2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

slm kızlar.nasılsınız görüşmeyeli ben pek giremiyorum net e bu aralar.
doğuran annelerimize geçmiş olsun kovuştular bebişlerine.Allah uzun ömürler versi.sağlıkla büyütsünler.....:ecrin_bebek:

demetcim saol canım melek ve öykünün haberlerini getirdiğin için ikisinede maşallah neden genel anestesi olduki acaba spinal olucaktı neyse gelince öğreniriz

gelelim sesnin öyküye onada maşallah tabikide herşeyi dört dörtlük maşallah inşallah sizde cuma sabahı sorunsuz kavuşursunuz birbirinize
biz senin haberini kimden alıcaz stardanmı

ne demek kikoşummmmŞeniz
valla onu sormadım ben spinal mi olcaktı:uhm:

benim haberim çabuk gelir size inşallah canım diloş karen zuzum melek artık hangisi yazarsa:teytey:

senin haberi nasıl ve kimden alıcaz şekerrrr:sm_confused:

kızlar ilsuyu ve gaydini merak ediyorum ben ilsu değil ama gaydin kesin doğurmuştur:sm_confused:

ne demek kikoşummmmŞeniz
valla onu sormadım ben spinal mi olcaktı:uhm:

benim haberim çabuk gelir size inşallah canım diloş karen zuzum melek artık hangisi yazarsa:teytey:

senin haberi nasıl ve kimden alıcaz şekerrrr:sm_confused:

kızlar ilsuyu ve gaydini merak ediyorum ben ilsu değil ama gaydin kesin doğurmuştur:sm_confused:

evet canım sipinal olucaktı çok korktu heralde genel olmuş baksanıza hayırlısı olsun
benim haberimi ben biel veririrm hemen diloş ve hurişde msn var eşimle ortak kullanıyoz zaten açılınca hemen haberdar olunulur
artı ilsu benimle birdi tarihi ama bende şüpheliyim gaydin bencede çoktan doğurmuştur valla inşallah onlarında hayırlı haberlerini alırız artıkım

kızlar bişi sorucam bugün kızım pek hareket etmiyor sanki ya...acayip merak ettim.ne yapsam hareketlenir.doktorumu mu arasam

slm kızlar nasılsınız ben çok yorgunum meleğim rahatsız biraz teyzeleri hiç uyuyamıyor şimdi emzirdim babası bakıyor kuzuma inş biran önce geçer sancısı

hoşgeldin nurcummŞeniz

hayırdır ne oldu ilaydamızaaaabenneyaptımki
çok geçmiş olsun canım:gitme:
gaz sancısımı acaba:sinifsinif:
eğer gaz sancısıysa battaniyeyi ütüyle iyice ısıt ve yüz üstü yatır üzerine karnına iyi geliyor canım.

slm kızlar.nasılsınız görüşmeyeli ben pek giremiyorum net e bu aralar.
doğuran annelerimize geçmiş olsun kovuştular bebişlerine.Allah uzun ömürler versi.sağlıkla büyütsünler.....:ecrin_bebek:

slm hoşgeldin ayşenur
zaten topiğimiz epey sessizleşti çoğu annemiz kavuştu kuzusuna kavuşamayanlarda hazırlık falan derken çok kalabalık olamıyoruz
inşallah herşey yoluna rayına girince eski yoğunlukta paylaşımlarımıza devam edicezzzz:teytey:

demetcım guzel haberlerle gelmıssın masallah cılegıne:nazar:

teşekkürler canımmmŞeniz

hiii sen de yarın kavuşuyosun çınarımızaaaa:lepi:

sağlıkla gelsin kuzumuzzzzzopuyorumnanaktan

bizi habersiz bırakma emi canımŞeniz

kızlar bişi sorucam bugün kızım pek hareket etmiyor sanki ya...acayip merak ettim.ne yapsam hareketlenir.doktorumu mu arasam

canım süt iç ya da çikolata ye ve soluna uzan sessizce gbi 10 dk dinle kuzunu
artık çok fazla kımıldayamıyorlar ancak geriniyorlar değişti yani hareketleri yerleri daraldı iyice
eğer hala hareket etmezse o zaman ara doktorunu

sağol demett çim ben bi deneyim bakalım.dün çok hareketli idi bugun ses yok hayırdır dedim yani

ne demek canım burada birbirimizin sıkıntılarını azaltıp mutluluklarını çoğaltmak için varızŞeniz

ben kaçtım canlar baya bi yoruldum bugün azıcık uzanayımŞeniz

Huzun yili yarin pasani kucagina aliyosun neguzel... allah saglikla kucagina almayi nasip etsin...
canim banada dua edermisin dogumda, biran once normal dogurayim...

ah ebuş ah bende doğurmak için neler yapıyom da işte kısmet....perşembe günü randevum var...ilişkiye gireyim mi diye sorcam.....bakalım...ben şimdi kalktım kızlar gece görüşürz bekim...

AY demet sormaa doguramadim daha yaa :kedi:
sicak su felan da ise yaramadi uf uf.....
simdi bi yuruyuse felan cikicam, ins dogururum, dua edin...

ahh canım yaaaaaaaaa inşallah sağlıkla birrrrrrr nefeste ve normal doğum sancılarıyla doğurursun ennn kısa zamandaaaaaaaaaa:Saruboceq:Şeniz

ah ebuş ah bende doğurmak için neler yapıyom da işte kısmet....perşembe günü randevum var...ilişkiye gireyim mi diye sorcam.....bakalım...ben şimdi kalktım kızlar gece görüşürz bekim...

küstüm sana hurişşşşşşşşş:umursamaz::dilcikar:

bende kaçtımmmmm:gitme:

nurcum ilayda rahtasızmış galiba gaz problemi varsa eşine söyle hemen bir aktar bulsun adaçayı yağı alsın onu bebişin ayaklarının altına sürüp çorap giydirecek azıcıkta göbek çevrsine sürecemişsin,gaz için birebir diyolar

nurcum ilayda rahtasızmış galiba gaz problemi varsa eşine söyle hemen bir aktar bulsun adaçayı yağı alsın onu bebişin ayaklarının altına sürüp çorap giydirecek azıcıkta göbek çevrsine sürecemişsin,gaz için birebir diyolar

canım gaz için drumuz ilaç verdi sancısı var galiba kuzumun

demett çim dediğini yaptım uyandı bizim tembel kız.bişi yok sanırım dönüp duruyo şimdi.canı tatlı çekmiş bizim zillinin kaydirigubbakcemile3

kızlar bizimde herşeyimiz tamam artık inşallah sağlıkla gelsin prensesim
şimdi becerebilirsem beşiğimizin sepetimizin felan resimlerini eklicem
ama telefondan çekim olduğu için net değiller idare edin

X