2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

yat dinlen canım biraz kendini dinle bebişi dinle bekle bakalım ağrıların oluyor mu sancıların oluyor mu....ona göre doktorunu ara...

saol canım, uzandım o andan beri buraya yazayım dye kalktım, o sıcaklık geçti, hafif ağrıya döndü hayırlısı bakalım.

ay pişiyorum ya bu akşam eşimin kuzeni eşi falan gelecek dün akşam iptal oldu bu akşam geliyolar...duş alacaktım eşim banyoları kurulamış temizlemiş vazgeçtim pişiyorum....yatıyorum ben ya uzancam.........

kızlar selam,geçmişi okuyorum da melekten daha haber gelmedi mi ya,telefonu olan yokmu valla sabah beri aklım onda.

kızlar selam,geçmişi okuyorum da melekten daha haber gelmedi mi ya,telefonu olan yokmu valla sabah beri aklım onda.

melekten haber yok telefonu demette olması lazım ama demette bugün kontrolü vardı ondan da ses yok...demete mesaj attım belki doktordadır müsait değildir diye aramadım...mesajıma cvp gelmezse akşama ararım...bakalım ...
demet kontrole gidiyorum diye gidip doğurup gelmesin....saçınıda boyatta hatun hazır bekliyorudu.....heheheheh bakalım....

teşekkürler annecik darısı başına inşallah bende lansinoh aldım çok faydasını görmedim ne yazık ki şimdi garmastan diye bi kreme başladım kanamalar durdu ama hala acı var ne yazık kii

haklısın starcım valla bende çok üzüldüm haber veremedim diye ne deseniz haklısınızz darısı sizlerin başına inşallah hiç korkulacak bişey değilmiş bu doğum gözünüzü korkutmayın hepsi bi günün başına geliyor en çok bunu söyleyebilmek için gelmeyi çok istedim foruma

kızlar banada doktorum garmastan verdi eczaneye danıştım lansinohmu bumu diye oda garmastanı tavsiye etti 20 grlık krem lansinohtan fazla fiyatıda 27 tl sabah akşam çok ince bi tabaka halinde sürülecekmiş bakalım bebk doğunca anlıcam faydasını

kikoşum senin kızın telaşı mı tuttu acaba delikafadulden
2 gündür yokluyor gibi seni yerimseniben
hadi hayırlısıııı
bi de senden geç vakit bi mesaj alır mıyız kızlar suyum geldi ben haste gidiyorum diyeeeee :sm_cool:
inşallah hayırlısıyla gelir fıstık kızınnnnn :Saruboceq:

ay inşallah öle olurda yazarda giderim ya sizi merakta bırakmak istemem ama emin olun buduruma eşim deli olur heralde
çok kıskanıyo hep kk dayım diye bide çok korkuyo internetten insanların başına herşey geliyo diye nerden biliyon diyo huri ve diloşa msn verdim anam koptu kıyamet en son dedim bende cahil değilim karışma diye sinir şey

kızlar bişer sorucam...
45 dakikadır falan belime bişeyler oluyo, yani sanki sıcak sıcak bişeyler akıyo hafif bi ağrı..
dedim su falan mı gelicek ama bişeyde yok daha da zaman var ama
anlamadım ne olduğunu belim bi garip
varmı bi fikriniz
valla benim 2 haftadır hafiften adet ağrılarım vardı ama 2 gündür belim kopuyo resmen bende anlamadım

demette var canım belki haber alınca girer yazar bizede

melekten haber yok telefonu demette olması lazım ama demette bugün kontrolü vardı ondan da ses yok...demete mesaj attım belki doktordadır müsait değildir diye aramadım...mesajıma cvp gelmezse akşama ararım...bakalım ...
demet kontrole gidiyorum diye gidip doğurup gelmesin....saçınıda boyatta hatun hazır bekliyorudu.....heheheheh bakalım....

ben geldimmmmmmmmmm:lepi:

hurişcim anca geldim eve canım çok saollŞeniz

melekle az önce konuştum öykümüzde melekte çok iyiler şükürrrropuyorumnanaktan

genel anesteziyle olduğu için ancak ancak kendine gelmiş ama iyiydi:nazar::nazar:

hepinize çokkkkkk selam söylediiiiopuyorumnanaktan

benim haberlerimde iyi çok şükürrrrr:kedi:

prensesim çileğimmm 3 100 olmuş teyzeleriii:nazar::nazar:
yarın hastanede tahlil ve anestezi dr una muaynem var
cuma sabah saat 8 de hastanede olucaz inşallah 8 30 da da ameliyata giricemmm:teytey::sm_cool:

hepinizin dualarını bekliyorum :gitme:

eşinin tepkisini anlıyorum aslında....bazen mantıksız geliyor böyle tepkiler bazende çok haklılar çünkü ne olacağı bilinmez...neticesinde adımı vermiyorum ve buluşmuyorum de geç..böyle şeyler için eşlerle tartışmaya girilmez bence....
acaba bizimkiler mi kıskanmıyor anacığım ben bu sitede tam koyu sohbete girdim haftasında cevahire buluşmaya gittim eşim kendisi getirdi cevahire beni emme olsun yinede bişey demedi beni bıraktı gitti ....alla alla kocam beni sevmiyormu yaneeeeeeeeeee:gitme:

