2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

iyi bakın kendinize starım çok sevgiler güzelim iyisindir umarım
tekrer görüşmek üzere hoşçakalın pek bi özlüyom ben siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

canım yaaaaaaaaaa 1 saat önce aklımdaydın
naaaptı acaba bu kız diyordum , keşke 3-5 dakönce girseydim benneyaptımki
iyiyim tatlım sen de iyisin dimi :1hug:
biz de özlüyoru seni çabuk halledin şu sizin net olayını yaaaaabenneyaptımki

slm kızlar
umarım herkes iyidir.bir kaç gündür giremedik arşambadan sonrada büyükanneannemize gideceğiz pazartesiye kadar yokuz.

slm kızlar nasılsınız benim bel ağrısı devam ama kasıklarım geçti galiba
veee oda ne hurrem gelmiş
kız çatlattın bizi ya
nasılsın naptın iyimisiniz anlat herşeyi hadi

slm kızlar nasılsınız benim bel ağrısı devam ama kasıklarım geçti galiba
veee oda ne hurrem gelmiş
kız çatlattın bizi ya
nasılsın naptın iyimisiniz anlat herşeyi hadi

iyiyiz canım çok şükür ya benimde aklım burdaydı hep ama evde internet yoktu yeni fırsatım oldu yazmaya
spinal anesteziyle doğum yaptım 2 hafta oldu bugün kızımda bende çok iyiyiz ve çok kolay oldu doğumum genel anesteziyle olacaktı ama boğaz enfeksyonu çıkınca spinalle yaptılar iyikide öyle olmuş tek sıkıntımız memelerim çok yara oldu mutlaka doğumdan önce başlayın kreme hoplaya hoplaya emziriyorum :çok üzgünüm:

kızlar ben geldim ve gidiyorum .hehehehe
kocişle bugün gesmelere gittik cevahirin altını üstüne getirdim.koçtaşı en üst kata taşıdım hohohohoh oda nemlendirici aldım raf aldım kızımın odasına askılık aldım heryerde indirimler varmış benim niye haberim yooooookkkkkk daldım oraya daldım buraya daldım....eve geldim hurmamı yedim...ama o öteki dediğimi yapmaya halim kalmadı hohohohohoh duşumu aldım....akşama oturmaya eşimin kuzeni karısı gelecekmiş...şimdi ocağa bi patates koyayım da mis gibin salatasını yaparım....birazda uzanayım....ben kaçtım anacım öpüldünüz...

ya star dust aklımda niyeyse hep sen varsın bu 2 gündür...noliy ya anlamadım aklıma hep sen geliyosun...sokakta dışarda hayırdır inşallah....

canım kalp kalbe karşıymıl demekki yerimseniben
ha bir de , eşinin telefonun alarmını kapatması ve sonrasında eglişen olaylarla vantilatörün kapalı olup senin çıldırma vakalarınızı eşime de anlattım gül gül çatladık ..onun da bazen aklına geliyormuş şu telefon olayı , yine gülüyoruz her aklımıza geldiğinde.. o yüzden bazı bazı kulaklarınızı çınlatıyoruz ..ona sebep malum olmuştur belkim sana yerimseniben

serranın resmini albume ekledim kızlar..bakabilirsiniz..maşallah deyin teyzeleri:)

gördüm tatlım görrrrrrdümmmmmmmm :asigim:
maaaşallah o nasıl masum bi bakıştır öyle yaaaa :nazar:
Allah nazarlardan saklasın , uzun ömürler versin fıstığıma ,
size de sağlıkla , analı-babalı büyütmeyi nasip etsin canım :Saruboceq:

valla bugün çok uzandım çok dinlendim ama sadece azcıkım hafifledi batmalar geçmedi
hurinin tabiriyle aşağıda kazı çalışmaları var sanırım

ya banada ogüne kalmaz gibi geliyo bakalım artık hem sen dedinya ben hepinizi doğurtacam diye bizde bekleriz doğurtmanı artıkım

