2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET-------------------------D.ŞEKLı---------------------- D.TARıHı--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------38+4
nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
burcusener-------------1 temmuz--------------------erkek----------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz-----------------38+5
zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-
çiceks---------------------5 temmuz------------------erkek-----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------*

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
nesquk_24------------------6 temuuz--------------------------*---------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------8 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
nar-----------------------------11 temmuz-----------------------*--------------------------- sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
demresu---------------------15 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
babaylon---------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
sıla_84-------------------------21 temmuz-------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil
kikoleyim---------------------26 temmuz--------------------kız-----------------------------normal

demresu tarihi değiştirilmiştir...

ebush günaydın canım daha olmadımı doğum,ne kadar daha bekliyecekmişsiniz?

GUNaydin canim, olmadi canim, bekliyoruz,
dun doktora gitmistim, alltan biraz oynadi, biran once olsun dogum diye, cooook canim yandi!!!
yarin birgun dogum yaparsin dedi, egerki olmazsa haftaya yatisim yapilip suni sanci verilcekmis....
dua edinde suni sanciya felan gerek kalmasin kizlar....

bugun melekte kizini kucagina alicakmis,
hadi hayirlisi, allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin....

ay inşallah ya bende işte senin şu yaşadıklarından çekiniyorum sıcak suya otur canım küvet varsa doldur.demin diloş aradı konuştuk oda dedi sıcak suya otur diye bende küvet yok ama birazdan sıcak suyla banyo yapmayı düşünüyorum belime karnıma tutucam...

sıla söylüyordu sıcak su yapıcam die bu gece suyum geldi dedi...bakalım....işe yarıyor ,gibi....inşallah allah gönlüne göre versin...

beyaz melekten haber yokmu ya

ebrucum cnm ya dualarım senınle senı cok ii anlıyorum bende ole beklıyorum ama sankı hıc dogmayacak gıbı ne sancım var ne sızım ne suyum ne lekem tertemızım ak pak ınsallah suprız yaparlar.....

ben gideyim şu banyoyu bi yapayım bakalımolmadı bugün 2-3 kere sıcak su yaparım kendime.....gelirim birazdan...

hala öyle ama ayaklarımda feci özellikle sağ ayagım:umursamaz:

canım ınsallah gönlune göre olur artık bır an önce saglıkla gelsın bebışler:Saruboceq:

sıcak su dogum sancılarını başlatıyormus bunu bende duymustum ama kuvete oturmak ne kadar saglıklı olabılır onu bılemıcemCADIARZU

ebrucum cnm ya dualarım senınle senı cok ii anlıyorum bende ole beklıyorum ama sankı hıc dogmayacak gıbı ne sancım var ne sızım ne suyum ne lekem tertemızım ak pak ınsallah suprız yaparlar.....

tesekkur ederim canim, tr de olsaydim simdiye sezeryan yaparlardi heralde,
ama burda maalesef yapmiyolar sezeryani kolay kolay,
of ins suni sanciyada gerek kalmaz...
bide dun doktor alttan kurcaladi, ondan sonra durmadan sumuksu biseyler akmaya basladi, acaba dogum belirtisi olabilirmi bu??

ewet ewet bence baslamıs olabılır doğacak demekkı cnm ayyy ıns. hayırlısıyla
sen tr de deıldın dımı?ewet burda olsaydın almıslardı coktan bakalım bızımkını ne yapıcak sezeryan ıstemıyorum hıc

bende mutfaga geceyım kahvaltılıklarım masada toparlayım oraları makınamı bosaltayım
her ne kadar beyefendı gelmek ıstemede hazırlıklı olalım heran

evet canım olabılır sen heran hazırlıklı olopuyorumnanaktan

ay gercekten baslamis olabiilirmi? hic umutlu degilim ama baslasin artik yanee...
Canim seninkide ins benim pasa gibi olmazda biran once normal dogum yaparsin, sezeryana gerek kalmaz....

bencede sen bu akşama doğru hazırlıklı ol...

ben sıcak suyla belime karnıma su tuttum kıpkırmızı oldum valla ıstakoz gibin :) sonra çıktım yatağa uzandım kız oynamaya başladı...kocişte kendine kahvaltı hazırlıyor gideyim onunlada biraz atıştırayım....bugün toplamda 3-4- kez sıcak suya girmeyi düşünüyorum...bakalım akşama belli olur kızlar eğer ben gece doğuma gidiyorum die yazarsam horrraaaa zamanı geçenler doğru banyoyaaaa....

hadi öptüm bacılarım....opuyorumnanaktan

şekerlerim slmlarrrrrrrrr umarım herkes iyidir ben giremiyorum artık arkadaştan girmeye çA<LIŞIYORUM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…