2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET-------------------------D.ŞEKLı---------------------- D.TARıHı--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------38+4
nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
burcusener-------------1 temmuz--------------------erkek----------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz-----------------38+5
zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-
çiceks---------------------5 temmuz------------------erkek-----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------*
nar-------------------------11 temmuz------------------erkek-------------------------sip. sezeryan---------------------------6 temmuz---------------------*
beyazmelek-------------7 temmuz--------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------7 temmuz---------------------*
nesquk_24---------------6 temuuz-------------------erkek---------------------------------sezeryan------------------------7 temmuz----------------------*

hüzün yılı--------------------8 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan( haber bekleniyor)
sıla_84-----------------------9 temmuz----------------------kız---------------------------sezeryan( haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan
kikoleyim--------------------10 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan
demresu---------------------15 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

liste güncellenmiştir...:CüvCüv:

saol canım benim bak gene sen doğurtacan beni
şimdi sen anlat hadi

benim dr.a gittik , her zamanki gibi uyuz olduk geldik
gerçi ben bu kez ne derse desin takmıycam dediğim için eşime göre daha rahattım kaydirigubbakcemile2
usg baktı , yine bebeğin minyon olduğundan bahsetti , kilosu 2300ün üzerinde olacak , birazdan tüm ölçümlerin ortalamasını alıcam bakalım kaç çıkacak dedi ve ortalama 2453 gr geldi
boyu da 46,5 cm
nst ye girmeden ben de onu uyuz ettim " ya bu çocuk 10 günde hiç büyümedi kısalıyo mu hatta ne " dedim suratı değişti , " olur mu öyle şey önceki ilgiler kayıtlı bakarız ordan istersen " dedi kaydirigubbakcemile3
nst ye de nerdeyse benim zorumla girdim , yok efendim neymiş beni düşünüyormuş , ben sıkılmayayım diye nst ye sokmuyomuş beni , yoksa kendisi biliyomuş benim henüz ciddi anlamda kasılmalarımın olmadığını , bik bik de bik ...
bir de ağzımı arıyor yürüyüş yapıp yapmadığımla ilgili , ben de yalan söyledim , yürüyorum akşamları dedim :dilcikar:
halbuki dün ist.daki dr.um kesssssssssinlikle yürüyüş , fiziksel aktivite yok dedi , bunun üzerine deli miyim yürüycem bi de :umursamaz:
kıs bu kadın beni doğurtmaya çalışıyo ama havasını alacak, bide beni bu haftasonu denize yolluyo babababaaa :1shok:
sonra şu 10 gün önce istediği testleri soktum gözüne , çünkü hala kendisinin sorduğu yoktu ve onun da onayını aldık : preeklampsi olmuşum -tatlicadiarzu-
2-3 günde 1 kotrole gelmemi istedi , tansiyonumu takip altında tutacaklarmış , bir de çarş günü detaylı usg bakan dr. arkadaşına pas etti ama gideceğimi sanmıyorum:1closedeyes:
güya bugün rahim ağzını da ölçecekti , gerçi aklına gelse ve söyleseydi de ben ölçtürmeyecektim ya hoş ..
yani bi tuhaf bu benim dr. neyse kurtuldum sayıyorum , artık gitmeyeceğim için ona
kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
bende yatıyorum...
beni sorarsanız 2 hafta öncesiyle hiç bir fark yok yine 2 parmak açılma ( bugün farklı biri baktı çatıma bu 5 oldu..5 kişidede acımadıysa demekki ben bayağı geniş biriyim).....:))))))))
açılma aynı suyum iyi çatım aynı herşey aynı nst bile aynı...sadece kalp atışları 170-180 lerde sancım yine 50 lerde fark yok...cumartesi yine nst ye gidicem o kadar...bakalım hayırlısı bekliyorum artık bişey yapmadan........şu an çok yorgunum yarın görüşürüz ..öpüldünüz anacım kızlar yarın haberlerinizi bekliyorum....

ben o doktoru evirirp çevirip neyse yaa....sinirimi bozuyoı senin salak doktorun....öptüm senide...

hoşgeldin canımm.seni çok merak etmiştim..iyi haberlerini aldım..ayyy çileğine kavuşuyorsun..ne zaman girecen canım ameliyata..bileyim de o saatte sana dua edeyimm..