en geç o tarihe kadar demeliydim aslında yerimseniben
hayırlısıyla gelsin kuzumuz , onun da resimlerine bakıp bakıp sevelim şirinemizi :asigim:

kimsecikler yok tabi gecenin bu saatinde... peki biz niye burdayıs bilin bakalımmkafamçokkarıştı

sanırım yarın doğuma giirerim. az önce suyum geldi biraz. ve belim ikiye ayrılacak gibi ağrıyoo. doktorumla dialog hallindeyis. çocugun hareketlerini takip ediorum sabah erkenden hastanede olucam suyum gelmeye devam etmessee.. ederse hemen gidicem:kedi:

üstümde garip bi sakinlik var... kızıma kavusmaya çok az kaldı biliyorumm..buyrunnnnnnnnn rabbim hayırla sağlıkla kucagıma almayı da nasip etsin inş.

melek belki aynı gün anne olucazzyerimseniben

bana dua edin.. stara ulaşır haberdar ederim ben sizi.. öpüldünüzzopuyorumnanaktan

canımmmmm hayırlı ve sağlıklı haberlerini bekliyorum ...
inşallah sağlıcakla gelecek mis kokulu peri kızın :asigim:

canlarım,,,
ben bu gün pekaranızda olamadım malummm hazırlık telaş çok gerginim
saatler sonra allah izin verirse kızım kollarımda olacak
inşallah herşey güzel geçer bizim için dua edin olur mu
hepiniz kendinize ve bebişlerinize iyi bakın
en kısa sürede size haber veririm
inşallah aranıza iyi haberlerle dönerim
hepiniz hakkınızı helal edin
sizi çok seviyorum ben ve kızım
allahasmarladık arkadaşlar
ben artık 1-2 gün giremem......:1hug::1hug:

inşallah sağlıcakla ve kolay bir doğumla alırsın bebğini kucağına ...
günaydın kızlaropuyorumnanaktan

şu an yalnızım topikte bir misafir bilenem yukkkk-tatlicadiarzu-

heyecan dorukta bende uykuyu sorarsanız bölük pörçük yok denecek kadar az:sinifsinif:

dün tümmm yapmam gerekenleri de tamamladımmmmm:lepi:

ağda işi tamamdır en önemlisi-tatlicadiarzu-

saçlar başlar da :lepi:

kuaförde saçlarımın işi bitince aynaya bi baktım

kızlara döndüm dedim ki

kızlarrr bu kadını ben biyerden tanıyorummmmm:lepi:

insanın kendine bakım yaptırması harika bişey :sm_cool:

şimdi sadece kızımın gelmesi kaldı

annen hazırlandı seni bekliyor güzel çileğim sağlıkla gel annenin kollarına:asigim:

bugün son kontrolümüz var bakalım ne durumdayız

cuma şafak doğan güneş olacak inşallahhhhhhhhh:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

heyyy fıstıkkkkk Şeniz
tüm hazırlıklar bitti hemi yerimseniben
yeni halimizin resmini eklemiycek msin :1no2:
inşallah kontrolden güzel haberlerle dönersin canım ...

benımde ayaklarım cok şişiyo

oooo onları hiç sölemiyorum bile acayip hemde davul gibi
ikiside şiş ama sağ daha çok şiş:umursamaz:
bide üstleri acıyo:bbo:

benim de çok şişti .. hatta filiz senle aynı durumdayız .. üstleri çok acıyor , özelikle de akşamları .. kılcal kılcal çatlaklar da mı oldu ne :uhm:
akşam hem çok şişiyor hem de resmen rengi morarıyor gibi oluyor .. 40 numara aldığım terlikten ble topuğum dışarı çıkmaya başladı , yani o da olmuyor gibi artık mafoldumben

arkadaşlar bende kısmetse 14 temmuz salı, sezeryanla kavuşucam kızıma.Allah hepimize kolay doğumlar ve sağlıklı evlatlar nasib etsin inşallah

Allah sağlıcakla ve kolay bir doğumla kucağına almayı nasip etsin yavrunu ...

