2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

cnm ya ınsallah ole bı dua edıyorum kı bazen de dusunuyorum acaba adet tarıhımımı karıstırdım ama yok cok dıkkatlı ısteyerek yaptık cunku bılıyorum cok emınım ama kızımda da 6gun gecmıstı hatırladığma gore buda erkek gec gellır dıyorlar dr.da alakası yok dıyor bılmıyorum ya psıkolojık olarakta yoruldum ya

bencede geç gelir gibi bişey yok çoğu kişi erken doğum yaptı erkek bebeklerinee yani bi kısmet işi bence neyse canım üzme kendini eli kulağındadır gelir inşallah:1hug:

HERKESE KOCAMAN GÜNAYDINNNNNNNNNNNN
ÇOK ŞÜKÜR ÇINARIM ARTIK KOLLARIMDA ALLAHIM BU MÜKEMMEL DUYGUYU HERKESE YASATSIN INSALLAH
ÇOK DUYGULUYUM TARİF EDEMEDIGIM BIR MUTLULUK VAR İÇİMDE ÇOK İSTEDIM COK BEKLEDIM ÇINARIMI VE SONUNDA ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHIM MUCİZEMİ GÖNDERDİ
BENIM ICIN DUA EDEN HERKESE COK TESEKKUR EDERIM BENI MERAK EDEN ARKADASLAR IYIKI VARSINIZ CANLARIM BENIM
EN KISA ZAMANDA ÇINARIMIN RESMİNİ VE DOĞUM HİKAYEMİ YAZACAGIM
ÇOK YORGUNUM UYKUSUZLUK BENİ MAHFETTI BIRAZ DINLENMEYE IHTIYACIM VAR HEPİNİZİ ÖPÜYORUM:1hug

canım çok sevindim allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah...bebişine ve kendine çok iyi bak ...bol sütlü ve uykulu geceler sizin olsun:ecrin_bebek:

babaylon kikoleyim ve demetcim allah yardımcınız olsun ...sağ sağlim bebeklerinize kavuşursunuz inşallh zemuszemus

ayyyy ewı toparlıyorum hergun bgn gelırse mısafırımız dıye toparlamktan usandımmmmm ayyyy daha duusunmuycem ne zmn gelırse gelsın pazartesıye randevu alıyorum artık bakalım ne dıycek?
41.haftadayız ya
ebru nptı acaba?

Allah tan benım ew gues almıyor oturduğumuz oda serın oluyor mutfaskla burası o yonden sanslıyız
dısarı erken cıkarsak eger iştre o zmn yanıyoruz :)

ayyyy ewı toparlıyorum hergun bgn gelırse mısafırımız dıye toparlamktan usandımmmmm ayyyy daha duusunmuycem ne zmn gelırse gelsın pazartesıye randevu alıyorum artık bakalım ne dıycek?
41.haftadayız ya
ebru nptı acaba?

canım boş ver yaa işleri bende bikaç gün ööle kastım kendimi bu sabah az kalsın hastanede aldım soluğu...sancılarım başlamıştı şimdi düzeldi biraz...annem yarın sabah geliyo o gelene kadar sabredecem..bide zaten benim normal sezeryan randevum 12 sinde o zamana kadar bekleyip dr umla girecem doğuma inşalllah...dua edinde o zamana kadar gelmesin bizim kız ablasına benzesin...hepinize dua ediyorum kızlar allah hayırlısıyla kurtarsın hepinizi... sekine duası , "meryem suresi " ve "inşirah suresi" ni okumaya devam ..ben kızımda çok faydasını görmüştüm...herkesede tavsiye ediyorum.....allah kolaylıklar versin hadi ben yattım....eeee malum karpuz misali....yata yata dimi ama zemuszemus

sorma yata yata .... sağım solum agrımaya basladı bu gece kulağım kıvrılmıs ustune yatmısım ters bır sekılde bır uyandım kopuyors sandım:)

kızlar demetten haber varr aradım şimdi çok şükür saat 8,30 da kızına kavuşmuş 2950 gram 49 cm boyu varmış çileğimizin maşallah allah analı babalı büyütsünn çileğimizi:nazar::asigim:

