzonda doktorum var dünde ona ulaşamadım.diğer doktorda yolda basına bi iş gelirse mesuliyet kkabul etmem dedi.ne yapacağımı sasırdım.hüngür hüngür ağlıyorum.senağlamabeynim döndü.bide ben sezaryan olucam 2 cmde acıklığım varmıs.hala ne beklediklerini anlmadım.trabzondaki doktorda acıklığın ve suyun varsa ben bebeğini hemen alırım ama yolda sorun olursa gelirken ben onu kabul etmem dedi.ne yapacağımı sastım kaldım.yarın ne olursa olsun yola cıkıcam agrılarım var ama düzensiz.çok moralim bozukmafoldumben

canim trabzon kac saat? bir de neden ille kendi druna gidiyorsun? riske atmaya deger mi? hadi yolda birsey olsa o dag basinda? Allah korusun. 39+1sin de. yani almamalari icin sebep yok.

kizlar su linki bir izleyin. babanin da bebegi biberonsuz emzirmesi mumkun. hani disari cikacaksiniz ama asla biberon vermek istemiyorsunuz, evde bebek acikirsa baba su sekilde besleyebiliyor.

ben aldim. ucakta lazim olur diye. begeneceginizi dusunuyorum.

YouTube - Caden Finger Feeding

günaydın güzelleeeeerrr
bugün doğuma girecek demet,kikoleyim,babaylon ve günün sürpriz annelerine hayırlı doğumlar diliyorum dualarım onlarla olacak.
bugün çok giremeyebilirim kızlar kayınvalideme gidiyorum akşama hayırlı haberler okurum inşallah,öpüyorum hepinizi opuyorumnanaktan

günaydın kızlar yazdıklarınızın hepsini olmasada birazını gözden geçirdim. doğum yaklaştıkça aksilikler başlamış.allah hepimizin yardımcısı olsun.
grafiti canım arkadaşım sakın yolculuğa çıkmayı düşünme allah korusun bebeğide kendini de riske atmış olursun.mantıklı düşün ve sakin ol. Allah yardımcın olsun. İnş rahat bir şekilde bebeğini kucağını alırsın. Allah'a emanet ol.

kızlar yorumlarınızı okudum daha yola cıkmadım zaten sevk alamadan esimde yanımda gelemiyor.izin vermiyorlar subeden.hastannelrde malum 8 30 da acılıyor.bende onu bekliyorum son bi kez daha görüneceğim burdaki doktora.ağrım pek yok kuyruk sokumum dısında ama hala kahverengi lekelenmelerim var.aarada da karnıma agrı giriyor.2 cm acıkllığım ne oldu bililmiyorum.daha öncede burdaki doktor bişeyin yok dedi.ama ben güvenemeyip tarbzona gitmiştim silme enfeksiyon olmusum.2 gün serum ve antibiyotik vermişlerdi.kafam cok karıstı ne yapacağımı inanın bende bilmiyorum.gümüşhane trabzon arası 1.5 saat.bu arada benim bu takvimim 1 hafta ileri((

HERKESE KOCAMAN GÜNAYDINNNNNNNNNNNN
ÇOK ŞÜKÜR ÇINARIM ARTIK KOLLARIMDA ALLAHIM BU MÜKEMMEL DUYGUYU HERKESE YASATSIN INSALLAH
ÇOK DUYGULUYUM TARıF EDEMEDIGIM BIR MUTLULUK VAR ıÇıMDE ÇOK ıSTEDIM COK BEKLEDIM ÇINARIMI VE SONUNDA ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHIM MUCıZEMı GÖNDERDı
BENIM ICIN DUA EDEN HERKESE COK TESEKKUR EDERIM BENI MERAK EDEN ARKADASLAR IYIKI VARSINIZ CANLARIM BENIM
EN KISA ZAMANDA ÇINARIMIN RESMıNı VE DOĞUM HıKAYEMı YAZACAGIM
ÇOK YORGUNUM UYKUSUZLUK BENı MAHFETTI BIRAZ DINLENMEYE IHTIYACIM VAR HEPıNıZı ÖPÜYORUM:1hug

canım geçmiş olsun güle güle büyüt bebeğini sağlıkla inşallahha.s.

gunaydın kızlarrrr

ben anlasıldığı uzere bgn d BURDAYIM
huzun yılı gecmıs olsun cnm Allah analı babalı buyutsun darııs basımıza
benımde bghn sankı belımde bıraz agrı var ılk defa ınsallah Allaah ım yakındır artık

doğuma gırecek annelerımızı bır nefeste ınsallah dıyorum ....

canım 40 haftaya gelmişsin inşallah fazla bekletmez senin oğlann çıksa bariiopuyorumnanaktan

canım 40 haftaya gelmişsin inşallah fazla bekletmez senin oğlann çıksa bariiopuyorumnanaktan

cnm ya ınsallah ole bı dua edıyorum kı bazen de dusunuyorum acaba adet tarıhımımı karıstırdım ama yok cok dıkkatlı ısteyerek yaptık cunku bılıyorum cok emınım ama kızımda da 6gun gecmıstı hatırladığma gore buda erkek gec gellır dıyorlar dr.da alakası yok dıyor bılmıyorum ya psıkolojık olarakta yoruldum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…