bencede sen bu akşama doğru hazırlıklı ol...

ben sıcak suyla belime karnıma su tuttum kıpkırmızı oldum valla ıstakoz gibin :) sonra çıktım yatağa uzandım kız oynamaya başladı...kocişte kendine kahvaltı hazırlıyor gideyim onunlada biraz atıştırayım....bugün toplamda 3-4- kez sıcak suya girmeyi düşünüyorum...bakalım akşama belli olur kızlar eğer ben gece doğuma gidiyorum die yazarsam horrraaaa zamanı geçenler doğru banyoyaaaa....

hadi öptüm bacılarım....opuyorumnanaktan

selam kizlar.

huri senle ayni gunumuz. ben de deneyeyim su sicak suyu yahu. aksama doktorumuz nobetci - 9da kontrolumuz var ama bende hic bir belirti yok hala. seytan diyor git kestir aldir ama ondan da korkuyorum. bakalim ne diyecek. suni sanciya kalmasak bari.........

öyle olmuş canım ya kusura bakmayınn senin sıcak su meselesine baktım sakın karnına koyma suyu bebeği bunaltırsın ALLAH korusun ayağına falan koy

seni dövcess bisss hiç lohusa yeni doğum yapmış yok sezaryen dikişleri var felan demiyces :eek:klava:
meraktan öldük be güzelim yaa
Ama Allaha şükür sen veİdil kızın iyisiniz ya :Saruboceq:

selam kizlar.

huri senle ayni gunumuz. ben de deneyeyim su sicak suyu yahu. aksama doktorumuz nobetci - 9da kontrolumuz var ama bende hic bir belirti yok hala. seytan diyor git kestir aldir ama ondan da korkuyorum. bakalim ne diyecek. suni sanciya kalmasak bari.........

zaten tek korkum o suni sancıya kalmak şuı anda...bi ara suni sancı düşünüyordum herkes normalden daha şiddetli diyince tırstım :eek: hayırlısıyla gelselerde gün daraldıkça bizde daralıyoruz...
ben bi anlasam bana olanları kanama oldu,açılmam oldu,bacaklar pergel gibi yürüyorum artık o kadar bariz ki...dün cevahirde eccük kibar dursun diye toplu yürümeye çalıştım eşim bile diyo rahat bırak kendini kasıntı gibi yürüyorsun :lepi: e napıyım rahat bırakınca ayağımız biri anyada biri konyada ...ama buna ramen bi kıpırtı yog...allahım yarebbim yeee...dün gezdim yürüdüm bugün sıcak su banyosu...artık geceyede başka formüller bulurusssslaelaelaelaelae naniknanikÇok üzgünüm çoook

canım kalp kalbe karşıymıl demekki yerimseniben
ha bir de , eşinin telefonun alarmını kapatması ve sonrasında eglişen olaylarla vantilatörün kapalı olup senin çıldırma vakalarınızı eşime de anlattım gül gül çatladık ..onun da bazen aklına geliyormuş şu telefon olayı , yine gülüyoruz her aklımıza geldiğinde.. o yüzden bazı bazı kulaklarınızı çınlatıyoruz ..ona sebep malum olmuştur belkim sana yerimseniben

demekki ondan canım...yaşıyoruz ya bölye komik şeyler ...bende hikaye çok herşeyden bişey buluyom ben ...kocişim çağırıyo gelirim birazdan raf takıyorda kızının odasına yardım istiyo...

teşekkürler annecik darısı başına inşallah bende lansinoh aldım çok faydasını görmedim ne yazık ki şimdi garmastan diye bi kreme başladım kanamalar durdu ama hala acı var ne yazık kii

haklısın starcım valla bende çok üzüldüm haber veremedim diye ne deseniz haklısınızz darısı sizlerin başına inşallah hiç korkulacak bişey değilmiş bu doğum gözünüzü korkutmayın hepsi bi günün başına geliyor en çok bunu söyleyebilmek için gelmeyi çok istedim foruma

X