arkadaslar benim doktorumda bana haftaya persembe günü için gün vermişti.ama dün misafirlikteyken bacaklarımdan asagıya suyum geldi.:1no2:hemen apar topar hastaneye gittim.ebenin alttan bakmasıyla tekrar bi miktar suyum daha geldi ve üstelik iki cm acılmam varmış.ama hastaneye gelen doktor bana ultrasonda baktı ve suyumun hala yeterli olduğunu söyledi.:sm_confused:ebede beni muane ettikten sonra kanamam oldu ve bana bunun normal olduğunu söyledi ama hala tuvalete girdiğimde kanamam oluyor haff hafif.sonra serum takıp eve yolladılar.:sinifsinif:ben gümüşhanede kalıyorum suan.aslında trabzonda doktorum var dünde ona ulaşamadım.diğer doktorda yolda basına bi iş gelirse mesuliyet kkabul etmem dedi.ne yapacağımı sasırdım.hüngür hüngür ağlıyorum.senağlamabeynim döndü.bide ben sezaryan olucam 2 cmde acıklığım varmıs.hala ne beklediklerini anlmadım.trabzondaki doktorda acıklığın ve suyun varsa ben bebeğini hemen alırım ama yolda sorun olursa gelirken ben onu kabul etmem dedi.ne yapacağımı sastım kaldım.yarın ne olursa olsun yola cıkıcam agrılarım var ama düzensiz.çok moralim bozukmafoldumben
kızlar yorumlarınızı okudum daha yola cıkmadım zaten sevk alamadan esimde yanımda gelemiyor.izin vermiyorlar subeden.hastannelrde malum 8 30 da acılıyor.bende onu bekliyorum son bi kez daha görüneceğim burdaki doktora.ağrım pek yok kuyruk sokumum dısında ama hala kahverengi lekelenmelerim var.aarada da karnıma agrı giriyor.2 cm acıkllığım ne oldu bililmiyorum.daha öncede burdaki doktor bişeyin yok dedi.ama ben güvenemeyip tarbzona gitmiştim silme enfeksiyon olmusum.2 gün serum ve antibiyotik vermişlerdi.kafam cok karıstı ne yapacağımı inanın bende bilmiyorum.gümüşhane trabzon arası 1.5 saat.bu arada benim bu takvimim 1 hafta ileri:KK43:((
hayatım şu anda sezeryanla alabilirler neden almıyorlar ki ...sinir oldum bende yani...ayrıca yolculuğa falan çıkma ...ordaki doktorun senin olduğun yerdeki doktorlarla iletişime geçemiyor mu ki...bi git bakalım yine ne diyecekler...of nedir bu doktorlardan çektiğimiz ya.....

HERKESE KOCAMAN GÜNAYDINNNNNNNNNNNN
ÇOK ŞÜKÜR ÇINARIM ARTIK KOLLARIMDA ALLAHIM BU MÜKEMMEL DUYGUYU HERKESE YASATSIN INSALLAH
ÇOK DUYGULUYUM TARİF EDEMEDIGIM BIR MUTLULUK VAR İÇİMDE ÇOK İSTEDIM COK BEKLEDIM ÇINARIMI VE SONUNDA ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHIM MUCİZEMİ GÖNDERDİ
BENIM ICIN DUA EDEN HERKESE COK TESEKKUR EDERIM BENI MERAK EDEN ARKADASLAR IYIKI VARSINIZ CANLARIM BENIM
EN KISA ZAMANDA ÇINARIMIN RESMİNİ VE DOĞUM HİKAYEMİ YAZACAGIM
ÇOK YORGUNUM UYKUSUZLUK BENİ MAHFETTI BIRAZ DINLENMEYE IHTIYACIM VAR HEPİNİZİ ÖPÜYORUM:1hug

hayırlı olsun yavrum sağlıkla almışsın kucağuna uykusuzluk biraz olacak artıkın bakalım...kendini topla senden bekliyoruz haberlerini....öptüm seni ve çınarını...

hurişş doğurmadınmı anacımmlaelaelaelaelae

yok be güzelim senin dün aradığında nst ye gidiyordum işte ama tık yok...napalım kader böyle imiş bekliyoruz...üstüne birde gezmeler yaptım gece geldim eve...başım ağrıyor şimcik kahvaltı yapıcaz kociş laf atıyo....
ayrıca bu gece boğuluyordum odada salonda yattım...çok fenalardayım ....allahım yardım etsin çatlıyorum...

hayatım şu anda sezeryanla alabilirler neden almıyorlar ki ...sinir oldum bende yani...ayrıca yolculuğa falan çıkma ...ordaki doktorun senin olduğun yerdeki doktorlarla iletişime geçemiyor mu ki...bi git bakalım yine ne diyecekler...of nedir bu doktorlardan çektiğimiz ya.....