ayyyyy canım yaa bayaa dolu geçirmişsin ama iyi geçmiş anladığım kadarıyla ..
hagget bırak o ütüleri felan onlar da kusur kalın , nazar boncuğu olsun yerimseniben
Arasım herşeyim iyi , benim batmalarım sıklaştı , akşamları daha çok oluyor benneyaptımki
bir de çatlayan yerler de acıyor sanırım ..
üstelik yerleşme çabasındaymış paşam ,o yüzden çatımda , leğen kemiklerimde ve belimde ağrılar ve baskılar arttı :1no2:
zaten bel fıtığım var bir de oğluşum zorlayınca kemikleimi yattığım ve uayndığım zamanlar ağrılarım çok oluyor..
neyse az kaldı azzzzzzzzzzzz deyp avutuyorum kendimi ..
ayyyyy midem yine pek fena en bi renie duo içip geliim -tatlicadiarzu-

ayyy canım ya ne kadar sıkıntı çektin bu zamana kadar bir an önce zaman ge çse de yavruna kavuşsan...doktorun da ne acayipmiş ya....

kızlar benim kızım şu an çook ama çook hareketli...karnımdan ayağı,elini sırtını öyle bir çıkarıyor ki...korktum valla...karnım bir oyana bir buyana yamuluyor..eller çıkıyor...geriniyor öyle bir acıtıyor ki...acaba gelecek mi kızım...gelsin artık....

hadi yaaa yine mi :1shok:
inşallah ctesiye artsa bari açılman canım yaaa
ciddi ciddi ben bile senden önce doğurcam heralde lülülülülülü
şaka kıs şakaaaaa , bence ctesidn sonra bekliyces senin kuzuyu yerimseniben

ben o doktoru evirirp çevirip neyse yaa....sinirimi bozuyoı senin salak doktorun....öptüm senide...

" gel sen ne çektiğimi bir de bana sorrrrrrr " diyim ben de kafamçokkarıştı
öptüm canım ben de iyi gecelerrrrrrrrrr Şeniz

ayyy canım ya ne kadar sıkıntı çektin bu zamana kadar bir an önce zaman ge çse de yavruna kavuşsan...doktorun da ne acayipmiş ya....

sağol canımmm , amin inşallah .. geçse zaman ve sağlıkla alsam mis kokulumu kucağıam hepppppppppsini , tüm yaşadığım sıkıntıları tek kalemde silmez miyim ........
inşallah .. az kaldı ....
benimkinin de tututyor arad ara azmanlığı ,canımı çok acıtıyor , misal az önce ... alttan bi baskı yaptı inanamadım .. bayadır oturuyoru .. o yüzden uzanayım en iyisi ve cepten girmeyi deniycem nete , böyle belim de çok ağrıdı yaaa benneyaptımki

dinlen canımm..zaten sorunlu bir dönem geçiriyorsun...yoksa senin minik yaramazın azmanlığı tutar...

anacım hava atacak halim mi kalmış benim tüm gün zırladım :gitme:
bi tuhafım ya Allahtan bugün boşluk çok yoktu boş bulduğum zamanlarda ağladım hep zati:sinifsinif:
Allahım hepimizin yardımcısı olsun:Saruboceq:

ben uyuyacam kızlar enkısa zamanda görüşmek dileğiyleopuyorumnanaktan

uyu dinlen kikoşum Allah yar ve yardımcımız olsun yarın hepimizin inşallahh:Saruboceq::gitme:

öncelikleeeeeeee kilosuna koca bi arasımın
o doktora da koca biii:mymeka:
bu kadar şeye dayanabilen güçlü arkadaşıma da en kocamanından hem buuuu
hem de buuuuuuuuuuuuuŞeniz
tansiyonuna çok dikkat et tatlım emi güçlü arkadaşım benimmmŞenizvereliniortak

hurişçim anacım sen hepimizi doğurtacandelikafaduldendelikafadulden
en tosuncuğuda sen doğuracan en son demiiiiii
seni seniiiiiiiiiiii
nasıl olsa çatıda müsaitmişşş hemde 5 kerre onaylanmışşş:lepi:
işin şakası canım Allah hepimizin sağlıkla kuzularımıza kavuşmamızı nasib etsin inşallah ama en doğru zamanda:Saruboceq:

slm annecik nasılsın

hoşgeldin canımm.seni çok merak etmiştim..iyi haberlerini aldım..ayyy çileğine kavuşuyorsun..ne zaman girecen canım ameliyata..bileyim de o saatte sana dua edeyimm..