çamaşırım bayaaa bi ıslaktı
çişmi yaptım acabaaaaaa:1shok:

ama yok yok çiştir yaaa-tatlicadiarzu-

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET-------------------------D.ŞEKLı---------------------- D.TARıHı--------------------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
:nazar:amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
:nazar:eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
:nazar:menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
:nazar:nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
:nazar:neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
:nazar:selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
:nazar:ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
:nazar:jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
:nazar:confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
:nazar:sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
:nazar:GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
:nazar:nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
:nazar:swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------38+4
:nazar:nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
:nazar:derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
:nazar:yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
:nazar:sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
:nazar:rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
:nazar:burcusener-------------1 temmuz--------------------erkek----------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz-----------------38+5
:nazar:zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
:nazar:karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-
:nazar:çiceks---------------------5 temmuz------------------erkek-----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------*
:nazar:beyazmelek-------------7 temmuz--------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------7 temmuz---------------------*

nesquk_24------------------6 temuuz--------------------------*---------------------------sezeryan( haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
hüzün yılı--------------------8 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
nar-----------------------------11 temmuz-----------------------*--------------------------- sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan
demresu---------------------15 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
babaylon---------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
sıla_84-------------------------21 temmuz-------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil
kikoleyim---------------------26 temmuz--------------------kız-----------------------------normal

aminnnn canımm cok tesekkur ederım ınsallah saglıkla alırım çınarımı kucagıma:Saruboceq:
canım Rabbim hayırlı doğumlar versinnn..
ne güzel yarın inş meleğinle koklaşacaksınzzzopuyorumnanaktan
dualarım senin için canımm..a.s.

ben geldimmmmmmmmmm:lepi:

hurişcim anca geldim eve canım çok saollŞeniz

melekle az önce konuştum öykümüzde melekte çok iyiler şükürrrropuyorumnanaktan

genel anesteziyle olduğu için ancak ancak kendine gelmiş ama iyiydi:nazar::nazar:

hepinize çokkkkkk selam söylediiiiopuyorumnanaktan

benim haberlerimde iyi çok şükürrrrr:kedi:

prensesim çileğimmm 3 100 olmuş teyzeleriii:nazar::nazar:
yarın hastanede tahlil ve anestezi dr una muaynem var
cuma sabah saat 8 de hastanede olucaz inşallah 8 30 da da ameliyata giricemmm:teytey::sm_cool:

hepinizin dualarını bekliyorum :gitme:

maşallah çileğimize :emir_bebek::asigim:
maşallah güzel haberlerle gelmişsin canımm..
cumaya inş meleğin kollarında olacak opuyorumnanaktan
Rabbim hayırlı doğumlar versin canımmmmmm

şükür melekte yavrusuna kavuştuuuu
maşallah ikisinede
Rabbim bizlerde en kısa zamanda nasip eder inş..:1hug:

eşinin tepkisini anlıyorum aslında....bazen mantıksız geliyor böyle tepkiler bazende çok haklılar çünkü ne olacağı bilinmez...neticesinde adımı vermiyorum ve buluşmuyorum de geç..böyle şeyler için eşlerle tartışmaya girilmez bence....
acaba bizimkiler mi kıskanmıyor anacığım ben bu sitede tam koyu sohbete girdim haftasında cevahire buluşmaya gittim eşim kendisi getirdi cevahire beni emme olsun yinede bişey demedi beni bıraktı gitti ....alla alla kocam beni sevmiyormu yaneeeeeeeeeee:gitme:

canım benim seninkisinin yaptığı normal zaten san güveniyo demekki
bizimki beni çok saf sanıyo çok iyi niyetliyim tamamda okadarda kara cahil değilim ama gel görki bizimkine anlat sanki msn verince bütün kütüğümü vermiş oluyomda başımıza iş gelecekmiş deli ediyo beni
bide diyo karaktersiz insanlar var ya hamile rolü yapıyolarda aranıza sızdılarsa diyo
yani anlıcan bizimki abartıyo canım sevgiyle alakası yok
ama ne derse dedin benim gurbet ellerde kimi kimsem yok zaten hersene nerdeyse taşındığımızdan arkadaş çevremde yok kimle dertleşecem çok bunalmıştım
iyiki sizi bulmuşum iyiki varsınız bırakmayada hiç niyetim yok valla
sohbete devammmmm:lepi:

canım Rabbim hayırlı doğumlar versinnn..
ne güzel yarın inş meleğinle koklaşacaksınzzzopuyorumnanaktan
dualarım senin için canımm..a.s.

maşallah çileğimize :emir_bebek::asigim:
maşallah güzel haberlerle gelmişsin canımm..
cumaya inş meleğin kollarında olacak opuyorumnanaktan
Rabbim hayırlı doğumlar versin canımmmmmm

şükür melekte yavrusuna kavuştuuuu
maşallah ikisinede
Rabbim bizlerde en kısa zamanda nasip eder inş..:1hug:

teşekkürler teyzoşuuuuuŞeniz

çokk şükürrrrrrrrropuyorumnanaktan

inşallahh hepimiz sağlıkla kavuşuruzzzzz:Saruboceq:

çok duygusalım bugünnnnnnnnn:gitme:

demetcim saol canım melek ve öykünün haberlerini getirdiğin için ikisinede maşallah neden genel anestesi olduki acaba spinal olucaktı neyse gelince öğreniriz

gelelim sesnin öyküye onada maşallah tabikide herşeyi dört dörtlük maşallah inşallah sizde cuma sabahı sorunsuz kavuşursunuz birbirinize
biz senin haberini kimden alıcaz stardanmı

filizcim seninde karnın sönmüş gibi oldumu benim öle oldu boşaldı gibi sanki bide bu ıslanma olayı kafamı karıştırıyo acaba sumu sızdırıyomda küçüldü karnım diye perşembe kontrolüm var bakıcaz artık

slm kızlar nasılsınız ben çok yorgunum meleğim rahatsız biraz teyzeleri hiç uyuyamıyor şimdi emzirdim babası bakıyor kuzuma inş biran önce geçer sancısı

X