hayırlı olsun yavrum sağlıkla almışsın kucağuna uykusuzluk biraz olacak artıkın bakalım...kendini topla senden bekliyoruz haberlerini....öptüm seni ve çınarını...

yok be güzelim senin dün aradığında nst ye gidiyordum işte ama tık yok...napalım kader böyle imiş bekliyoruz...üstüne birde gezmeler yaptım gece geldim eve...başım ağrıyor şimcik kahvaltı yapıcaz kociş laf atıyo....
ayrıca bu gece boğuluyordum odada salonda yattım...çok fenalardayım ....allahım yardım etsin çatlıyorum...

canım ya inşallah gelir bu sıpacıkk erken doğum beklerken seninkinin gelmeye niyeti yok:)

evet bende demetcigimi aradım..oyku zehramıza kavusmus misler gibi ve pamuk gbymiş kızımız maşallah..anne ve kızın durumu sukur iyiymiş..:nazar:

canım demetim Allah analı babalı hayırlı uuzuuun ömürler versin sana ve kuzuna ..pamuk kızımıza ve kendine coook ii bak annesi..:1hug:a.s.

huzuncummmm cınarın kollarındaymış ..maşallah canım kuzuna :nazar: Allah meleğine hayırlı analı babalı uzuuuuun ömürler versin canımmm..

sende atlattın darısı dogurmamış olan arkadaslarımıza inş..

MELEKCIM oykumuze kavusmussun annesi..kızının resmi de pek sekeyyy maaşallah :nazar:

Allah analı babalı buyutsun canım..gozunuz aydın tekrar..

tünaydın , hayırlı cumalar
Allah ;
bugün doğum yapanların yardımcısı olsun , kolay geçsin doğumları
bekleyen hamişlere de sabır ve bol uyku versin
taze annişlere de bol süt
mis kokulularımıza da bol uyku ve sağlık versin , sarıılıklardan koliklerden uzaktutsun
Amin :Saruboceq:

kızlar demetten haber varr aradım şimdi çok şükür saat 8,30 da kızına kavuşmuş 2950 gram 49 cm boyu varmış çileğimizin maşallah allah analı babalı büyütsünn çileğimizi:nazar::asigim:

ay maaşallah çilek kızımızaaaaaaaaaaa :nazar:
Demetimmmmmm Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin , minik Öykümüze de uzun ömürler versin :Saruboceq:
darısı biz bekleyenlerin başına:teytey

diloşummmmm hoş geldin inom Şeniz
teşekkürler demetten getirdiğin güzel haberler için ..
:

huzuncummmm cınarın kollarındaymış ..maşallah canım kuzuna :nazar: Allah meleğine hayırlı analı babalı uzuuuuun ömürler versin canımmm..

sende atlattın darısı dogurmamış olan arkadaslarımıza inş..

kendi adıma aaaaaaaaaamin diyorum canım yerimseniben :Saruboceq:
nasılsın , Serramız nasıl annesi :asigim:

kendi adıma aaaaaaaaaamin diyorum canım yerimseniben :Saruboceq:
nasılsın , Serramız nasıl annesi :asigim:

canım starcım valla uykusuz her gece yorgun olesiye diyeyim sen anla halimi..:)

o yuzden topigede fazla giremiyorum eskisi gibi..serramız masallah iyi teyzesi ..ellerinizden öper bıcı bıcı yaptı az once...

arasımız ve sen nasılsın tatlım? safak 8 deil mi şimdi?

tünaydın , hayırlı cumalar
Allah ;
bugün doğum yapanların yardımcısı olsun , kolay geçsin doğumları
bekleyen hamişlere de sabır ve bol uyku versin
taze annişlere de bol süt
mis kokulularımıza da bol uyku ve sağlık versin , sarıılıklardan koliklerden uzaktutsun
Amin :Saruboceq:

ay maaşallah çilek kızımızaaaaaaaaaaa :nazar:
Demetimmmmmm Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin , minik Öykümüze de uzun ömürler versin :Saruboceq:
darısı biz bekleyenlerin başına:teytey

diloşummmmm hoş geldin inom Şeniz
teşekkürler demetten getirdiğin güzel haberler için ..
:

hoş bulduk canım nasılsınn bakalımm opuyorumnanaktan

karencim vallahi akşam olunca eteklerim zil çalıyoo bu kızı nasıl uyutcam diyee olduğum yerde kucağımda bile bazen saniyelik uykuya geçiyorum çok korkuyorum kucağımdan düşürcem diyee iyice kendimi yatağın ortasına atıyorumki kucağımda düşsede yata düşer diyeekaydirigubbakcemile3

X