ecemmmm canım çok teşekkür ederim sende merak etmişsin beni:kedi::1hug:
inşallah teyzesi dualarınıza çokkk ihtiyacım var bidenem bende hepiniz için dua edicem inşallahhhhhhh özellikleeeee ebuscum ve nazlıcım ve de günü gelmiş tüm arkadaşlara acilen doğum dilicemm:lepi:
kibelecime bebişinin doğum pozisyonuna girmesi ve normal doğurabilmesi için dua edicemmm:Saruboceq:
sibelcime bebişinin bir an önce evine anneciğine dönmesi için dua edicemmm:Saruboceq:
Tüm hamile anneciklerin zamanında sağlıkla kuzularına kavuşmalarınaaaaa
veeeeeeeeeeee
tüm evlat hasretiyle yanan arkadaşlara daa sağlıklı evlatları olsun diye dua edicem inşallahhhhhhhhhh

ecemmmmm bakarsın yarın 3 gireriz doğuma 5 kişi doğurdu haberlerini alırız belli mi olurrr seninde artık her an gelebilirrrrrrr:sm_cool:

oyyy minik kuzummmmmm bırak yerleşsin annesi şunun şurasında kaç günün kaldı demi benim sabırlı ve metanetli arkadaşımm oyyy gel bi öpemmmŞeniz

elleme berrağımı annesi oyun saati gelmişşşşşşşşşşopuyorumnanaktan
benim çileğim karnımı şu an öyle bi şekle soktu ki anlatamam bir taraf tostoparlak bi taraf acaip sivri yamuk bi karınkaydirigubbakcemile3
kasılmalarım da var çok yoruldum bugün gerçekten:sinifsinif:
ama olsun bundan sınra en az 2 gün hep yatacam demi-tatlicadiarzu-

kislarrrrr bu arada asil bomba haberi vermeyi unutuyordum az kalsin
Flas haber!!!!!
Sila_84 arkadasimiz da bu aksam 10 gibi normal dogumla missss kokulu kizina kavustuuuuuu
Hepinize selamlari var ,evine gecer gecmez girip nete ankatacakmis detaylari

canim insallah su gibi gecer dogumun ve minnosuna kavusursun.

anam en sona ben kalmisim.

dinlen canımm..zaten sorunlu bir dönem geçiriyorsun...yoksa senin minik yaramazın azmanlığı tutar...

Simdi cepten girdim nete yattigim yerden yaziyorum, ohh ya rahat ettim derken pasamiz benim rahatladigimi sezdi ya , ille ariza cikartacak:))) ittirip duruyor beni yaaa,diyorum " anneye vurulmaz , tas olursun tasssss" ama dinleyen kim :)))

Dimi canim ben de kendimi oyle teselli ediyorum
Bunca seyi gorup gecirdik onunla beraber, kalmis 1 haftamiz
Bu da gecer
Yeterki oglumu saglikla kucagima alayim Allahin i niyle

anacim boyle guvenmeye guvenmeye de zor valla.

sen dikkat et. preeklampsi cok ciddi birsey biliyorsun. tansiyonunu sen surekli olc evde. en ufak bir sey hissedersen hemen git dra ihmal etme.

oyyyyyyyy gerçekten miii süper bi haber buuu :sm_cool:
maşallah sılaya vede kızına sağlıklı uzun ömürleri olsunnnna.s.

canim insallah su gibi gecer dogumun ve minnosuna kavusursun.

ayy kibelecim çok teşekkür ederim canım inşallah sizlerindeee:Saruboceq:
akıllı kızın döner inşallah ve de normal pırtt diye doğurursun inşallahhhhhh

kızlarrrr sankim uykum geldi gibi yatayım ve deniyeyim bi inşallah uyuyabilirim birde çok susadım ama içemiyorum malum yasak:sinifsinif:

çok şey paylaştım sizlerle hepiniz hakkınızı helal edin hepinizi çok seviyorum:gitme:
dualarımda olacaksınız dualarınızı bekliyorummm:Saruboceq:
sabah 8-8.30 arası Allah izin verirse kızıma kavuşacağım:Saruboceq:
darısı hepinize olsun sağlıkla ve zamanındaŞeniz

bu arada hüzünden haber yok mu onuda merak ettim inşallah çınarı ve kendisi iyidir :Saruboceq:

hepinizi çokkkkkkkkkkkkk öptümm Allah a emanetsinizzzzzzzzz kader arkadaşlarımmmŞeniz

beni merak edenler telefonumu huriş, melek, diloş, karen ve zuzucumdan bulabilirlerŞeniz

inşallah pazar gece görüşürüzzzzzz:gitme:

Offf bunu da sarji bitmek uzere
Bu kaaa arkadasim onlineken yapilir mi bu bana (
Ben cikayim , iyi hissedersem laptoptan girerim nete
Iyi geceler dondugumde bulamazsam sizi
Demetcimmmmmm kolay ve cik saglikli bir dogumla kucagina dlmani giliyorum oykunu
Yarin dualarinda olmayi dilerim ben de
Optum ececim ve demetcim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…